Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ms ten dolayý olusan bazý sýkayetlerden kurtulmak ýcýn besýn takvýyesý
20 Nisan 2024 - 10:14:07 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ms ten dolayý olusan bazý sýkayetlerden kurtulmak ýcýn besýn takvýyesý  (Okunma Says 14815 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
MatematikS
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 122

« : 05 Nisan 2010 - 13:27:20 »

Ömer Faruk Altuntaþ 05 Nisan, 13:20

multipl skleroz ( ms ) hastasýyým 6 yýllýk ms liyim 4 hafta oldu ürünlerle tanýþalý ama þuan bende mevcut olan bacaklarda kasýlmalarým , kramplarým, uyusukþuklarým , yorgunlugumdan ,halsizligimden ve birde ara ara olan baþ donmelerimden ALLAH'ýn izni ve kullanmýs olduðum forever living'in urunleri sayesinde 2 hafta gibi kýsa bir süre içerisinde kurtuldum daha saglýklý vede neþeliyim artýk hayata daha güzel gözlerle vede umutla bakýyorum ürünleri kullanmaya devam ediyorum bu ürunleri kullanmaya baslamadan once 13 yaþýnda bir oglum var ona zaman zaman ms yüzünden yeterli olamýyordum þimdi ise hersey baþka benim icin eþim ve oglum bendeký farký gorduler bu urunu almak ýsteyen mslý kardeslerýmýze dostlarýmýza her turlu kolaylýgý gostermekten memnunýyet duyarým ayrýntýlý býlgý ve kullanacagýmýz bu takviye tadavi ýle alakalý sorularýnýz ýcýn
nilüfer kaþka :0554 991 67 80

http://www.facebook.com/album.php?aid=80916&id=541978585&ref=nf

ms(multiple skleroz) grup yonetýcýsýnýn yorumu : nilüfer ablayý cok ýyý tanýrým týcarý býr kaygýsý oldugunu zannetmýyorum ýnsallah bende en yakýn zamanda bu besýn takvýyesý adý altýnda satýlan urunlere baslayacagým
lýnk teký bayan bu urunu kullanýpta sýkayetletrý duzelen býr baska bayan
@lew
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 23

« Yantla #1 : 06 Haziran 2010 - 12:29:28 »

bunu bende denemeliyim benim de þuan için tek sorunum sizinkiler gibi..benimde daha 22 aylýk oðlum var ve ona çoðu zaman yeterli olamadýðýmý düþünüyorum..Eðer gerçekten iþe yararsa herþey daha güzel olur..
@lew
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 23

« Yantla #2 : 13 Haziran 2010 - 10:59:58 »

Nilüfer ablayla irtibata geçtim..ama þuan bir atak geçirdiðim için kullanmayý düþünmüyorum kendisine de söyledim bu konuyu araþtýrmam gerektiðini ve en önemlisi dr sormam gerekiyor bakalým o ne diyecek bu konuda
cool2406
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

iyi güzel günlere

« Yantla #3 : 14 Aralk 2013 - 20:20:57 »

ben de ilgilenýyorum urun nedir nasýl ulasýrým cvp lutfen tesekkurler5058121040
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Temmuz 2022 - 23:25:51