Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
gebelik ve doðum sonrasý, bir de bay bayan tüm dostlarým okumalý
16 Haziran 2024 - 20:17:41 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: gebelik ve doðum sonrasý, bir de bay bayan tüm dostlarým okumalý  (Okunma Says 5738 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
hayal_3543
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 29

« : 07 Aralk 2011 - 15:06:40 »

Merhaba Ms li Dostlar. ben ayrýntýlý bir yazý yazmak istiyorum. içimizden birilerine faydasý olmasýný umut ediyorum. gebelik demiþtim her gebelik gibi ilk zamanlarým benimde zordu ama þu bende bulunan 6 adet aktif plak bu zorluðu dahada arttýrmaya kararlýydý. Beyincik ataðý  sonucu kýsa süreli görme kayýbý sonrasýnda çift görme yaþadým. Ama ALLAH ýmýn ve Biricik Eþim, Annem Babam ve tüm sevdiklerim ve dualarý sayesýnde bu ataðý atlattým. Doðumda kasýlmalarý kontrol edemeyebiliyormuþ msli bayanlar. bu konuda araþtýrma yapan sevgili doktorum hep yanýmda idi.
Kasýlma sebebi ile deðil ama daha farklý bir sorunla(msle ilgili deðil) sezeryanla doðum yaptým. Doktorumun tavsiyesi ile 3 ay boyunca kendimi üzmemeye ve yorulmamaya dikkat ettim. Gebelikte pusuya çekilen:) plaklarýma fýrsat vermemek için. Baþ aðrýsý vs. çektiðimde hemen aðrý kesici aldým(parol) kendimi yýpratmamak için. Ve ablamýn geniþ araþtýrmalarý sonucunda çuha çiçeði çayýnýn faydalarýný okudum. Sadece ms e deðil birçok þeye faydasý var. Ben çayýmý hergün içtim. Bebeðim uyuduðunda uyumasam bile uzandým. Yanýmda annemde vardý. bu dönemleri böyle atlattýk. Ýþin özü arkadaþlar ELHAMDÜLÝLLAH iyiyim. RABBÝM e sýðýndým ve alternetif tedavi diyebileceðimiz çuha çiçeði çayýný içtim. herkese saðlýk dileklerimle...
suheyla
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 302

« Yantla #1 : 07 Aralk 2011 - 21:36:29 »

doðal olan herþeye evttttttt ......

Umutsuzluða kapýlmak mutsuzluða kapý aralar.Ýçinde beslediðin umut seni hayata baðlar...
selimyildiz52
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 14

HAYAT HERÞEYE DEÐER, YETERKÝ YAÞAMASINI BÝL!!!

« Yantla #2 : 24 Aralk 2011 - 01:34:56 »

aynen devammmm
zlm
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 34

« Yantla #3 : 08 ubat 2012 - 12:50:27 »

ben burada çuha çiçeði çayý arýyorum ama daha bulamadým yaðýný buldum o da iþe yarar mý acaba

Hiç Bir Hastalýk Yoktur Ki,
Þifasý Olmasýn Ölüm Haricinde..!
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #4 : 01 Mart 2012 - 17:43:34 »

Geçmiþ olsun. Cuha çayýný, yaðýný ben doktoruma sordum. O da önermedi. Bende kullanmadým. çocuðunuzla birlikte kaliteli uzun ömürler dilerim

esma
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #5 : 11 Temmuz 2012 - 15:43:56 »

merhaba arkadaþlar,
bende 11 aydýr ms hastasýyým,ve hastalýðým hamileliðimin 5.ayýnda çýktý.2.ataðýmýda bebeðim doðduktan 3 ay sonra yaþadým..uzun süren kortizon tedavisinden sonra þimdi iðne tedavisi görüyorum.Rabbimden hepimize acil þifalar diliyorum...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

30 Mays 2019 - 22:14:38