___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU
23 Temmuz 2021 - 21:31:33 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunları oynayıp skorlarınızı kaydederek birbirlerinizle tatlı bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardım Oyun Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Çörek otu yağı  (Okunma Sayısı 10170 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Fato$
Ziyaretçi
« : 13 Temmuz 2013 - 21:18:23 »

"Ölüm dışında hiçbir hastalık yoktur ki, çörek otunda onun için bir deva bulunmasın." [Buhârî, Tıbb 7; Müslim, Selam 89, (2215); Tirmizî, Tıbb 5, (2042), 22, (2071)]

Ben 1 yildir  günde 3 defa düzenli olarak cörek otu yagi aliyorum, Sabah, ögle ve  aksam ,yemeklerden yarim Saat önce 1 cay kasigi...Cok memnunum. Yan etkisi yok,zarar verecek korkusu yok. Televizyonlarda da cok izledim,reklamini yaparken MS hastalarina cok iyi geldigini söylüyorlardi..ALLAH dert verdiyse dermanini da verirmis. 17 yildir MS'im ama igne lac kullanmiyorum ve saglikliyim cok sükür. Boynumu fazla sarsmamaya dikkat ediyorum,kimyasallardan uzak duruyorum ve 1 yildir da cörek otu yagi kullaniyorum, kendimi eskidinden cok daha iyi ve saglikli hissediyorum...Ölene Kadar da kullanacagim galiba    Cörek otu yaginin Organik yag,yani dogal  olmasina dikat edin sadece.
hasann
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2017 - 20:19:24 »

8
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2017 - 21:35:00 Gönderen: hasann » Logged
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2017 - 22:17:44 »

En aklı başında yazılar yazan kişi görürmü bilmiyorum ama bu sorulara kesin cvplar vermek zor olsa gerek herkesin vucudu kendine özeldir.
hasann
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2017 - 22:02:48 »

sadece yazdıkları benimle biraz örtüşttü ondan aklı başında dedim sanırım.hani bana aktaracağı bişiler olabilir o açıdan yazdım öyle. garip hastalık herkese ayrı muamelesi var. sen zaten tecrübelisin fazlasıyla bu hastalıkla ilgili herkesede yardımcı olmaya çalışıyorsun burda gördüğüm kadarıyla. Allah herkesin yardımcısı olsun. bu şerden bir fayda çıkarmak lazım.
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2017 - 17:20:41 »

Aynen öyle hepimiz hayırlı durumlar bekliyoruz
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

29 Haziran 2021 - 01:22:23