Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
HEMÞÝREYÝM MS liyim .aranýzda hemþire olan var mý
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 12:57:33 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: HEMÞÝREYÝM MS liyim .aranýzda hemþire olan var mý  (Okunma Says 11153 defa)
0 ye ve 2 Ziyareti konuyu incelemekte.
MUTLULUK
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 13

« : 29 Mart 2011 - 19:04:47 »

Arkadaþlar ben de yeni ms liyim  hemþireyim.Yogun bakým hemþiresiyim ama burada aþýrý yoruluyorum yerimin deðiþmesini istedim . Aranýzda hemþire olan var mý aceba . boynumu uzun süre  dik tutamýyorum,tutunca aðrýyo. Uzun sure ayakta kalýnca sýrtým belim omuzlarým fena aðrýyor. Arkadaþlar sizlerde de böyle þikayetler .
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

« Yantla #1 : 29 Mart 2011 - 22:48:36 »

Merhaba

Belde inanýlmaz bir aðrý oluyor,bilhassa ayakta sabit durunca
Mesela otobüste ayakta kalýrsam,ayrýca ayakta durunca hemen oturamýyorum sanki býçak sokuluyor gibi oluyor ve fazla yürüyemiyorum,
Saðlýcakla kal arkadaþým.....

Hiçbirþey eskisi gibi deðil......
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

« Yantla #2 : 29 Mart 2011 - 22:51:08 »

Belirtmeyi unuttum,Hemþire deðilim.Sadece ayný rahatsýzlýðý yaþadýðýmý düþündüðüm için yazdým

Hiçbirþey eskisi gibi deðil......
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #3 : 30 Mart 2011 - 11:43:57 »

öncelikle geçmiþ olsun arkadaþým aðrýlarýn için öncelikle b12 testi yaptýrmaný öneririm referans aralýðý 200-800 olmalý bildiðim kadarýyla 200-300 seviyesi saðlýklý biri için normal olsada biz sinir ve kas hastalarý için az gelebiliyor bu ve aðrýlarýmýz oluyor malesef b vitamini grubu bizler için önemli buna baktýrmaný tavsiye ederim
suheyla
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 302

« Yantla #4 : 15 Mays 2011 - 21:46:02 »

geç cevap ama aysun abla hemþire 

Umutsuzluða kapýlmak mutsuzluða kapý aralar.Ýçinde beslediðin umut seni hayata baðlar...
gulgulgul
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 19

« Yantla #5 : 27 Mays 2011 - 15:00:54 »

MRB BENDE HEMÞÝREYÝM,VE ÝLK ATAÐIMI 15 GÜN ÖNCE BÝR TATÝL BÝTÝMÝNDE YAÞADIM,SABAH KALKTIÐIMDA SOL ADIMIMI ATAMADIM,SONRA ELLERÝMÝN  KOLLARIMIN VE YÜZÜMÜNDE UYUÞUKLUÐUNU HÝSSETTÝM,GERÇEK BÝR ÞOKTU BENÝM ÝÇÝN...SAATLER GEÇTÝKÇE UYÞMALARIMDA AZALMA OLDU,TETKÝKLER SONUCU MS TANISI KOYULDU, 1 HAFTA KORTÝZON TEDAVÝSÝ ALDIM,VÝTAMÝN DESTEK TEDAVÝSÝ HALA ALIYORUM,SERÇE PARMAÐIMDA HALA UYUÞMALARIM DEVAM EDÝYO,,1 AY ÝZÝNLÝYÝM,ÇALIÞMIYORUM.BENDE YOÐUN BAKIM HEMÞÝRESÝYÝM,ÞU ANDA TEDÝRGÝNÝM,,ÝÞ HAYATIMI NASIL ETKÝLEYECEK DÝYE,....VE HALA MS ÝSMÝ BANA SOÐUK GELÝYOR,BAZEN KORKULARIM OLUYO, YÝNE ATAKMI YAÞÝCAM  DÝYE...MS LE YAÞAMAYA ALIÞMAM LAZIM,NE YAPMAM GEREK BÝLMÝYORUM..

bir insan bilmiyorsa ne istediðini,hem seni ziyan eder,hem kendini...Dibini görmediðin suya dalma....dýðýn gibi,emin olmadýðýn sevgiye teslim etme kendini...
gencomer2011
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 184

« Yantla #6 : 31 Mays 2011 - 14:40:43 »

GÜLGÜLGÜL BAK BENDE MS MÝÞÝM 5SENE OLDU ÞÝMDÝLERDE ALIÞMAYA ÇALIÞIYOM BÝR AYLENÝN TEK OÐLUYUM  HOLLANDAYA GÝTÝM SEMEDÝM HERÞEYE 3,0 ÝÞÝME GELMEDÝ 4.TANE SEVÝMSÝZ ABLAMVAR VE HÝÇ BÝRÝNÝ SEMÝYORUM  BENÝM TEYZEM PROF  BU SARIÞIN MAVÝ GÖZLÜ BOYO1,78  MS LE EVLENDÝM BUNLARA ALIÞACAZ BAK ALIÞMASAK BÝLE ALIÞMIÞ GÝBÝ YAPMAK ZORUNDAYIZ
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

14 Haziran 2022 - 12:38:20