Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Nelere dikkat etmeliyiz?

Nelere dikkat etmeliyiz?

<< < (6/6)

duygu6223:
Merhaba arkadaþlar ben de yeni mslilerdenim aþaðýdaki linkteki bilgileri okudum sizinlede paylaþmak istedim özellikle d vitamininin ne kadar önemli olduðunu
mide ve baðýrsak sorunlarýmýzýn tetikleyeceðini belirtmiþ düzenli  beslenerek kendimize iyi bakarak bu hastalýðýn üstesinden gelebileceðimizi düþünüyorum

http://www.beslenmebulteni.com/bes/index.php?option=com_content&view=article&id=1625%3Amueltipl-sklerozun-biyomedikal-tedavisi&catid=56%3Anoeropsikiatri&Itemid=413

bilgin:
ARKADAÞLAR BENDE ARNIZA YENÝ KATILDIM 1 AYDIR MS LÝYÝM BEN SADECE TEDAVÝ SÜRESÝNDE TUZSUZ YEDÝM ONUN DIÞINDA NORMAL TUZLU BELENÝYORUM. ACAB BÖYLE MÝ OLACAK YOKSA HEP MÝ TUZSUZ YÝYECEÐÝM..

oslem:
Selam bilgin ,Kortizon kullanýrken tuzsuz yemen yeterli þiþmemek ve tansiyon sorunlarý yaþamamak adýna.Onun dýþýnda normal beslenebilirsin saglýklý beslenme kurallarý içinde :)

alicapan:
aspartam içeren gýdalardan uzak durun

Dobler:
az ve öz yemek...dikkatli ama bilerek yemek,tuz şeker,un her insanın düşmanı ya bizim onada dikkat etmeliyiz.yine zeytinyağı,süt,peynir,yoğurt, in depth keto slim diet review sebze,meyve,et,balık,tavuk...az az hepsinden tadarak....

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] nceki Sayfa