Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MS YAÞAMAK
17 Haziran 2024 - 00:24:26 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MS YAÞAMAK  (Okunma Says 6567 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« : 21 Mays 2008 - 17:47:00 »

Merhaba
Ben 14 Þubat 2001 tarihinde bana MS teþhisi konuldu. O günlerde MS hakkýnda çok araþtýrma yaptým. Anladým ki MS ile iyi geçinmenin yolu hastalýðý kafana takmamak, üzülmemek, kendini yormamak ve stresten uzak durmak (Ne kadar uzak durabilirsek). Hastalýkla 7 yýlým bitti evlendim ve bir çoçuðum var. Herþey her zaman güllük gülüstanlýk olmuyor tabiki. Son olarak 2 ay önce bir atak geçirdim. Oðlum 1,5 yaþýnda. Kendisi doðrudürüst yürüyemediði halde   (atak döneminde) yürüyemediðimi gördüðünde elini uzatýp yürümem için bana destek olmak istedi.Hiç bir zaman yaþamdan vazgeçmedim ve oðlum için de zaten bugünden sonra vazgeçme lüksüm yok. Ne olursa olsun arkadaþlar vazgeçmeyelim yaþam bizim. 
Fato$
Ziyareti
« Yantla #1 : 22 Mays 2008 - 18:07:31 »

merhaba öznurcum,öncelikle gecmis olsun.hastalikla 7 yilim bitti diyorsun insallah bundan sonra hastalik yanina yaklasamaz. yazdiklarimi okudunmu bilmiyorum,okumadiysan oku lütfen ve cok dikkat edersen kendine sende anlayacaksin ms in caresiz bir hastalik olmadigini .1 oglun varmis ,allah bagislasin ve daha bebek düsünüyorsan dikkat etmen gereken seyler dogum esnasinda boynun olacak,bu cok önemli cünkü dogumda ikinmalar zorlamalar nedeniyle boyunda daha cok zedelenmeler olabiliyor .cok gördüm burada biliyorum bunlari..
arzuu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 287

KIZIM NAZLI

« Yantla #2 : 22 Mays 2008 - 20:29:52 »

GEÇMÝÞ OLSUN

HAYAT GÜZELDÝR!...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #3 : 23 Mays 2008 - 20:21:45 »

Öznurcum öncelikle geçmiþ olsun.Yazdýklarýný okuyunca inan çok duygulandým,minik bir yüreðin annesini
anlayýp onun elinden tutarak yürütmeye çalýþmasý çok güzel gerçekten.O minicik halinle bile annesini anladýðý nasýl da belli.Bu  minik can  senin MS ile yaþamak için en önemli sebebin zaten.Ýnþallah herþey yo
lunda gider ve MS seni çok fazla zorlamaz.Aramýza hoþ geldin.Saðlýk,mutluluk ve huzur seninle olsun
ms sezer
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 35

« Yantla #4 : 21 Haziran 2008 - 00:03:06 »

merhaba öznur geçmiþ olsun.ben 12 yýldýr ms hastasýyým.benim de belimden su alýndýðýnda senin yaþadýklarýný yaþadým.kýzým ozaman 3 yaþýndaydý.þimdi 14 yaþýnda.ben cesaret edip ikinci doðum yapamadým. dr.riskli olur dedi.ms yaþamaya çalýþýyorum.sevgiler.
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #5 : 23 Haziran 2008 - 17:55:27 »

TEÞEKKÜR EDERÝM.

Benim ufaklýk çok küçük ikinciyi düþünürmüyüm bilmiyorum. Doktor izin verir mi onuda bilmiyorum. Allah çoçuklarýmýza uzun saðlýklý ve bol þanslý yýllar dilerim. Ayný dilekleride bizler içinde geçerli. 
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 181

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« Yantla #6 : 07 Temmuz 2008 - 12:45:01 »

Geçmiþ olsun Öznur. Çok duygulandým anlattýklarýný okuyunca. Ayný þeyleri bende yaþadým. KIZIM ÖZNUR o zamanlar (YENÝ BÝR ATAK GRÇÝRDÝÐÝM DE 1994 yýlýnda)2 yaþýnda idi.Þimdi 16 yaþýnda. Geriye dönüp baktýðým zaman neler yaþamýþým ben diyorum.Þu anda 19 yýllýk ms hastasýyým. Benim yaþama azmimi  2 kýzým vermekte. Onlar için ayakta durmalýyýz. Tüm MS hastalarýna kolay gelsin...

Nacre
BuaKaW_PRaMuK
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 2496

« Yantla #7 : 29 Ekim 2008 - 02:51:06 »

Deðerli Öznur gerçekten oglunla ilgili olanlar duygulandýrýo bizleri allah oglunu sana bagýslasýn...mücadeleye devam etmen kendini üzmemen ve kendine iyi bakman gerektiðini bildiðine göre baska biþie gerek yok...umarým allah hepimizin þifasýný verir geçmiþ olsun dileklerimle...

BeN SeNiNLe ToPRaÐa GiReRiM DiYeNLeRi ÇoK GöRDüM!!!BeN öYLe DiYeNLeRi ToPRaÐa HeP YaLNýZ GöMDüM!!!
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Mays 2019 - 22:58:19