Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Benden de merhaba!!!!
16 Haziran 2024 - 11:07:24 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Benden de merhaba!!!!  (Okunma Says 6304 defa)
0 ye ve 2 Ziyareti konuyu incelemekte.
yaþasýn
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 82

« : 24 Nisan 2011 - 10:53:03 »

HERKESE MERHABA!
Siteye bu gün üye oldum.11yýldýr hafif ilerleyen hiç atak geçirmemiþ bir  ms liyim.Aralýk ayýnda bir atak geçirip 6 gün kortizon aldým þu anda REBÝF kullanýyorum.Bilmiyorum bu yazdýklarýmýn yeri burasýmý? Fakat ben  þu an herþeyi merak ediyorum.
Beden eðitimi öðretmeniyim ve kendimi bildiðimden beri çok yoðun spor yaparým.Çocukluðumda 3 yýl maraton koþtum.Cimnastik yaptým, tek ayaðýmýn üzerinde yüksek zorlukda denge hareketleri yapardým!!!!!Spor  yapma miktarým ve þekli þu andan sonra ne olmalý?Çünkü eskisi gibi yüksek eforlu aktiviteler baþ dönmemi ve denge hissimi olumsuz etkiliyor.
Her ms liye zinde bir gün dilerim.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 24 Nisan 2011 - 13:05:30 »

Öncelikle hoþ geldin siteye ve geçmiþ olsun.MS'te egzersizin yararý çok ama özellikle vücut ýsýsýný arttýrdýðý
yorgunluk verdiði zaman ara verilmeli ve vücuda yüklenilmemeli.Vücut ýsýsýnýn artmasý duyusal þikayetlerin(uyuþma,karýncalanma,iðnelenmeler,elektriklenmeler v.b)  artmasýna sebep olabiliyor.Bu nedenle MS'te önerilen sporlar arasýnda yüzme en çok tercih edileni.Ama özellikle kaslardaki sertleþmeler için germe egzersizleri,denge için egzersizleri bizlere önerilenler arasýnda.Dr un zaten mutlaka egzersizler için öneride
bulunacaktýr sana.Ama aðýr egzersizlere dikkat edip tempoyu düþürmen gerekecektir.Saðlýk,sevgi ve dualarla kal daima...
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 24 Nisan 2011 - 14:30:34 »

Merhaba,

11 Yýldýr ms olup ataksýz olman iyi bir haber inþallah hep böyle sessiz kalýr ms.Spor yapýyor olman bence çok güzel kaslarýnýn zayýflamasýna hiç izin verme .Sadece kendini çok yormadan yap ki zaten yorulunca vücüdun sana sinyal veriyor o zaman üstüne gitmek yerine dinlenip devam etmelisin bu  þekilde bir sýkýntý yaþamazsýn diye düþündüm.hem güçlü kaslar hem sessiz ms 
suheyla
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 302

« Yantla #3 : 28 Nisan 2011 - 11:43:00 »

HOÞ GELDÝNÝZ ..BENÝM FÝKRÝM SÝZE HÝÇ BÝÞEY OLMAZ......

Umutsuzluða kapýlmak mutsuzluða kapý aralar.Ýçinde beslediðin umut seni hayata baðlar...
yaþasýn
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 82

« Yantla #4 : 02 Mays 2011 - 20:13:23 »

Ben hiç öyle hissetmiyorum.Son atak beni korkuttu   ve son 4 aydýr dengem bozuk.Yine de  inþallah diyorum.
gencomer2011
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 184

« Yantla #5 : 05 Mays 2011 - 10:19:45 »

BAK YAÞAM SEN KENDÝN KIYMETLÝSÝN KIYMETÝNÝ  ANLIYARAK YAÞA
suheyla
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 302

« Yantla #6 : 13 Mays 2011 - 22:00:10 »

AÐAMIZ NE DERSE O DUR YAÞASIN....AÐAM SAYGILAR......

Umutsuzluða kapýlmak mutsuzluða kapý aralar.Ýçinde beslediðin umut seni hayata baðlar...
gencomer2011
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 184

« Yantla #7 : 30 Mays 2011 - 11:57:20 »

SAYGI BÝZDEN   
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

03 Mays 2018 - 03:06:15