___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU
23 Temmuz 2021 - 21:48:34 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarımızdan bölümünden ulaşabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardım Oyun Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: YORGUNLUKTA....  (Okunma Sayısı 16373 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« : 26 Mayıs 2010 - 20:39:23 »

Arkadaşlar , özellikle bu mevsim geçişlerinde ve kendinizi yorgun hissettiğinizde yediğiniz , içtiğiniz yada ek takviye olarak kullandığınız besin yada besin destekleri varmı ? Ne şekilde kullanıyorsunuz varsa ?

Ben coenzim Q10 kullanıyorum günde 100-200 mg,omega 3 ile birlikte  memnunum da
dilekduygu
İlgili Üye
**

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2010 - 00:43:29 »

öncelikle dünya ms günün kutlu olsun özlemcim buda kutlanırmı bilmem ama aynı zamanda lanet olsun demekte içimden geliyor malesef hem dua hem beddua gibi oldu:))bende b12 vitamini kullanıyorum bal içine zencefil zerdeçal ve balık yağı kapsülü şimdilik modiodalı çok gerekli olmadıkça almıyorum iş yogunluğun a göre
aysn.dvn
Asil Üye

Teşekkür Sayısı 3

« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2010 - 19:22:23 »

Ben de hergün benexol B12 vitamini içiyorum ve sabahları 1 çay kaşığı arı sütü polen bal karışımı yiyorum.
Mevsim geçişlerinde de B12 vitaminini dodex olarak iğne şeklinde yaptırıyorum.Sağlık ve sevgiyle kalın
daima...
@lew
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #3 : 13 Haziran 2010 - 11:02:44 »

Dodex iğne dışında kullandığım bir şey yok dr vermediği için başka bir şey kullanmıyorum buda iyi mi kötümü onuda bilmiyorum..Annem ardıç yağı aldı o da  araştırmış ms hastalarına çok iyi geliyormu ama henüz kullanmaya başlamadım bile
yaşasın
İlgili Üye
**

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2011 - 11:25:44 »

BU mesajın üzerinden bayağı geçmiş ama:Özlem'e  sormak istiyorum, bende Q10 ve omega 3 içiyorum(gnc) yeni sayılır.Doktoruna sordunmu?İğne olduğun günlerde içiyormusun?
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2011 - 13:40:38 »

Merhaba, Doktorum onermıştı bu vıtamınlerı bana zaten. Şuan ıgne kullanmıyorum ama kullandıgım zamanlarda içiyodum bu konuda bır sıkıntısı yok.Ama çok aklına takılıyorsa sende sor istersen dr una gıttıgınde
yaşasın
İlgili Üye
**

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #6 : 02 Mayıs 2011 - 20:00:37 »

teşekkürler...

suheyla
Kadrolu Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #7 : 15 Mayıs 2011 - 21:44:22 »

yaa ben hiç bişey kullanmıyorum vitamin bile özlemciğim ne etsem bilemedim sanki ufalıyorum giderek süt yoğurt peynir asla almam korkmaya başladım sankimmm

Umutsuzluğa kapılmak mutsuzluğa kapı aralar.İçinde beslediğin umut seni hayata bağlar...
memoweb
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #8 : 17 Şubat 2014 - 22:21:55 »

bilgi için teşekkürler

ERTUĞ
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #9 : 23 Eylül 2014 - 15:11:02 »

ÖZLEM HANIM MERHABALAR;MS KONUSUNDA BAYAĞI BİLGİNİZ VAR BENDE BİR YIL OLDU MS TANISI ALALI,ŞU ANA KADAR  Bİ SORUN YOK UFAK TEFEK UYUŞMALARDAN BAŞKA DA GELECEKTEN ÇOK KORKUYORUM...BANA DOKTORUM EK VİTAMİN FALAN ÖNERMEDİ.AMA BEN ALMAK İSTERİM NELER ÖNERİRSİNİZ.TABİKİ DE YANLIŞ ANLAMAYIN DENEYİMLERİNİZDEN FAYDALANMAK ADINA SÖYLÜYORUM....DOKTORUM RANA KARABUDAK....
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2014 - 15:56:49 »

Merhaba, korkmayın endişelenmeyin zaten Rana hoca gerektiğinde müdahele edicektir.Ben coenzim Q10 kullanıyorum zaman zaman ama balıkyağı hapını aksatmamaya çalışıyorum bu önemli bizler için.Çünkü haftada 3 gün balık tüketilmiyor düzenli olarak malesef Diğer bir önerim kafanıza takıp stres yapmamanız ve kendinizi yormadan (bu yormama konusu önemli ) hareketsiz kalmamanız.Diğer bölüme yazdığınız soruyu gördüm bence çok iyi yapmışssınız süresini ve dinlenme zamanlarını siz kendinize göre ayarlamalısınız.Yorulunca üstüne gitmeden dinlenmelisiniz.
ERTUĞ
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #11 : 17 Ekim 2014 - 14:18:04 »

özlem hanım bende balık tüketemiyorum.Balık yağının tabletlerini kullansam olur mu?
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #12 : 17 Ekim 2014 - 14:27:37 »

Bende tabletini kullanyorum zaten , en güzeli haftada 3 gün balık tüketmek ama düzenli olarak onu yapamıyoruz malesef
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

18 Haziran 2020 - 22:03:30