Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
OCREVUS
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
29 Mart 2024 - 02:42:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: OCREVUS  (Okunma Says 15395 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 199

« : 24 Mays 2018 - 11:17:52 »

Mrb arkadaþlar, aramýzda ocrevus tedavisi uygulanan ya da uygulanacak olan biri ya da birileri var mý? Varsa eðer deneyimlerini bizlerle paylaþýrlarsa çok sevinirim.
Ben de 15 yýllýk MS hastasýyým .22 Mayýs 2018 'de MR sonuçlarýný göstermek ve kontrol için doktora gittim.Doktorum ocrevusa geçmemi önerdi, þuan düþünme ve karar verme aþamasýndayým. Kullanan arkadaþlardan deneyimlerini bizimle paylaþmalarýný rica ediyorum.
Herkese bol þifalar dilerim..

Hayat bu, bir bakarsýn her þey bir anda son bulur.. Hayat bu, son dediðin an her þey yeniden can bulur.
'Þems-i Tebrizi'
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 04 Haziran 2018 - 18:05:45 »

Yeni çýkan bir ilaç ve sanýrým çoðu kiþi öncesinde yapýlmasý gerekn tahliller aþamsýnda yada daha yeni aldý . Sizi en diþelendiren belli bir durum varmý? Genel olarak bende öðrenmek isterim o ayrý
xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 05 Haziran 2018 - 11:51:42 »

Evet Özlem haným yeni çýkan bir ilaç bu, doktorum bende de uygulayacak. Dün Fakültede gerekli tahlil ve tetkikleri yaptýrdýk, sonuçlara göre ocrevusa geçeceðiz.
Yan etki olarak alerji yapýyormuþ. Bende uygulanmaya baþladýðýnda süreci sizlerle paylaþýrým. Görüþmek üzere

Hayat bu, bir bakarsýn her þey bir anda son bulur.. Hayat bu, son dediðin an her þey yeniden can bulur.
'Þems-i Tebrizi'
Msdaþ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #3 : 05 Haziran 2018 - 12:33:01 »

Neye göre verdi doktorunuz durumunuz nasýl bende istedim doktor her geçmedi ona
xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 05 Haziran 2018 - 15:31:23 »

Ben 15 yýldýr MS hastasýyým, 7 yýl Rebif, 6 yýl kadar copaxone kullandým, yaklaþýk 3 yýldýr da gilenya (fingya) kullanýyordum. Son zamanlarda tansiyonum çok yükseldi  (15 lere kadar çýktý). MR sonucumda da beyinde plak çok fazlaymýþ (aktif olmayan).Doktorum sanýrým bunlara dayanarak  ocrevusa geçelim dedi.Þuan tahlil ve tetkiklerim devam ediyor. Geliþmelerden haberdar ederim sizi .

'Þems-i Tebrizi'
Msdaþ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #5 : 05 Haziran 2018 - 18:35:11 »

Anladým teþekkürler geçmiþ olsun inþallah iyi olur
xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 06 Haziran 2018 - 10:30:17 »

Rica ederim, amin inþallah ..

'Þems-i Tebrizi'
gamzekuzey
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #7 : 11 ubat 2019 - 11:44:28 »

Merhaba yaklaþýk olarak 3 senedir MS hastasýyým.2 sene Avonex kullandým yeni bir atak olduðu için Ocrevus tavsiye edildi.Ýlk iki dozumu aldým.Ýlk dozdan sonra daha iyi hissettim aðrýlarýmda ve uyuþukluðumda rahatlamalar oldu.Geçtiðimiz hafta ikinci dozu aldým onunda iyi geleceðini düþünüyorum.En azýndan tedavi 6 ay aralýklarla uygulanýyor bu büyük bir konfor hepimize geçmiþ olsun
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 Austos 2023 - 23:24:10