Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ßuðday kürü ve soya fasülyesini ms için kullanýn
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 18:10:02 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ßuðday kürü ve soya fasülyesini ms için kullanýn  (Okunma Says 11123 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
{darkprincess}
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« : 26 Austos 2009 - 15:41:36 »

Soya fasulyesini kaynatýn 20 dakika kadar suyunu bir cam þiþe içerisine koyun yemeklerden önce sabah ve akþam aç karnýna birer su bardaðý için ayrýca kaynattýðýnýz soya fasulyesini yani suyunu aldýðýnýz fasulyeyi kavurup bir tabak yiyin baðýþýklýk sisteminizin ve miyelin kýlýflarý soyulmuþ boþta kalan ileti saðlamayan sinir harabiyetinde mükemmel bir düzenleme olduðunu ataklarda ve tedavide önemli katkýlar saðladýðýný göreceksiniz ayrýca günde 175 gr yani bir tabak 10 dakika buharda piþmiþ taze semizotunun ms hastalarýna fayda saðlayacaðý ingilterede ms hastasý bir doktor tarafýndan keþfedilmiþtir.

MS hastalarý ve MS’e karþý önleyici olan bitki genetiði ile oynanmamýþ, ebter olmayan.kýsýrlaþtýrýlmamýþ Anadolu buðdayýdýr.

Yarým litre suya bir avuç buðday atýlýr ve 6-7 dakika haþlanýr.

Daha sonra ýlýmaya býrakýp yarýsýný sabah kahvaltýsýndan sonra diðer yarýsýný da öðlen aç karnýna içeceksiniz

alýntýdýr
dolunaysevgi
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 42

« Yantla #1 : 03 Eyll 2009 - 16:08:21 »

Ben gün de 3-4 tablet 500mg Çuha Çiçeði yaðýnýn kapsülünü kullanýyorum MSlilerin %82'sine fayda etmiþ. Merak ettiðim konu bu Anadolu Buðdeyý bildiðimiz normal buðday mý oluyor?
{darkprincess}
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« Yantla #2 : 03 Eyll 2009 - 17:39:38 »

ßen Anadolu buðdayý olmasý gerekir diye okumuþtum ..
dogan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #3 : 23 Ekim 2010 - 00:30:50 »

anadolu buðdayýný kesinlikle kullanýn ben çok faydasýný gördüm yorgunluðu alýyo tavsiye ederim:)
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

« Yantla #4 : 27 Ekim 2010 - 19:35:22 »

Soya ve soya içeren ürünlerin ms hastasýnýn kullanmasýnýn sakýncalý olduðunu okumuþtum?
dr lar bu konuda ne diyor acaba?

Hiçbirþey eskisi gibi deðil......
remo
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 28

« Yantla #5 : 01 Kasm 2010 - 09:17:27 »

arkadaþlar anadolu bugdayý bildiðimiz buðdaydan farklýmý  aradým bulamadým yada nerelerde satýlýr  yardýmlarýnýz için þimdiden teþekkürler
gencomer2011
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 184

« Yantla #6 : 03 Haziran 2011 - 22:02:44 »

ANADOLU BUÐDAYI KARA KILÇIK DERLER  BURALARDA TAM MEVSÝMÝ  ÞÝMDÝK BULAMAZSAN KIÞIN HÝÇ BULAMASIN BURGURLUK BUGDADESENDE OLUR
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

16 Austos 2021 - 23:25:26