Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Rebif kullanan bayanlardan bilgi almak istiyorum
16 Haziran 2024 - 17:43:39 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Rebif kullanan bayanlardan bilgi almak istiyorum  (Okunma Says 8265 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Senaca
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« : 11 Eyll 2016 - 22:38:41 »

Herkese merhaba. 2 aydýr ms hastasiyim. Gozlerimdeki sorunla teþhis kondu. 7 gün kortizon kullandým ve gözlerim duzeldi.devamýnda rebif 44 kullanmaya baþladým, 1.5aydir kullanýyorum. Regl olamamak dýþýnda bir sýkýntým yok.
Rebifin regl dönemini etkiliyor oluþu yan etkilerde belirtilmiþ. Benim gibi böyle yan etki yaþayan ve çaresini bulan varsa paylaþabilir mi?
Limon34
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« Yantla #1 : 06 Nisan 2017 - 12:30:22 »

Merhabalar 2002 yýlýndan beri rebif 44 kullanýyorum. Þimdiye kadar hiç reglide düzensizlik olmadý. Geçmiþ olsun cümleten.
Limon34
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« Yantla #2 : 29 Nisan 2017 - 12:11:05 »

Merhabalar 15 yýllýk ms im ve 15 yýldýr da rebif 44 kullanýyorum. Hiç regli gecikmesi yaþamadým. Cümleten geçmiþ olsun 😊
essraa
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« Yantla #3 : 02 Mays 2017 - 16:48:22 »

Merhaba, geçmiþ olsun.. Bende rebif 44 kullandým yaklaþýk 4 yýl ve öyle bir sorun yaþamadým hatta dr un söylediði yan etkilerinide yaþamadým ya neyse
Stres, sýkýntý, mevsim deðiþiklikleri, kilonuzda ki deðiþiklikler yada antidepresan kullanýyorsanýzda yapabilir. Bir çok etken buna neden olabilir. Süreklilik gösteriyorsa dr a görünmenizde fayda var. Saðlýcakla kalýn..
AlmýlaKatun
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #4 : 28 Haziran 2017 - 17:13:28 »

Merhaba. Bende Rebif 44 kullanýyorum. Hiç düzensizlik yaþamadým. 
rprngznz
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 30 Haziran 2017 - 08:48:30 »

merhaba ben de yaklaþýk 2 aydýr rebif kullanýyorum da baþka yan etkisinden bahsedecem iðneyi yaptýktan sonra ateþim çýkýyor ellerim titremeye baþlýyor bu yan etki sadece ben de mi var
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #6 : 30 Haziran 2017 - 17:10:44 »

iðnenenizi yapmadan önce ve sonra yanetkileri az yaþamak için ilaç alýyormusunuz?
rprngznz
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 01 Temmuz 2017 - 10:52:30 »

brufen aðrý kesici kullanýyorum. bugün hemþireyle görüþtüm iðne yaptýðým günlerde kendimi çok yormayýp  iðneyi biraz daha dýþarý da bekletmemi söyledi ben sadece 1 saat dýþarý da bekletiyordum
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

15 Mays 2024 - 07:43:51