Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
kilo ve ms
16 Haziran 2024 - 00:47:45 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: kilo ve ms  (Okunma Says 6057 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
nev
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« : 02 Mart 2016 - 12:06:52 »

slm bisey sormak istiyorum doktora gitmeme daha 5 ay gibi bi süre var tedavim için iðne kullanýyorum ve çok kilo almaya baþladým doktorum 5 kilo vermelisin demiþti ben þakaymýþ gibi vermek yerine 6 kilo aldým ve diyet yapamýyorum ne yapmalýyým ve kas hastalýðý zaten hiç hareket edesim yürüyesim gelmiyo ve korkuyorum Allah korusun gizliden gizliden ayaklara ms vurur diye ya ne yapmalýyým diyetle baþ dönmeler artýyo yapamýyorum
zerre
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 56

« Yantla #1 : 02 Mart 2016 - 22:41:38 »

Ben de 15 aydýr iðne kullanýyorum yediklerime dikkat etmeme raðmen bir kaç kilo aldým. Ýnterferonlarýn kilo aldýrdýðýna dair  bir bilgiye rastlamadým internette. Kýþ mevsimi ve hareketsizlikten kaynaklý kilo artýþý olabiliyor. Dikkat etmemiz lazým kilomuza vücudumuza artan yük kaslarýmýz için de iyi deðil. Bence aðýr rejimler tehlikeli bizler için. Yediklerinize dikkat ederek abur cuburu hayatýnýzdan çýkarýp aç kalmadan kilo verebilirsiniz. Beslenme alýþkanlýklarýnda küçücük deðiþiklikler bile uzun vadede çok önemli sonuçlar doðurur.Ben biraz daha kýsmayý planlýyorum yediklerimi. siz de hafif bi diyetle güzel sonuçlar alýrsýnýz inþallah kafanýzý takmayýn.  Saðlýkla kalýn
nev
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« Yantla #2 : 03 Mart 2016 - 17:39:21 »

çok saðolun
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 03 Mart 2016 - 18:02:10 »

Ýðnelerin kilo aldýracaðý gibi birþey bende duymadým.Bende sýký diyetlere karþýyým, genel olarak ekmeði çok tüketmeyince þekerli çok yemeyince yani genel saðlýklý beslenme kurallarýna uyunca kilo çok sorun olmuyor.Uymak yeterli olur umarým sizin içinde.
gamzekuzey
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #4 : 10 Temmuz 2017 - 09:07:03 »

merhaba bende kortizon ve ilaçlarla beraber 8 kilo aldým kontrolsüz bi þekilkde yiyordum gece kalkýp yiyordum bir haftadýr akþam saat on gibi bir bardak süte yarým çay kaþýðý tarçýn atýp içiyorum hem tok tutuyor hemde zindelik veriyor kilo vermeyede yardýmcý birde gün içinde saat üç gibi içiyorum denemenizi tavsiye ederim
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

23 Kasm 2021 - 05:39:47