Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Gano Excel Ürünleri Bilgisi Olanlar Yorumunuzu Bekliyorum
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 15:04:35 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Gano Excel Ürünleri Bilgisi Olanlar Yorumunuzu Bekliyorum  (Okunma Says 14823 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ms-dos
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 92

« : 21 Aralk 2017 - 20:19:00 »

Arkadaþlar daha önce birlikte çalýþtýðým çok sevdiðim bir arkadaþým Gano Excel iþine girmiþ. Bana ýsrarla boþuna iðneyle vs uðraþtýðýmý Gano Excel ürünleriyle birçok MS hastasýnýn MS ten kurtulduðunu söylüyor. Israrýna dayanamayýp küçük paketten aldým. Ýçinden tabletler, çay, kahve vs çýktý. Küçük paket dediðime bakmayýn o bile 750 lira. Neyse haným kullandý ama 1 ay olmadan bitti. Ýnsanýn inanasi da gelmeyince devamýný almadýk. Az para deðil. Ýki hafta önce seminerlerde MS hastalarýyla ilgili örnekler verildikçe aklýma sen geliyor içim cýz ediyor dedi. Anlattýðýna göre ölümden baþka her derde deva. O kadarda sevdiðim bir arkadaþ ki. Üç kuruþ için bana yalan söyleyecek adam deðil. Neyse geçen gün yine aradý ve doðudan bir ilden bir arkadaþýn MS ten tamamen kurtulduðunu söyledi. Bu telefonu al, ara konuþ dedi. Neyse adamý rehbere ekledim. WhatsApp ýna baktým profil resmi Gano Excel logosu. Yine kafam karýþtý, aramadým. Ya bu adam gerçekten MS hastasý mi acaba yoksa sadece Gano Excel pazarlamacýsý mý diye ikilemde kaldým. Yasa arkadaþlar kullanan, bilen var mý? Ýsteyene özelden MS ten kurtulduðu iddia edilen arkadaþýn numarasýný da verebilirim. Ben arayamadim, belki siz konuþmak istersiniz.

Bir yerde küçük insanlarýn büyük gölgeleri oluþuyorsa orada güneþ batýyor demektir.
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #1 : 22 Aralk 2017 - 00:15:22 »

Selamlar. Banada bahsettiðin gibi satan ya da farklý rahatsýzlýklarý için yakýnlarýna kullandýrýp fayda gördüðünü söyleyen birçok kiþi bahsetti. Ben bu tür piramit satýþ sistemindeki baþka ürünleri kullandýðým için olaya yabancý deðilim. Böyle satýcýlardan ve arkadaþlardan iyileþtiði söylenen birinin telefonunu istiyorum. Geçen verdiler görüþtüm. Ankara'da bir hanýmefendi. Bir saate yakýn konuþtuk. Özetle iki aydýr kullanýyormuþ kendini daha enerjik hissediyormus ama MS yine devam ediyor. Belki daha uzun kullanýrsam iyi olur diyor. Umutlu ama supheliydi. Sonuç: bana iyileþti diye söyledikleri insan hala msli. Çekinmeyin arayýn görüþün. Msli ya da satýcý olduðunu anlarsýnýz. Þuna inanýyorum: bir msli iyileþse baþka tanýdýklarýný arar ben iyilestim sen de kullan der. O diðerine o diðerine çýð gibi yayýlýr. burasý gibi platformlarda baþkalarýný kendi iyileþme sürecinden haberdar eder. Velhasýl ben iyilestim diyen yok ama falanca iyileþti diyen çok. Arayýn görüþün MS durumu nasýlmýþ nasýl bir iyileþme olmuþ öðrenin. Sonuçta karar verecek sizsiniz

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 40

« Yantla #2 : 22 Aralk 2017 - 01:02:50 »

Bu firmaya ait ürünleri biraz araþtýrýrsanýz ne olduðunu ne kadar þikayet olduðunu görebilirsiniz bu tür ürünleri hastalýklarý kullanarak insanlarýn duygularýný ve paralarýný sömürerek piyasaya sürenleride Allah bildiði gibi yapsýn diyorum artýk ve lütfen kulaktan duyma ürünleri kullanmayýn en azýndan doktorunuza sorun iyi olmak isterken daha çok saðlýðýnýzdan olmayýn
Elifim
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 24

« Yantla #3 : 22 Aralk 2017 - 18:51:04 »

Banada bir arkadaþ forewer living ürünlerini tavsiye etti kendi kýzkardeþide ms hastasý o kullanmýþ 1 yýl gayet iyi geldiðini söyledi yürüyemiyordum düzgün dedi. bende üç ay kullandým ama pahalý olduðu vede pek inandýrýcý gelmediði için býraktým.iðneye geçtim ama aklým hala forewer livingin ürünlerinde
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #4 : 13 Ocak 2018 - 14:32:26 »

Ben bu sýteye gelip bu gýbý ürünleri anlatanlara ucretsýz 2-3 kiþiye temýn ederseniz bahsettiðiniz gýbý sonuclar alýnýrsa binlerce kiþi yollamayý garanti ediyorum diyorum ve kiþi bir daha gelmiyor.Lütfen sorgulayýn biraz çünkü maalesef umut tacirliði yapýyorlar
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Nisan 2023 - 12:38:02