Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ýbrahim Adnan Saraçoðlu ms hastalýðý tedavisi??
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 12:48:47 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ýbrahim Adnan Saraçoðlu ms hastalýðý tedavisi??  (Okunma Says 19496 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
SÝNERJÝ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 54

« : 04 Kasm 2014 - 19:24:48 »

Kýrk-kilit Bitkisinin suyunu içmeyi öneriyor düþünceleriniz nedir?

"Ve herkesin derdi kendine aðýr.. Gerisinin dili lal, kulaðý saðýr."
isil
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 30

« Yantla #1 : 05 Kasm 2014 - 09:24:12 »

yan etkisi olmayan bir bitki denemesi bedava ÝNÞALLAH FAYDASINI GÖRÜRSÜN
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 06 Kasm 2014 - 02:14:47 »

Buðday suyunu duymuþtum ama bunu. Hiç duymadým
ugurcengiz
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 61

MEZARA KADAR

« Yantla #3 : 07 Kasm 2014 - 20:24:09 »

bir bitki suyu ms e çare ise,
dünya týbbý boþuna çalýþýyor

SU MÝSALÝ AKAR HAYAT
SÝNERJÝ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 54

« Yantla #4 : 09 Kasm 2014 - 00:55:44 »

bitki çare  degýl tabýký sadece direnci güçlendirme amaclý

"Ve herkesin derdi kendine aðýr.. Gerisinin dili lal, kulaðý saðýr."
Sedoss
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #5 : 10 Nisan 2015 - 19:36:30 »

Týp boþuna uðraþýyor vb gibi bir sürü yorum yapabilirsiniz.. Ama insanlar bitkisel tedaviyi de elden býrakmamalý diye düþünüyorum.. Ben anadolu bugdayý kürünü uyguluyorum.. Kastamonudan hiç iþlenmemiþ bugday geliyor her sabah ac karnýna 1 bucuk bardak ve öglen tok karnýna bir bucuk bardak içiyorum.. Bir avuc bugdayý 3 su bardagý suda kaynadýktan 7 dk sonra altýný kapatýp sogumaya býrakýn.. Çok sýk atak geciren biri olarak 2 aydýr atak, yorgunluk, elektrik carpmasý gibi sikayetleri yasamýyorum.. Üstelik bagýsýklýk sistemim zayýflamýs.. Yani iðnelerin yaptýgýný bugday zaten basardýgý için doktorum iðneye baslayacakken dur baslama bir ara verelim arastýralým gibi cümleler kurmaya basladý.. Cerrahpaþa nýn doktoru bile bu deðiþimi izlemeye karar veriyorsa ön yargýlý olmamak gerektiðini düünüyorum.. Son bir aydýr baska bir ms li arkadasýmda kullanýyor bu kürü.. Ve 1 aydýr kendini cok iyi hissettiðini sanki hiç ms deðilmiþ gibi bütün belirtilerin yok oldugunu söyledi.. O da kontrole 15 gün sonra gidecek.. Tek düþündüðüm atak geçirmediðim, daha kaliteli bir yasam sürdüðüm.. Bilginiz olsun deneyin ve denemekten hiç bir sey kaybetmeyeceksiniz.. Aksine ataksýz gecirmediðiniz günleriniz olacak.. Allaha sükürler olsun.. Sizlerinde dualarýnda olmak dileðiyle..
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #6 : 11 Nisan 2015 - 14:49:49 »

Ne zamandýr ms siniz durumunuz nasýl ? Ýnþallah dahada iyi gunler yaþarsýnýz.Buðday suyunu kullanýp deneyen çok dost oldu biz karþý deðiliz ki bitkilere .Uzun vade durumlarýnýzý bizimle paylaþýn lütfen.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Nisan 2023 - 03:40:19