Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
YORGUNLUKTA....
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 21:02:49 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: YORGUNLUKTA....  (Okunma Says 26031 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« : 26 Mays 2010 - 20:39:23 »

Arkadaþlar , özellikle bu mevsim geçiþlerinde ve kendinizi yorgun hissettiðinizde yediðiniz , içtiðiniz yada ek takviye olarak kullandýðýnýz besin yada besin destekleri varmý ? Ne þekilde kullanýyorsunuz varsa ?

Ben coenzim Q10 kullanýyorum günde 100-200 mg,omega 3 ile birlikte  memnunum da
dilekduygu
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 149

« Yantla #1 : 27 Mays 2010 - 00:43:29 »

öncelikle dünya ms günün kutlu olsun özlemcim buda kutlanýrmý bilmem ama ayný zamanda lanet olsun demekte içimden geliyor malesef hem dua hem beddua gibi oldu:))bende b12 vitamini kullanýyorum bal içine zencefil zerdeçal ve balýk yaðý kapsülü þimdilik modiodalý çok gerekli olmadýkça almýyorum iþ yogunluðun a göre
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #2 : 28 Mays 2010 - 19:22:23 »

Ben de hergün benexol B12 vitamini içiyorum ve sabahlarý 1 çay kaþýðý arý sütü polen bal karýþýmý yiyorum.
Mevsim geçiþlerinde de B12 vitaminini dodex olarak iðne þeklinde yaptýrýyorum.Saðlýk ve sevgiyle kalýn
daima...
@lew
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 23

« Yantla #3 : 13 Haziran 2010 - 11:02:44 »

Dodex iðne dýþýnda kullandýðým bir þey yok dr vermediði için baþka bir þey kullanmýyorum buda iyi mi kötümü onuda bilmiyorum..Annem ardýç yaðý aldý o da  araþtýrmýþ ms hastalarýna çok iyi geliyormu ama henüz kullanmaya baþlamadým bile
yaþasýn
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 82

« Yantla #4 : 02 Mays 2011 - 11:25:44 »

BU mesajýn üzerinden bayaðý geçmiþ ama:Özlem'e  sormak istiyorum, bende Q10 ve omega 3 içiyorum(gnc) yeni sayýlýr.Doktoruna sordunmu?Ýðne olduðun günlerde içiyormusun?
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #5 : 02 Mays 2011 - 13:40:38 »

Merhaba, Doktorum onermýþtý bu výtamýnlerý bana zaten. Þuan ýgne kullanmýyorum ama kullandýgým zamanlarda içiyodum bu konuda býr sýkýntýsý yok.Ama çok aklýna takýlýyorsa sende sor istersen dr una gýttýgýnde
yaþasýn
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 82

« Yantla #6 : 02 Mays 2011 - 20:00:37 »

teþekkürler...

suheyla
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 302

« Yantla #7 : 15 Mays 2011 - 21:44:22 »

yaa ben hiç biþey kullanmýyorum vitamin bile özlemciðim ne etsem bilemedim sanki ufalýyorum giderek süt yoðurt peynir asla almam korkmaya baþladým sankimmm

Umutsuzluða kapýlmak mutsuzluða kapý aralar.Ýçinde beslediðin umut seni hayata baðlar...
memoweb
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #8 : 17 ubat 2014 - 22:21:55 »

bilgi için teþekkürler

ERTUÐ
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« Yantla #9 : 23 Eyll 2014 - 15:11:02 »

ÖZLEM HANIM MERHABALAR;MS KONUSUNDA BAYAÐI BÝLGÝNÝZ VAR BENDE BÝR YIL OLDU MS TANISI ALALI,ÞU ANA KADAR  BÝ SORUN YOK UFAK TEFEK UYUÞMALARDAN BAÞKA DA GELECEKTEN ÇOK KORKUYORUM...BANA DOKTORUM EK VÝTAMÝN FALAN ÖNERMEDÝ.AMA BEN ALMAK ÝSTERÝM NELER ÖNERÝRSÝNÝZ.TABÝKÝ DE YANLIÞ ANLAMAYIN DENEYÝMLERÝNÝZDEN FAYDALANMAK ADINA SÖYLÜYORUM....DOKTORUM RANA KARABUDAK....
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #10 : 23 Eyll 2014 - 15:56:49 »

Merhaba, korkmayýn endiþelenmeyin zaten Rana hoca gerektiðinde müdahele edicektir.Ben coenzim Q10 kullanýyorum zaman zaman ama balýkyaðý hapýný aksatmamaya çalýþýyorum bu önemli bizler için.Çünkü haftada 3 gün balýk tüketilmiyor düzenli olarak malesef Diðer bir önerim kafanýza takýp stres yapmamanýz ve kendinizi yormadan (bu yormama konusu önemli ) hareketsiz kalmamanýz.Diðer bölüme yazdýðýnýz soruyu gördüm bence çok iyi yapmýþssýnýz süresini ve dinlenme zamanlarýný siz kendinize göre ayarlamalýsýnýz.Yorulunca üstüne gitmeden dinlenmelisiniz.
ERTUÐ
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« Yantla #11 : 17 Ekim 2014 - 14:18:04 »

özlem haným bende balýk tüketemiyorum.Balýk yaðýnýn tabletlerini kullansam olur mu?
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #12 : 17 Ekim 2014 - 14:27:37 »

Bende tabletini kullanyorum zaten , en güzeli haftada 3 gün balýk tüketmek ama düzenli olarak onu yapamýyoruz malesef
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

18 Haziran 2020 - 22:03:30