___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU
23 Temmuz 2021 - 22:16:48 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarımızdan bölümünden ulaşabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardım Oyun Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ms ten dolayı olusan bazı sıkayetlerden kurtulmak ıcın besın takvıyesı  (Okunma Sayısı 8280 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MatematikS
İlgili Üye
**

Teşekkür Sayısı 0

« : 05 Nisan 2010 - 13:27:20 »

Ömer Faruk Altuntaş 05 Nisan, 13:20

multipl skleroz ( ms ) hastasıyım 6 yıllık ms liyim 4 hafta oldu ürünlerle tanışalı ama şuan bende mevcut olan bacaklarda kasılmalarım , kramplarım, uyusukşuklarım , yorgunlugumdan ,halsizligimden ve birde ara ara olan baş donmelerimden ALLAH'ın izni ve kullanmıs olduğum forever living'in urunleri sayesinde 2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde kurtuldum daha saglıklı vede neşeliyim artık hayata daha güzel gözlerle vede umutla bakıyorum ürünleri kullanmaya devam ediyorum bu ürunleri kullanmaya baslamadan once 13 yaşında bir oglum var ona zaman zaman ms yüzünden yeterli olamıyordum şimdi ise hersey başka benim icin eşim ve oglum bendekı farkı gorduler bu urunu almak ısteyen mslı kardeslerımıze dostlarımıza her turlu kolaylıgı gostermekten memnunıyet duyarım ayrıntılı bılgı ve kullanacagımız bu takviye tadavi ıle alakalı sorularınız ıcın
nilüfer kaşka :0554 991 67 80

http://www.facebook.com/album.php?aid=80916&id=541978585&ref=nf

ms(multiple skleroz) grup yonetıcısının yorumu : nilüfer ablayı cok ıyı tanırım tıcarı bır kaygısı oldugunu zannetmıyorum ınsallah bende en yakın zamanda bu besın takvıyesı adı altında satılan urunlere baslayacagım
lınk tekı bayan bu urunu kullanıpta sıkayetletrı duzelen bır baska bayan
@lew
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2010 - 12:29:28 »

bunu bende denemeliyim benim de şuan için tek sorunum sizinkiler gibi..benimde daha 22 aylık oğlum var ve ona çoğu zaman yeterli olamadığımı düşünüyorum..Eğer gerçekten işe yararsa herşey daha güzel olur..
@lew
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2010 - 10:59:58 »

Nilüfer ablayla irtibata geçtim..ama şuan bir atak geçirdiğim için kullanmayı düşünmüyorum kendisine de söyledim bu konuyu araştırmam gerektiğini ve en önemlisi dr sormam gerekiyor bakalım o ne diyecek bu konuda
cool2406
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

iyi güzel günlere

« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2013 - 20:20:57 »

ben de ilgilenıyorum urun nedir nasıl ulasırım cvp lutfen tesekkurler5058121040
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

08 Temmuz 2021 - 23:22:34