Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
KIRMIZI REISHI MANTARLA MS TEDAVÝSÝ
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 13:22:35 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: KIRMIZI REISHI MANTARLA MS TEDAVÝSÝ  (Okunma Says 27242 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
sami1971
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« : 03 Austos 2015 - 03:04:07 »

Merhaba herkese,

Öncelikle herkese Allah'tan acil þifalar diliyorum.
Google'da bir hastalýðýn hakkýnda bilgi ararken, tesadüfen bu siteye rastladým ve sizlere faydalý olacaðýný düþünerek bilgi vermek istedim.
Kýrmýzý Reishi mantarý (Ganoderma Lucidum) 2000 seneden beri uzak doðuda çok çeþit hastalýklarýn tedavisinde kullanýlmaktadýr.
Bu mantarýn özellikleri þöyledir; baðýþýklýk sistemini güçlendirir, hücreleri yeniler ve kandaki oksijen seviyesini 2 katýna çýkartabilir. Bu nedenle bu bitki sivilceden kansere kadar (MS dahil) olan hastalýklarýn tedavisinde çok olumlu sonuçlar vermektedir.

Benim 15 senelik yüksek Kolesterol ve Trigleserid bu bitkiyle geçmiþtir. Sonra etrafýmda olan yakýnlarýmýn ve arkadaþlarýmýn; Kolesterol, Diyabet, Migren, Tansiyon, Romatýzma, Reflü, Kabýzlýk, Hemoroid, Kanser, Depresyon, Sinüzit, Bronþit, Sedef, Mantar, Egzema, Alerji, Osteoporoz, MS.......gibi hastalýklarýn tedavisinde çok olumlu sonuçlarý görünce, bu ürünlerin hem kullanýcýsý, hemde distribütörü olma kararýný aldým.

Þimdi diyeceksinizki bu bitki herþeye mi iyi geliyor, Allah'ýn izniyle çok hastalýða iyi geliyor.
Bunu ben kendi gözlerimle gördüðüm için söyleyebiliyorum ama benden önemlisi Türkiye'nin en önemli doktorlarý bunu söylüyor örneðin; Prof. Dr. Erkan Topuz, Prof. Dr. Bülent Berkarda, Prof. Dr. Ahmet Aydýn, Prof. Dr. Erdem Yeþilada, Prof. Dr. Çiðdem Papila, Prof. Dr. Afife Mat, Prof. Dr. Canfeza Sezgin, Doç. Dr. Ali Nejat Eðilmez, Uzman Dr. Altay Martý, Uzman Dr. Yavuz Dizdar, Uzman Dr. Dinçer Erdinç, Dr. Bahri Devrim ve Dr. Soner Dileklen. Bu doktorlarýn görüþlerini internetten bulabilirsiniz ve ayrýca uluslararasý týp kütüphanesi olan www.pubmed.com (Ýngilizce) sitesinde Kýrmýzý Reishi mantarý (Ganoderma Lucidum) hakkýnda yayýnlanmýþ 1000 üzerinde bilimsel araþtýrmalar ve çalýþmalarý bulabilirsiniz.

Herkesin bu bitkiyi araþtýrmasýný tavsiye ediyorum.
Daha detaylý bilgi isteyen, benimle irtibata geçebilir.
Bütün herkese tekrar acil þifalar diliyorum.

Selamlar,

« Son Dzenleme: 07 Austos 2015 - 07:57:31 Gnderen: sami1971 » Logged
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 10 Austos 2015 - 22:30:03 »

MS olup bu mantarý kullanan dostlar tanýdým ama hiçbir olumlu geri dönüþ olmadý.Mutlaka birþeylere iyi gelebilir ama MS biraz karmaþýk bir yapý ve herkeste de farklý .
sami1971
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 16 Austos 2015 - 18:10:15 »

Merhabalar,

Öncelikle þunu sormak isterim; Kýrmýzý Reishi mantarý kullanan MS hastalarý hangi markalarý kullandýlar, nasýl kullandýlar, hangi dozda ve ne kadar zaman kullandýlar? Buradan tecrübelerini yazarlarsa sevinirim. Ona göre bir deðerlendirme yapabiliriz.

Size faydasýný gören bir kaç kiþinin videosunun linkini veriyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=Oh6Zl-ZjcDs

https://www.youtube.com/watch?v=_N-lOnWmOiA&feature=youtu.be

oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #3 : 16 Austos 2015 - 18:13:34 »

Ben marka vs sormadým, sadece yaklaþýk 1 sene kadar kullandýklarýný ve hiçbir fark olmadýðýný söylemiþlerdi.Siz aksini söylüyorsanýz aksini yaþayan insanlarý burada görmek isteriz dinlemek isteriz... Bu þekilde ürün reklamý gibi oluyor çünkü ve buda burda istediðimiz son þey...
« Son Dzenleme: 16 Austos 2015 - 18:15:44 Gnderen: oslem » Logged
sami1971
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 17 Austos 2015 - 07:56:23 »

Tamam marka ismi vermeden tecrübelerini anlatabilirler. Ürün yerli mi, ithal mi onu söylesinler yeterli.
Ya da beni o bir seneden beri kullanmýþ birisiyle tanýþtýrabilirsiniz. Ondan duymak isterim. Selamlar
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #5 : 17 Austos 2015 - 14:00:59 »

Bana bunu soyleyelý aylatr oldu ve ben cok ms lý dostla tanýsýyorum ulaþabýlýrsem tabýý ký .Sýzde dedýgým gýbý olumlu sonuc alanlarla býzý konusturabýlýrsenýz sevýnýrýz...
sami1971
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 17 Austos 2015 - 17:40:15 »

Yukarýda Kýrmýzý Reishi mantarý kullanýp da iyileþen 2 kiþinin video linklerini yukarýda gönderdim.
En yakýn zamanda sizlere Kýrmýzý Reishi mantarýný MS'in tedavisinde kullanýp da faydasýný görenleri sizlerle paylaþacaðim.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #7 : 17 Austos 2015 - 18:39:34 »

Onlarý tanýyorsanýz ulaþabýlýrsenýz burada görmek isteriz.Yada bana ulaþabýlýrler sorucagýmýz çok soru var tahmin edersiniz ki
davutt
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #8 : 11 Temmuz 2018 - 21:50:28 »

Merhaba,
Sosyal medyada gezinirken bir sitenin reklamýný gördüm ve oðlum için araþtýrmaya baþladým ve sitenizin ilgili konusunu buldum bu konuda bazý araþtýrmalar ve kaynaklar buldum konu baya bir eski ama faydasý cidden var mý?

Reishi Mantarý ve Ms Hastalýðý ismindeki konunuda linkini býrakýyým isterseniz sizde bir inceleyin.

https://bilgiliabi.com/reishi-mantari-nedir-faydalari-ve-zararlari-nelerdir/
cihat özgan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« Yantla #9 : 24 Nisan 2022 - 04:56:02 »

Tek sōylenecek þey hiçbir faydasý yok  , tamamen bazý  insanlarýn ticari , ekonomik rant çabasý ve bunu hasta insanlar üzerinden elde etmeye çalýþmasý çok acýmasýz
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

20 ubat 2024 - 01:36:03