Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
REBÝF VE KASILMALAR
23 Mays 2024 - 14:19:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: REBÝF VE KASILMALAR  (Okunma Says 4031 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
YÜCEL
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 15

« : 04 Eyll 2011 - 18:38:32 »

Merhabalar abim Rebif kullandýðý zaman kasýlmalar oluyor.Ayný sorunu Modiadal kullandýðý zaman da yaþýyor.Rebif uygulanmadýðýnda ve modiadal almadýðýnda kasýlmalar olmuyor.Sizlerde de ayný veya benzeri sorunlarý olan var mý? Ýlaçlarý kullanmayý býraksak nasýl olur?
yaþasýn
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 82

« Yantla #1 : 04 Eyll 2011 - 19:12:17 »

Bende neredeyse 1 yýldýr rebif kullanýyorum kasýlma yaþamýyorum.Ms'in normal kasýlmalarýný ilaç yan etkisi zannediyor olabilirmisiniz?
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 126

KiÞiSêL ÑêYiM VãRKi iLêTiM ôLSûÑ

« Yantla #2 : 05 Eyll 2011 - 19:36:00 »

Yücel abin rebif yapmadan 1 saat önce 1 tane suprofen yada norofen içsin iðnneyi yaptýktan 1 saat sonrada 1 tane içsin iðne yapmadýðý günlerdede günde 1 tane alsýn biþeyi kalmaz.Ama ne rebif-44'ün nede modiodal ilacýnýn bu þekilde kasýlma gibi etkileri yok.çünkü yaklaþýk 26 ay kadar rebif-44 kullandým böyle bir durum olmadý uzun sürede modiodal kullandým keza ayný þekilde böyle bir durum olmadý.O söylediðim ilacý bi deneyim eðerki rebiften kaynaklý bir durumsa keser ama sanmýyorum olacaðýnýda.

êÑ BûYûK FêLãKêT GûÑãHLãRýÑ ãÐýRLýÐý ãLTýÑDã êZîLêRêK ûMîTSîZLîÐê DûÞMêKTîR
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Temmuz 2019 - 08:32:06