Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
benim hikayem
16 Haziran 2024 - 09:58:12 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: benim hikayem  (Okunma Says 6985 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
yasmen
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 11

« : 14 Eyll 2009 - 15:49:31 »

merhabalar öncelikle herkerze acil şifalar diliyorum
M S tanıyalı 5ay oldu konuşma bozukluğuyla hastaneye gittim 3 ay öncede beğbeğie hamileyken gitmiştim sağ tarafımı kullanamıyodum mr çekememişlerdi hamile olduğum için 3 ay sonra gittiğimde mr çekildi ve doktora gittiğimde ms dediler ve ben büyük bi şok yaşadım çünkü ne olduğunu bilmiyodum yalnızdım hastaneye yatcaksın dediler BOS yapılcak dediler 3 aylık bir bebek ve ikide oğlum var dünya başıma yıkıldı ne yapcağımı bilremedim o halde yatış yaptım
     Ah bu doktorlar bana ms ne olduğunu bile söylemediler hastaneden çıkınca nette öğrendim 11 yıldır bu hastalıkla yaşıyomuşum.... hala depresyondayım bu fikre bu hastalığa alışamadım.... allah herkeze kolaylık versin
     Her gün yataktan kalkerken şükrediyorum her dakika felç olçakmışım gibi geliyo (10gün felçli hastalarla yattım) çoçuklarımı annesiz bırakmaktan endişeleniyorum....
« Son Dzenleme: 25 Aralk 2009 - 19:48:00 Gnderen: yasmen » Logged
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 14 Eyll 2009 - 16:23:27 »

Merhaba aramýza hosgeldin yasmen.Geçmiþ olsun ama 14 senedir ms le yaþayýp bunu þimdi anladýðýna göre iyi seyirli bir ms in var insallahta boyle devam eder.Karamsar olman için hiçbir neden yok artýk ms e karþý çok silahý var dr larýn.Doðru dr la tedavine devam edip ihmal etmezsen ve kendinede dikkat et bu karamsar ruh halinden çýkarsan inan çok daha güzel devam edicek herþey Çocuklarýný Allah baðýþlasýn..
fatih
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 155

« Yantla #2 : 14 Eyll 2009 - 19:38:13 »

gençmiþ olsun 14 sene 3 cocuk ve yeni cýkan bir ms hiç kötü deðil moralini yüksek tutman lazým ve tek yapman gereken saglýklý bir insan gibi yaþaman dikkatli olman inanýp bunu yap inþallah ALLAH ýn izniyle hastalýgý bile unutursun cocuklarýnýn arasýnda onlar büyürken sende normal yaþantýna devam edersin rabbim baþka dert vermesin kendine iyi bak
iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #3 : 14 Eyll 2009 - 21:14:45 »

güzel düþünen güzel insansýn eminim...yavrularýnla mutlu huzurlu nice saðlýklý yýllar dilerim...

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #4 : 15 Eyll 2009 - 16:04:50 »

yasmen mrb...14 yýldýr ms in sana zarar vermemiþ olmasý çok güzel...inþallah hep bu þekilde devam eder. ne kadar güzel 3 çocuðun var ms olmak tabiki iyi deðil.ama ms olduðunu bilmeden çocuðunun olmasý çok güzel..mesela benim bi kýzým var ama ms olduðum için endiþelerim var ve 2.çocuk yapmakta çoook kararsýz kalýyorum...çocuklarýnla birlikte mutlu mutlu seneler geçirmen dileðiyle
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #5 : 15 Eyll 2009 - 17:37:38 »

Sevgili yasmen öncelikle geçmiþ olsun.14 sene MS i bilmeden yaþamýþsýn ve muhtemelen iyi seyirli
bir MS in var.Rabbim sana 3 tane de evlat nasip etmiþ hayýrlýsýyla.Bence bu saatten sonra yine ayný þekil
de,sadece MS in farkýnda olarak yaþamýna devam edeceksin.Saðlýklý bir insanýn dikkat etmesi gereken
konulara ( saðlýklý beslenme,uyku,düzenli egzersiz,dinlenme,stresle baþa çýkma yollarý v.b ) sen biraz daha dikkat edeceksin o kadar.Ýnþallah bundan sonra da MS seni çok rahatsýz etmez ve sevdiklerinle birlikte saðlýk,huzur dolu bir ömür geçirirsin.Allaha emanet ol...
murat-m
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 595

« Yantla #6 : 16 Eyll 2009 - 09:50:54 »

YASMEN HOÞGELDÝN. ÝNÞALLAH MS YÝ HEP BÝRLÝKTE YENECEÐÝZ. MORAL ÇOK ÖNEMLÝ. ÇOCUKLARINLA VE AÝLENLE SAÐLIKLI MUTLU UZUN BÝR ÖMÜR DÝLEÐÝYLE.
yasmen
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 11

« Yantla #7 : 14 Kasm 2009 - 22:08:44 »

herkezee teþekkürler
suheyla
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 302

« Yantla #8 : 10 Aralk 2009 - 20:10:43 »

geçmiþ olsun bencede senin ms en iyi huylu sýkma sakýn canýný

saðlýcakla

Umutsuzluða kapýlmak mutsuzluða kapý aralar.Ýçinde beslediðin umut seni hayata baðlar...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

27 Ocak 2017 - 15:53:41