Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
BURUNDAN SIVI GELMESÝ ATAK ÝÞARETÝMÝ
18 Nisan 2024 - 23:20:12 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: BURUNDAN SIVI GELMESÝ ATAK ÝÞARETÝMÝ  (Okunma Says 18132 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
hayal_3543
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 29

« : 03 Mart 2016 - 18:23:34 »

DAHA ÖNCE YAZDIM BU KONUYU YÝNELÝYORUM. DOKTORLORUMUZUJN ÖNEM GÖSTERMESÝNÝ SAÐLAMAK ADINA. BURNUMDA BERRAK SIVI GELIYOR ANÝ VE ZAMN ZAMAN ÇOK ZAMAN ZAMAN AZ OLUYOR BU ARTIK BENÝM HAYATIMDA ATAK BILDIRGESI OLDU. ARKASINDAN ATK GELIYOR. ARTIK FARK ETTIM ATAK GELIYOR ÖNLEM ALIYORUM ÖNCEDEN ANLAM VEREMIYORDUM DOKTORUM SÝNÜZÝT DEMÝÞ TÝ . HER SEFERÝN DE DE OLAMAZ HERHALDE.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 03 Mart 2016 - 20:19:06 »

Çok ilginç gerçekten.Bende okurken sinüziti düþünmüþtüm önce çünkü ms böyle birþey deðil ki atak öncesi haber versin.Ama siz kendinize göre yorumlamýþsýnýz vücudunuzu tepkileri anlamlandýrmýþsýnýz.Her burnunuzdan sývý geldiðinde panik yapmayýn yeter bence ...
DEVRÝMM
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 42

« Yantla #2 : 04 Mart 2016 - 00:45:06 »

MERHABA,

ASIL ÝLGÝNÇ OLAN NE BÝLÝYORMUSUNUZ,GEÇEN 10-15 GÜN BENÝM ÝÇÝN ÇOK KÖTÜYDÜ,GERÇÝ HALA DÜZELMÝÞ DEÐÝLÝM AMA DAHA DAHA ÝYÝYÝM.BU ATAKLAR BAÞLAMADAN SANIRIM BÝR YADA ÝKÝ GÜN BOYUNCA BENÝMDE BURNUMDAN SIVI GELDÝ,ANLAM VEREMEDÝM NEZLE OLUYORUM SANDIM AMA OLMADIM,PEKÝ ÞUNU SORMAK ÝSTÝYORUM SÝZE ACABA SÝZÝN DE AÐZINIZDA YARALAR VAR MI? BEN BUNA BAÐLAMIÞTIM .
hayal_3543
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 29

« Yantla #3 : 07 Mart 2016 - 16:48:01 »

Merhaba . Ben de gelen burun akýntýsý anlýk olmustu. ama bazen cok bazen de sanki hep burnum akýyo gibi idi. Agzýmda yaralar olmamýstý. Betaferon kullanýyorum. Hemþireme de bu durumu anlattým oda ilk defa duydugunu söyledi fakat , baþka bi hastasý da þöyle bir durum yaþýyormuþ. Mevsim yaz da olsa  bi üþüme yaþýyormuþ oda baþtan fark etmemiþ sonrasýnda bunu bi kaç defa daha yaþýyýnca fark etmiþki atak öncesi oluyor bu. Ve kendini kuvvetlendirmek için vitamin deposu yiyecekler yiyip dinleniyormuþ. Belki bilirsin atak 24 saat sürerse ataktýr adý alýyor. yani bu yöntemle 24 saati kuvvetli geçirince atak olmadan atlatýyormuþ. bende sývý geldýðinde böyle yapýyorum. Herkes kendinde yaþananý bilip ona göre yöntem buluyo. Eðer seninde bu sývý atak habercisi ise. Þöyle düþünelim iyi olsun. Ne güzel atak gelmeden haber veriyor.önlem alabiliriz ... bu hastalýk bize verilmiþ Rabbim in seçtiði kullardanýz. Ahiretimize destek olacak belki.
DEVRÝMM
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 42

« Yantla #4 : 08 Mart 2016 - 00:57:43 »

SÝZ SÖYLEYENE KADAR DÝKKATÝMÝ ÇEKMEMÝÞTÝ  BUNUN ÝÇÝN ÖZELLÝKLE TEÞEKKÜREDERÝM .BUNDAN SONRA BUNA DÝKKAT EDÝCEM .ALLAH HEPÝMÝZÝN YARDIMCISI OLSUN .
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 40

« Yantla #5 : 01 Austos 2017 - 13:49:33 »

Burundan sývý gelmesinin atak iþareti olmasý çok enteresan bende ayný þeyi ara ara yaþýyorum ama hiç ms le iliþkilendirmemiþtim aðýz içi yaralarý baðýþýklýk düþtüðünde oluþuyor
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Nisan 2023 - 11:05:36