Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
AUBAGIO
16 Haziran 2024 - 22:13:10 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: AUBAGIO  (Okunma Says 8141 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
haticehatice
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 10

« : 18 Eyll 2016 - 18:31:21 »

Merhaba arkadaþlar 6 yýldýr rebif kullanýyodum þimdiye kadar hiç atak geçirmedim muayenelerimde çok iyi sadece mrlarým kötü plaklarým çok fazla maalesef iðnemi kendim yapamýyodum ve iðne yerlerimde büyük sýkýntýlar olmaya baþladý baþka bi ms hastasý tanýdýðýmýn yeni çýkan bi hapa  geçtiðini öðrendim ve doktorumdan ayný ilaca geçmek istediðimi söyledim þimdi bir haftadýr  bu hapý kullanýyorum ve psikolojik olarak çok rahatladým iðne kabusum olmuþtu artýk benm doktorum ömer faruk turan internet sayfasýnda bu ilaçlarla ilgili bilgiler var bakabilirsiniz 
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 18 Eyll 2016 - 19:46:34 »

Bu ilaç kullanýlan hap tedavilerinden biri zaten birçok ms uzmaný veriyor .Ýðne psikolojisinden kurtulmak kesinlikle güzel ama her ilacýda her hastaya önermiyor dr lar herkesin ms i kendine özgü sonuçta.Ýnþallah çok iyi gelir bu ilaç
haticehatice
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 10

« Yantla #2 : 18 Eyll 2016 - 20:06:11 »

Evet ben yeni duydum keþke daha önce duysaydým doktorum hiç bahsetmemiþti baþka hastalardan öðrendim  bende benim gibi bilmeyenler varsa diye paylaþtým inþallah iyi gelir 
e_cakmak
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« Yantla #3 : 01 Ekim 2016 - 03:22:22 »

Merhabalar. Bana yeni teþhis koyuldu. Bende aubagio kullaniyorum. Bu ilaçlar sizlerde msin etkilerini uyuþma ve aðrýlarý azaltýyormu? Ben henüz etkisini görmedim. Aðrýlar ve uyuþmalar ve denge kaybi her an var. Ýleride ne olacak bilmiyorum.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #4 : 01 Ekim 2016 - 11:09:19 »

Bu kullanýlan ilaçlar koruyucu yani ilerde sorun yaþamamak yada az yaþamak için.Hepimizin umudu hiç sorun yaþamamak tabii
__aysegul___
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #5 : 01 Ekim 2016 - 15:01:37 »

merhaba

ben de kullanýyorum bu ilacý, 2 ay bitti baslayalý.  bi zararýný görmedim mutlaka yararý oluyordur ama ben bu hastalýða yeni yakalandýgým için anlayamýyorum nerde devreye giriyor..
doktorum da 2-2,5 ay sonra anca etki eder demiþti, saç döker ilk etapta çok kafana takma demiþti, bu aralar saçlarým çok dökülüyor ondan diye düþünüyorum..
inþallah kullanan herkese fayda eder.
yolayrimi
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 58

« Yantla #6 : 08 Aralk 2016 - 15:03:29 »

Bu kullanýlan ilaçlar koruyucu yani ilerde sorun yaþamamak yada az yaþamak için.Hepimizin umudu hiç sorun yaþamamak tabii
Çok doðru. Bu tip ilaçlar ilerlemeyi engellemek için.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

20 Mays 2024 - 13:53:40