Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Korona ve MS hastalýðý
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 12:00:12 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Korona ve MS hastalýðý  (Okunma Says 11276 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
firdevs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 20

« : 01 Temmuz 2020 - 17:59:51 »

Ýyi günler arkadaþlar MS hastasiyim ve hastanede çalýþýyorum MS hastalýðý olup korona teþhisi konulan varmý bu hastalýk bizde nasýl geçiyor rebif44 kullanýyorum normalde grip bile çok olmam ama bu hastalýk beni korkutuyor bilgilerinizi paylaþýrsanýz sevinirim
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 05 Temmuz 2020 - 13:42:42 »

Önlemleri býrakmadan yaþamak bizler için azýcýk daha önemli ama stres olmayýn lütfen , ms olup covid testi pozitif çýkan tanýdýðým ms li bi arkadaþ oldu ve evde tedavisini uygulayýp iyileþti þükür.
firdevs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 05 Temmuz 2020 - 13:59:35 »

Hastanede çalýþmak çok zor kendimizi çok fazla koruyamiyoruz psikolojik olarak heran yakalandým yakalancam korkusu var ben dikkat etmeye çalýþýyorum yanýmdakiler çok fazla dikkatli deðil birde bir arada yemek yiyoruz hastanede yemekhane oraya gitmemek için sizce riskin az olduðu bir yere gecsemmiki rapor almayida düþünüyorum MS doktorumdan
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 07 Temmuz 2020 - 18:32:29 »

Tabi siz böyle dikkat ederken etmeyen kiþilerle ayný ortamda  bulunmak kaygýlandýrýr yemeði farklý biryerde yeme þansýnýz vsr mý ? Doktorunuza bahsedin durumdan mutlaka bir önerisi olacaktýr
« Son Dzenleme: 07 Temmuz 2020 - 19:07:19 Gnderen: oslem » Logged
firdevs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 08 Temmuz 2020 - 06:55:41 »

Doktorumla gorussem belki oda baþka yere gecmemi söyleyebilir ama hastane olunca ne kadar risksiz bir ortamda olucaksinki sundanda korkuyorum  psikiyatri merkezinde boþluk varmýþ orasý olabilir dediler hem risk az falan diyorlardý orayý düþünüyorum bir yandan fakat çok isterim orayý ordan birþey olur diyede korkuyorum rapor almayý düþünüyorum bir yandan ama kýþýn nolucak idari izin olsa hiç dusunmiycem 40 günlük rapor alirimda kafam çok karýþýk
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

16 Mart 2024 - 00:14:37