___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU
17 Eylül 2021 - 23:08:09 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarımızdan bölümünden ulaşabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardım Oyun Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: HEMŞİREYİM MS liyim .aranızda hemşire olan var mı  (Okunma Sayısı 6562 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MUTLULUK
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« : 29 Mart 2011 - 19:04:47 »

Arkadaşlar ben de yeni ms liyim  hemşireyim.Yogun bakım hemşiresiyim ama burada aşırı yoruluyorum yerimin değişmesini istedim . Aranızda hemşire olan var mı aceba . boynumu uzun süre  dik tutamıyorum,tutunca ağrıyo. Uzun sure ayakta kalınca sırtım belim omuzlarım fena ağrıyor. Arkadaşlar sizlerde de böyle şikayetler .
çisem
Aktif Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #1 : 29 Mart 2011 - 22:48:36 »

Merhaba

Belde inanılmaz bir ağrı oluyor,bilhassa ayakta sabit durunca
Mesela otobüste ayakta kalırsam,ayrıca ayakta durunca hemen oturamıyorum sanki bıçak sokuluyor gibi oluyor ve fazla yürüyemiyorum,
Sağlıcakla kal arkadaşım.....

Hiçbirşey eskisi gibi değil......
çisem
Aktif Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #2 : 29 Mart 2011 - 22:51:08 »

Belirtmeyi unuttum,Hemşire değilim.Sadece aynı rahatsızlığı yaşadığımı düşündüğüm için yazdım

Hiçbirşey eskisi gibi değil......
ilhan
Asil Üye

Teşekkür Sayısı 1

demir tava geldi kömür akıl başa geldi ömür bitti

« Yanıtla #3 : 30 Mart 2011 - 11:43:57 »

öncelikle geçmiş olsun arkadaşım ağrıların için öncelikle b12 testi yaptırmanı öneririm referans aralığı 200-800 olmalı bildiğim kadarıyla 200-300 seviyesi sağlıklı biri için normal olsada biz sinir ve kas hastaları için az gelebiliyor bu ve ağrılarımız oluyor malesef b vitamini grubu bizler için önemli buna baktırmanı tavsiye ederim
suheyla
Kadrolu Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #4 : 15 Mayıs 2011 - 21:46:02 »

geç cevap ama aysun abla hemşire 

Umutsuzluğa kapılmak mutsuzluğa kapı aralar.İçinde beslediğin umut seni hayata bağlar...
gulgulgul
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #5 : 27 Mayıs 2011 - 15:00:54 »

MRB BENDE HEMŞİREYİM,VE İLK ATAĞIMI 15 GÜN ÖNCE BİR TATİL BİTİMİNDE YAŞADIM,SABAH KALKTIĞIMDA SOL ADIMIMI ATAMADIM,SONRA ELLERİMİN  KOLLARIMIN VE YÜZÜMÜNDE UYUŞUKLUĞUNU HİSSETTİM,GERÇEK BİR ŞOKTU BENİM İÇİN...SAATLER GEÇTİKÇE UYŞMALARIMDA AZALMA OLDU,TETKİKLER SONUCU MS TANISI KOYULDU, 1 HAFTA KORTİZON TEDAVİSİ ALDIM,VİTAMİN DESTEK TEDAVİSİ HALA ALIYORUM,SERÇE PARMAĞIMDA HALA UYUŞMALARIM DEVAM EDİYO,,1 AY İZİNLİYİM,ÇALIŞMIYORUM.BENDE YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİYİM,ŞU ANDA TEDİRGİNİM,,İŞ HAYATIMI NASIL ETKİLEYECEK DİYE,....VE HALA MS İSMİ BANA SOĞUK GELİYOR,BAZEN KORKULARIM OLUYO, YİNE ATAKMI YAŞİCAM  DİYE...MS LE YAŞAMAYA ALIŞMAM LAZIM,NE YAPMAM GEREK BİLMİYORUM..

bir insan bilmiyorsa ne istediğini,hem seni ziyan eder,hem kendini...Dibini görmediğin suya dalma....dığın gibi,emin olmadığın sevgiye teslim etme kendini...
gencomer2011
Aktif Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #6 : 31 Mayıs 2011 - 14:40:43 »

GÜLGÜLGÜL BAK BENDE MS MİŞİM 5SENE OLDU ŞİMDİLERDE ALIŞMAYA ÇALIŞIYOM BİR AYLENİN TEK OĞLUYUM  HOLLANDAYA GİTİM SEMEDİM HERŞEYE 3,0 İŞİME GELMEDİ 4.TANE SEVİMSİZ ABLAMVAR VE HİÇ BİRİNİ SEMİYORUM  BENİM TEYZEM PROF  BU SARIŞIN MAVİ GÖZLÜ BOYO1,78  MS LE EVLENDİM BUNLARA ALIŞACAZ BAK ALIŞMASAK BİLE ALIŞMIŞ GİBİ YAPMAK ZORUNDAYIZ
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

10 Eylül 2021 - 12:40:30