Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ms Benim mi? Bizim mi?
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
29 Mart 2024 - 02:13:40 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ms Benim mi? Bizim mi?  (Okunma Says 14424 defa)
0 ye ve 2 Ziyareti konuyu incelemekte.
cihat özgan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« : 10 Kasm 2019 - 00:41:56 »

Ms benim mi ?bizim mi adýnda ms hastalarýnýn aslýnda ortak karakterli kiþilerden oluþtuðunu düþündüðüm bý kitap yazdým 20  yýllýk ms hastasýyým öðretmenim D.bakýrda yaþýyorum kitaba ulaþmak isteyenler için tlf numaramý yazýyorum 0505 489 56 30
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 02 Aralk 2019 - 01:18:02 »

Kitabýnýzda yerverdiðiniz tespitlerinizden bunlara nasýl ulaþtýðýnýzdan bizlere de bahsedin lütfen . Kitabýnýz satýþtaysa ismini verebilirsiniz burdan da
cihat özgan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 02 Aralk 2019 - 21:14:26 »

20 yýl oldu ms ile tanýþalý ve tanýdýðým ms hastalarýnýn çoðu ayný karakterde gibiydi sosyolog kimliðim var ms hastalarýyla görūþmeler yaptým bu karakterli kiþilermi ms"e yatkýn yoksa ms hastalýðýmý böyle bir karaktere zemin hazýrlýyor halen bu konuda çalýþmalarým var..Kitap dediðim dergi þeklinde piyasada yok dūþūnūrseniz kargoyla ulaþtýrabilirim 0 5054895630 nolu Hattan ulaþabilirsiniz..
Elifelif
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #3 : 02 Aralk 2019 - 23:17:39 »

Merhaba Cihat Bey,derginiz bana ulaþtý. okudum ve gerçekten kendimden çok þey buldum.daha önce ms le alakalý herhangi bir kitap dergi v.s. okumamýþtým.hep internetten faydalandým. ilkkez sizin derginizi okudum.ms e bakýþ açýnýz egzersizler beslenme düzeni hepsi çok güzel çok samimi,kýsa ve öz vede faydalý olmuþ.Teþekkürler
cihat özgan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 03 Aralk 2019 - 07:15:40 »

Teþekkūrler Elif haným ms"ì birde yaþayanlar olarak deðerlendirmek istedim þimdiye kadar doktorlarýn tavsiyelerini dinledik birde yaþananlarý ve yapýlmasý gerekenleri hasta gözūyle deðerlendirmek istediģini.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #5 : 03 Aralk 2019 - 16:59:36 »

Tebrik ederim bu yayýnýnýz için . Tespitlerinizden küçükte olsa bahsetmek isterseniz zevkle okuycaðýmýzý bilin lütfen.
cihat özgan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 05 Aralk 2019 - 00:44:12 »

Yazdýðým dergiden kūçūk bir paragraf yazmak istedim msdaþlarýmla paylaþmak þuna inanýyorum ben :Hepimizde ortak bir gen ister genetik yatkýnlýk veya bilemediðimiz birþey adý ne olursa olsun ortak özelliðimiz ms hastalarý seçiyor sanki yada ms ile tanýþtýktan sonra insanlar karekterlerini belirliyor sadece bir kelime ie bizi özetleyebilirim iyi evet sadece iyi kelimesi bizi tanýtýyor iyi insanlarýz. .
cihat özgan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 08 Aralk 2019 - 12:02:57 »

Dergide diet 'ten egzersizlerden sonuçlarýný görerek yaþadýklarýmdan söz ettim en önemlisi akupunktur 'un bede ve seanslarý birlikte uygulanan diðer ms hastalarýndan olumlu sonuçlarýndan bahsettým..
cihat özgan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 29 Aralk 2019 - 22:25:14 »

Tüm msdaþlarýmýn yeni yýlýný þimdiden kuluyor umutlarýmýzýn yeþereceði yýl diliyorum
« Son Dzenleme: 29 Aralk 2019 - 22:31:59 Gnderen: cihat özgan » Logged
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 Austos 2023 - 00:31:04