Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ms le tanýþmam
16 Haziran 2024 - 11:33:48 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ms le tanýþmam  (Okunma Says 8147 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
reaksiyon
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 709

« : 04 Eyll 2008 - 13:21:35 »

merhaba benim hikayemde sizinkilerden pek farklý degil en azýndan sonuç olarak.bennim önce 1995te sol gözüm bulanýk görmeye baþladý normal olarakta ilk yaptýðým þey göz dr.gitmek oldu ve bir süre sonra düzeldim ama 1997yýlýnda bukez sað gözüm 4ay sonrada saðkol ve bacaðým ve hihayet ms ve o günden sonra tedaviler daha bir çok þey artýk yürüyemiyorum okulu bbýýraktým  þimdiiiyse sadece oturuyorum ve oturmakta güzelmiþ diyorum.bu yýllar benden çok þey aldý ama ayný zamanda  çok þey ögretti. her þeye raðmen mutluyum ne çok güzel þeye sahip olduðumu anladým.baana göre insan hayatý 3 evreden oluþuyo doðma,yaþamak ve ölmek hepsi bu hoþçakalýn hoþlukla kalýn ve hayata küsmeyin.
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #1 : 04 Eyll 2008 - 13:41:34 »

Aramýza hoþ geldin arkadaþým. Senin dediðin gibi hayat çok basit üç evre, izninle ben daha da ileri götüreyim; hayat aslýnda üç gün günden ibaret: Dün bugün yarýn. Dün bitti geri getiremezsin, yarýn ne olacaðýný ise asla bilemezsin. Öyleyse ne dünde kal ne de yarýný bekle hayat bugünden ibaret de ve bugünü hayatý yaþa.. Sevgiyle..

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #2 : 08 Eyll 2008 - 13:47:36 »

hoþgeldin aramýza arkdaþýmm....çok gecmiþ olsun allah acil sifalar versin..

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
sineeem
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 810

« Yantla #3 : 08 Eyll 2008 - 19:21:00 »

Allah þifa wersin. Umarým hayata olan baðlýlýðýný hiç kaybetmezsin.

Umutluyum! Ýsterseniz bakýn gözlerime, ýþýl ýþýl..
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #4 : 09 Eyll 2008 - 22:41:26 »

merhaba. aramýza hoþgeldin, geçmiþ olsun.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
BuaKaW_PRaMuK
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 2496

« Yantla #5 : 29 Ekim 2008 - 04:46:49 »

selamlar...yýllar hepimizden biþiler götürüo ama öenmli olan götürdükleri diil bize verdikleri...ssizde verdiklerini almýssýnýz daha ne denebilirkii...her zaman mutlu ve güzel þeylere sahip olmanýz dileðiyle geçmiþ olsun þifalar diliyorum...

BeN SeNiNLe ToPRaÐa GiReRiM DiYeNLeRi ÇoK GöRDüM!!!BeN öYLe DiYeNLeRi ToPRaÐa HeP YaLNýZ GöMDüM!!!
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #6 : 28 Kasm 2008 - 16:40:06 »

merhaba aramýza hoþgeldin. ilk olarak geçmiþ olsun hayata bakýþ açýn çok güzel doðmak , yaþamak ve  ölmek  adem aßi daha da kýsaltmýþ dün , bugün , yarýn demiþ ßana da 1 dk öncesi þimdi ve bir dk sonrasý demek düþüyor sanýrým ama demeyeceðim  o zaman çok kýsa oluyor ikinizinki de mantýklý bence genel olarak doðmak , yaþamak ve ölmek diyorum gerisi detay oluyor ztn Tekrar geçmiþ olsun reaksiyon saðlýdcakla kal
 Adýný da yazsaydýn daha güzel olacaktý 
beba
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 175

« Yantla #7 : 23 ubat 2009 - 03:01:23 »

yasamak herseye ragmen güzel, ms ragmende... gecmis olsun arkadasim....
mevsim
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 5

« Yantla #8 : 06 Nisan 2009 - 22:15:44 »

Çok  geçmiþ olsun hayat  senin de söylediðin gibi çok  kýsa üzülmeye deðmez.Karþýlýðýnda  alacaklarýný düþün ve mutlu olmaya  gayret et,kitap okumaný öneriyorum.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #9 : 13 Nisan 2009 - 18:20:53 »

Sevgili arkadaþým öncelikle geçmiþ olsun.Sen elinden geleni yapmýþsýn ve sonunda
kontrol edemeyeceðin bir noktaya gelmiþsin.Bundan sonrasý Rabbimin takdiri.Ýnþallah
sabrýnýn mükafatýný alýrsýn ve þifa bulursun.Hayata hep bu gözle bakmaya devam etmeni
dilerim.Saðlýk,mutluluk ve dualarla kal daima...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 ubat 2021 - 04:12:52