Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Bir sorum olacak size?
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 14:22:02 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Bir sorum olacak size?  (Okunma Says 18766 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Sura
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« : 16 Eyll 2017 - 11:01:30 »

Ben uzun zamandýr bel aðrýsý çekiyorum bir tuttumu böyle iðneler batýyor belime acaba ms kaynaklý bir durum mu bu çünkü dr a gittim mr da hafif bir eðrilik gözüktü sklyoz ama çok az var bu sana o kadar aðrý yaþatmaz dedi þimdi aklýma bu takýldý bir doktorla görüþtüm ms aðrý yapmaz dedi gerçekten ms ataðý aðrýyla olur mu  ? Bir sorum daha var ataklar kendi kendine ilaç almadan geçer mi ?
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 40

« Yantla #1 : 16 Eyll 2017 - 13:15:11 »

Hangi doktor ms aðrý yapmaz dedi bilmiyorum ama yanlýþ bir bilgi ms aðrý yapýyor ben fazlasýyla yaþýyorum ama tabi her aðrýnýn sebebide ms deðil bel aðrýsý için tekrar baþka bir doktora gidebilirsiniz ataklar ilaç almadan geçmez ataðý hissettiðinizde doktora gitmenizi öneririm çünkü ataklar önlem alýnmazsa vücutta hasar býrakýyor bunu biliyorsunuzdur geçmiþ olsun
Msdaþ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #2 : 16 Eyll 2017 - 15:27:54 »

Valla benim bazen bacaklarým boynum belim aðrýyor mste n oluyo evet benimde ataklarým tedaviden sonra durdu geçmiþ olsun
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 21 Eyll 2017 - 19:00:43 »

Ataklarda doktorunuzun deðerlendirmesi önemli geçer diye beklemeyin lütfen bilin ki doktorunuz da gerek olmasa kortizon vermez
Dominique
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #4 : 08 Ocak 2020 - 15:13:25 »

Valla benim bazen bacaklarım  shark tank weight loss     how to lose weight fast     crazy bulk reviews     best sarms     testogen gnc amazon     zantrex black reviews      modere trim reviews    boynum belim ağrıyor v tight gel mste n oluyo evet benimde ataklarım tedaviden sonra durdu geçmiş olsun

can i post my comment in english?
« Son Dzenleme: 15 Ekim 2021 - 11:25:23 Gnderen: Dominique » Logged
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #5 : 08 Ocak 2020 - 16:17:29 »

No, please Turkish 😊
coster
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« Yantla #6 : 22 Ocak 2020 - 12:33:30 »

Ms kliniði olan bir hastanedeki  nöroloða giderek (Örn. Cerrahpaþa) bunu anlayabilirsiniz.
Muhammed Hanif garibullah
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #7 : 25 Aralk 2020 - 02:40:53 »

reaktif spondilitte de aynýsý olur.. eðer eþinizden clamidya virüsü kaptýysanýz bu da aynýsýný yapar ve fark edilnesi neredeyse imkansýz. hemen baþlangýç seviyesinde tek bir basit hapla tedavisi oluyor. fark edilmez ise ankilozon spondilit gibi hayat boyu kullanýrsýnýz ilaçlarý.kortizona alýþmadanacilen clamidya testi yaptýrýn.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Nisan 2023 - 06:36:14