Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Nelere dikkat etmeliyiz?

Nelere dikkat etmeliyiz?

<< < (3/6) > >>

yuceer:
Baðýþýklýk sistemini güçlendiren gýdalardan sakýnýyorum;sizce doðru yapýyor muyum?

kübra5858:
bana doktorum kemikler için sütü yaðlý deilde sýfýr yaðlý iç dedi onda daha çok kalsiyum olduðunu söyledi.

MUTLULUK:
4 AYDIR MS hastasýyým. aranýza yeni katýldým arkadaþlar .ataklar dýþýnda yani kortizon dan sonra tuzlu yemeye devam ediyorum.
ýsýrgan otunuda ms  hastalarý için öneriyorlar .ýspanak gibi piþirilebiliyor çorbasi böreði yapýlýr.

gencomer2011:
ÝSMÝNÝZÝ BÝLE MÝYOM  AMA BÝDE HEMÞÝREYMÝÞÝNÝZ TUZU KESÝNLÝKLE KULANMA

veysel:
ARKADAÞLAR BEN ARANIZA YENÝ KATILDIM ÇOK ARAÞTIRIYORUM AMA KENDÝME BÝ YOL BULMAYA ÇALIÞIYORUM TAVSÝYELERÝ OLAN VARSA YARDIMCI OLALIM BÝRBÝRÝMÝZE KAHRAMANMARAÞ LIYIM

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] nceki Sayfa