Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
benii duyannn varmýýý
16 Haziran 2024 - 11:06:50 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: benii duyannn varmýýý  (Okunma Says 5959 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
gulten
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« : 21 Mart 2012 - 09:20:50 »

merhabalar benm nýsanlýmda ms hastasý sað kolda uyusma ve kasýlma tutmuyor kolu 10 gun kortýzon tedavýsý aldý gecmedý hap verdýler onlarda yan etký ettý hala býr duzelme yok bolemý kalck lutfen bsy soleyn
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #1 : 22 Mart 2012 - 20:48:57 »

kortizon etkisini hemen göstermez
sabýrlý olun sakin olun ilk kortizon alýndýðýnda herkezde farklý etkiler yapar bazen insan kendini öncekinden de kötü hissedebilir.ama sabýrlý ve pozitif olun çok geçmiþ olsun

gulgulgul
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 19

« Yantla #2 : 25 Mart 2012 - 22:39:19 »

merhaba gülten,benimde ilk ataðým kol ve bacaðýmda uyuþmayla þeklinde ortaya çýktý.1 hafta kortizon  aldým,,ama biraz sabýrlý olmak gerekiyor,yaklaþýk 3 ayda eski halime dönebildim,diðer yan etkilerde ilacý býraktýktan bir süre sonra  azalýyor,en yakýn zamanda niþanlýnýzýn saðlýðýna kavuþmasý dileðiyle....

bir insan bilmiyorsa ne istediðini,hem seni ziyan eder,hem kendini...Dibini görmediðin suya dalma....dýðýn gibi,emin olmadýðýn sevgiye teslim etme kendini...
Hafakake
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #3 : 26 Mart 2012 - 22:29:13 »

Merhaba benimde 1,5 aydýr göbekten aþaðýsý ve ellerim uyuþuk.hastalýðýmý 10 günlük uyuþma sonunda öðrendim.Hastanede yattým 5 gün kortizon verdiler iyiydim ama iðneye baþlayýnca uyuþukluk arttý ve sertlesti.doktorum sabret iðne etkisini gösteriyor dedi ama bu almanlar herseyi normal görür korkuyorum
Sizce uyuþukluk ne zaman gecer?
ruggi
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #4 : 27 Mart 2012 - 08:30:06 »

Keske býan once gecse ýnsallah herkese acýl sýfalar
fatmanur
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 17

« Yantla #5 : 26 Haziran 2012 - 23:16:05 »

Moral çok önemli arkadaþlarým olmasa kalkamazdým herhalde ve dualar çok önemli
sineeem
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 810

« Yantla #6 : 03 Temmuz 2012 - 08:32:37 »

Þu an size ihtiyacý var onun.. Hep yanýnda olun. Moral verin lütfen. Geçer elbette.. Binlerce MS hastasý insan var. Ve çoðunun "Ben Hastayým" demeden, MS olduðu anlaþýlmýyor bile. Umudunuz yitirmeyin   

Umutluyum! Ýsterseniz bakýn gözlerime, ýþýl ýþýl..
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

24 Haziran 2019 - 07:54:02