Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
benim h ikayem
16 Haziran 2024 - 07:42:49 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: benim h ikayem  (Okunma Says 9975 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« : 14 Nisan 2007 - 19:43:42 »

Merhaba ben ilhan benim hikayem bir tuhaf:))tabi bence kendim özel bir hastanede hastabakýcý olarak çalýþýyordum birgün ms li olduðunu öðrendiðim biri hastaneye gelerek kendi yazdýðý þiirleri kitap olarak bastýrmýþ ve bunu hastalara satarmýsýnýz derneðe yardým olarak dedi olur dedik meraklýyým illaki öðrenecem ya kitaplardan ms i okudum 96 yýlýnda nöbetteyken dizlerimden aþaðýda uyuþma hissettim saðolsun beyin cerrahlarýnýn yol göstermesiyle 2 ayda teþhisim kondu ms tim þaþýrdým önce çünkü yaþayacaklarýmý biliyordum.Mr çekilince dr dediki bu sende kaç yýldýr vardý o ney hocam demiþtim:)) meðer tansiyon düþmüþ gibi sallanmalar ve ateþim varmýþ gibi titremeler oluyordu sonradan öðrendim meðer atakmýþ bunlar 89 yýlýna dayanýyordu aslý tesellim ms in hýzlý ilerlemeyecek olmasý idi ama nasip iþte ilk iðne kalbimde blok oluþmasýna neden oldu ikincisi ise yan etkisi olan ateþin önüne geçemedim ve ateþ ataklarý getirdi 98sonunda emekli olmak zorunda kaldým hafif aksayarak yürürken ataklar sonucu topallamam baþladý artýk 1 yýldýr tekerlekli sandayedeyim olsun ya dert etmiyorum muhakkak yürüyeceðime inanýyorum herþey güzel olacak arkadaþlar hayat sevdikçe ve umut ettikçe güzeldir hayata gülen gözlerle bakabilmenizi dilerim :)sevgiyle
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #1 : 10 Haziran 2007 - 18:56:14 »

sLm iLhan abi ... Hayata bakýþ açýn o kadar pozitif kii ben de bütün kalbimle inanýyorum tekerlekli sandalyeden kurtulacaðýna inþallah en kýsa zamanda mutlu haberlerini paylaþýrýz abicim ...
                       Acil þifalar diliyorum ...
ebru
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 10

« Yantla #2 : 01 Temmuz 2007 - 16:15:19 »

merhaba ilhan abi.hikayen beni çok etkiledi.tekrar yürüyeceksin inanýyorum.yeterki kendine güven ve moralini hiçbirþeye bozma.herþey güzel olacak...
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #3 : 02 Temmuz 2007 - 15:13:38 »

tabikide hepmiz iyi olucaz ilhan süper bi insan her þeyin iyisini hakediyosun abicim

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #4 : 02 Temmuz 2007 - 17:04:54 »

geçmiþ olsun moralinin iyi olmasý çok güzel takýl bize daha mutlu ol. kendine ii bak

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
sonay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 91

« Yantla #5 : 22 Temmuz 2007 - 01:02:24 »

inanýyorum ki baþaracaðýz ve bigün gülen gözlerle hayata merhaba diyeceðiz.umudu yitirmemek lazým ve seninde böyle olduðunu düþünüyorum.umut dolu olman çok güzel.... Kahkaha
selimpolat
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 97

« Yantla #6 : 28 Eyll 2007 - 20:09:18 »

Ýnþallah rabbim sana da bize de acil þifalar verir abim. Geçmiþ olsun...

Arkadaþlar yeni bir site kurduk  www.erkiletliyiz.biz  dostlarýn üye olmasýný rica ediyorum. orada nick'im selim
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #7 : 29 Eyll 2007 - 19:19:17 »

Ýnþallah abicim herþey daha da güzel olcak, biliyormusun ben sizleri cok seviyorum abi Kahkaha Kahkaha Kahkaha
« Son Dzenleme: 29 Eyll 2007 - 23:55:14 Gnderen: ceren » Logged
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #8 : 30 Eyll 2007 - 00:24:20 »

ilhan abi yaw o kitaplari okumasaydýn belkide MS olmazdýn    sonucta hepimiz ms olduk... bazen diyorumki iyiki ms olmuþuz yoksa seni nasýl tanýrdým. çok geçmiþ olsun caným abim benim...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #9 : 30 Eyll 2007 - 12:01:48 »

Sevgili  Ýlhan  seni sitede tanýdým ve inan ki yaþama gücün,hayata tutunuþun,esprili yapýn beni çok etkiledi.Sen inþallah iyi olacaksýn ve MS i hep birlikte yeneceðiz.Bizlere verdiðin desteði asla unutamam.Sevgi ve saðlýkla kal
dilekduygu
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 149

« Yantla #10 : 13 Mays 2008 - 12:24:12 »

ilhan abicim seni bizat tanýma fýrsatým olduðu için kendimi þanslý hissediyorum gülücüklerin ve esprilerin daimi olsun
Fato$
Ziyareti
« Yantla #11 : 13 Mays 2008 - 13:39:07 »

merhaba ilhan,gecmis olsun  allahim acil sifalar versin..hikayeni simdi okudum ve yasadiklarini cok iyi tahmin edebiliyorum,insallah sende kalkip yürüyebileceksin yeniden,cünkü burada ben derdime care ararken bir bayan tanidim ondan zaten boyunda sorunlar oldugunu ögrenmistim ve doktorlari tanimistim bunu tespit edebilen.O bayan da 2 yil sandalyeden sonra ayaga kalkmisti...benim hikayem bölümünde yazdiklarimi okudunmu bilemiyorum,ama bizlerin sorunu boynumuzdan basliyor ve yillar icinde de herkesin hareketine davranisina göre farkli sekilde seyrediyor..Bu siteye yazdim ki yasadiklarimi bildiklerimi,herkes bunun farkinda olsun ve is isten gecmeden önlemlerini alsin diye..Bizler kuvvetli güclü insanlariz,allah dan baska hicbirsey yikamaz bizi.Yeterki isteyelim ve inanalim kendimize,basaramayacagimiz hicbirsey yok.Seninde en yakin zamanda yürüyebilecegine inaniyorum arkadasim..
beba
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 175

« Yantla #12 : 23 ubat 2009 - 00:51:48 »

Ilhan abi nekadar güzel pozitiv düsüncelerin var. Sen böyle moralini yüksek tuttugun sürece ms sana bir zarar veremez, en yakin zamanda yine yürüceksin allahin iziniyle. Hersey gönlünce olsun gecmis olsun...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

18 Temmuz 2022 - 22:28:46