Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
benim hikayem
16 Haziran 2024 - 10:23:31 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: benim hikayem  (Okunma Says 8340 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
gulhebacan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« : 07 Haziran 2009 - 16:30:05 »

benim hikyem çok þiddetli baþ dönmesi ile baþladý tam 8tane dr deðiþtirdik sonuç elde edemedik en sonunda bi doktor sayesinde emar cektrdik onun sonuçundada ms oldugu grundu 45 gün boyunca ayaga kalkamadým srekli yattým bu doktor iþi 3 ay sürdü en sonundaa bir doktorum emar istemesiyle ortaya çýktý we hasstanede 12 gün boyunca kaldým omuriliðinden sývý aldýlar kortisonlarý aldýktan sonra dzeldim þuan ewdeyim ama uykularým düzensz
allah þükür agrrýlarým dindi bu hastalýga üzülüyodum ama artýk allaha þukrediyorum allah beterinden saklasýn ms hakkýnda bana bilgiler werirsenz sewinirim beni aydýnlatmþ olursunuz tþk EMES NASIL BÝRÞEY BÝLMÝYORDUM BUGÜNE DENK YAÞADIÐIM AÐRILARI ANLATMAK ÝSTÝYORUM TEK TEK BAÞ AÐRISI UYKUSUZLUK ÇALIYORDU GECEYÝ BENDEN BÝR SABAH KALKTIK EÞÝM GÝDÝYORUZ ARTIK HASTANEYE O DOKTOR BU DOKTOR GEZDÝK HÝÇ BÝRÝ BULAMADI BÝR ÇARE GEREKSÝZ ÝLAÇLAR SERUMLAR VERÝYORLAR BEDENÝME HÝÇ BÝRÝ ÝÞE YARAMIYOR DÝYORUM HEMÞÝREYE DAMAR YOLU AÇMAK ÝÇÝN VURUYORLAR KOLLARIMA ÝÐNE CANIM YANIYOR AÐLIYORUM HERGECE GÝTMEK ÝSTÝYORUM EVÝME EMARDA ÇIKTI SONUÇ DEDÝLERKÝ MS ÞAÞIRDIM AFALLADIM BAKTIM ÖYLECE YATACAKSIN HASTANEYE BULACAÐIZ ÇARE OMURÝLÝÐÝNDEN SIVI ALACAÐIZ ÝÐNEYLE KORKUDAN DÜÞTÜM BAYILDIM YERE KIZIM GÖRDÜ ACILARIMI ÜZÜLDÜ YÝNE EÞÝM SAÐOLSUN HÝÇ BIKMADI KOÞTURDU ÝYÝLEÞEYÝM DÝYE
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 07 Haziran 2009 - 19:06:48 »

Merhaba, aramýza hoþgeldin. Bu yaþananlarý coðumuz yaþadýk ilk zamanlar bu þaþkýnlýðý yaþamanda cok normal .Ama ýnan atlatacaksýn, býzler bu donemý daha rahat gecýrmen ýcýn ve ondan sonrasýndada her zaman yanýndayýz .
    Ms tanýn yenýyken býr sure takýp ederler dr lar durumunu ve gereklý gorduklerý yerde onlem amaclý koruyucu ýlaclardan verýceklerdir.Kendýne dýkkat ederek yaþamalýsýnsýn artýk ,onceliklerinin farkýna vararak.Beslenmene, uykuna ,kendýný cok yormamaya dýkkat etmelisin.En önemliside moral bunu unutma...
deniz*
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 5329

« Yantla #2 : 07 Haziran 2009 - 19:19:10 »

Gül moralini yüksek tut hiç birþey  için üzülme kolay olmasada yapabiliriz sende yaparsýn biliyorum kendine dikkat et aramýza hoþ geldin caným burda herþey çok güzel burayý sende çok seveceksin biliyorum görüþmek üzere
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #3 : 08 Haziran 2009 - 12:51:45 »

Geçmiþ olsun, Zaman geçtikçe MS alýþacaksýn. Kendi kendinin doktorun olman gerekiyor. Moralini bozma herkez MS çok iyi bilir tavsiyeler verir ama aldýrýþ etme. MS kiþiye özeldir. Birine iyi gelen ilaç diðerine iyi gelmeyebilir. 
yuceer
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 749

« Yantla #4 : 08 Haziran 2009 - 20:20:17 »

Geçmiþ olsun,yaþadýðýnýz acýlar bir çoðumuzun baþýndan geçti ben de ilk günler çok þaþkýndým,þimdi ise unuttum o günleri,sen de zamanla unutacaksýn...

yaðmur bazen aðlamaktýr
bazen aðlayamadýðýn þey
yaðmur bazen mutlu olmaktýr
bazen en hüzünlü þey
ben yaðmurum
yere çakýlmam
yeniden doðmak gibi birþey
nurcan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1819

« Yantla #5 : 09 Haziran 2009 - 00:19:20 »

geçmiþ olsun gül oþgeldin aramýza  :)dilerim ms le aran hep iyi olur herþey gönlünce olmasý dileðiyle saðlýkla ve sevgiyle kal

kýzým iyiki varsýn hayatýmda
afyonby33
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 50

« Yantla #6 : 10 Haziran 2009 - 16:52:43 »

geçmiþ olsun geçirdiðin acý günleri inþallah birdaha yaþamassýn nice saðlýklý mutlu günlere
gulhebacan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« Yantla #7 : 14 Haziran 2009 - 10:19:55 »

hepinize teþekkürederim  iyiki varsýnýz  dualarým hep sizlerle  allaha emanet olun
iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #8 : 14 Haziran 2009 - 12:45:18 »

caným.üzülsekde istemesekte bununla beraber yaþamayý eninde sonunda öðreniyoruz.geçmiþ olsun .eþinle yavrularýnda nice uzun mutlu yýllar dileðimle...a.e.o

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
NAZLIMM
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #9 : 25 Temmuz 2009 - 09:45:32 »

GERÇEKTEN GEÇÝCEKMÝ BÝ GÜN??
murat-m
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 595

« Yantla #10 : 25 Temmuz 2009 - 10:31:03 »

herþey bizim için iyilikte kötülükte önemli olan kötülük zamaný dimdik ayakta olmak hoþgeldin hoþgeldin hastalýk yoldaþý hoþgeldin inþallah hepimiz bu hastalýðý bir gün güle güle deyip hep birlikte uðurlucaz önemli olan bu buna inanmak ve mutlu olmak ailenle çocuðunla eþinle hastalýksýz bir yaþam dileðiyle sana ve hepimize
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Ekim 2018 - 00:53:36