___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU
21 Ekim 2021 - 07:17:26 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakınları İle İletişim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardım Oyun Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ßuğday kürü ve soya fasülyesini ms için kullanın  (Okunma Sayısı 6723 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
{darkprincess}
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« : 26 Ağustos 2009 - 15:41:36 »

Soya fasulyesini kaynatın 20 dakika kadar suyunu bir cam şişe içerisine koyun yemeklerden önce sabah ve akşam aç karnına birer su bardağı için ayrıca kaynattığınız soya fasulyesini yani suyunu aldığınız fasulyeyi kavurup bir tabak yiyin bağışıklık sisteminizin ve miyelin kılıfları soyulmuş boşta kalan ileti sağlamayan sinir harabiyetinde mükemmel bir düzenleme olduğunu ataklarda ve tedavide önemli katkılar sağladığını göreceksiniz ayrıca günde 175 gr yani bir tabak 10 dakika buharda pişmiş taze semizotunun ms hastalarına fayda sağlayacağı ingilterede ms hastası bir doktor tarafından keşfedilmiştir.

MS hastaları ve MS’e karşı önleyici olan bitki genetiği ile oynanmamış, ebter olmayan.kısırlaştırılmamış Anadolu buğdayıdır.

Yarım litre suya bir avuç buğday atılır ve 6-7 dakika haşlanır.

Daha sonra ılımaya bırakıp yarısını sabah kahvaltısından sonra diğer yarısını da öğlen aç karnına içeceksiniz

alıntıdır
dolunaysevgi
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2009 - 16:08:21 »

Ben gün de 3-4 tablet 500mg Çuha Çiçeği yağının kapsülünü kullanıyorum MSlilerin %82'sine fayda etmiş. Merak ettiğim konu bu Anadolu Buğdeyı bildiğimiz normal buğday mı oluyor?
{darkprincess}
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2009 - 17:39:38 »

ßen Anadolu buğdayı olması gerekir diye okumuştum ..
dogan
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2010 - 00:30:50 »

anadolu buğdayını kesinlikle kullanın ben çok faydasını gördüm yorgunluğu alıyo tavsiye ederim:)
çisem
Aktif Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2010 - 19:35:22 »

Soya ve soya içeren ürünlerin ms hastasının kullanmasının sakıncalı olduğunu okumuştum?
dr lar bu konuda ne diyor acaba?

Hiçbirşey eskisi gibi değil......
remo
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #5 : 01 Kasım 2010 - 09:17:27 »

arkadaşlar anadolu bugdayı bildiğimiz buğdaydan farklımı  aradım bulamadım yada nerelerde satılır  yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
gencomer2011
Aktif Üye

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #6 : 03 Haziran 2011 - 22:02:44 »

ANADOLU BUĞDAYI KARA KILÇIK DERLER  BURALARDA TAM MEVSİMİ  ŞİMDİK BULAMAZSAN KIŞIN HİÇ BULAMASIN BURGURLUK BUGDADESENDE OLUR
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

16 Ağustos 2021 - 23:25:26