Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
PROF.ÝBRAHÝM SARAÇOÐLU'DAN ÖNERÝLER
18 Mays 2024 - 17:31:31 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: PROF.ÝBRAHÝM SARAÇOÐLU'DAN ÖNERÝLER  (Okunma Says 8117 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« : 12 Austos 2008 - 13:10:02 »

Ýternethaberde okudum henüz denemedim ama paylaþmak istedim. Maliyeti fazla olmayan ve yapýlabilecek þeyler gibi görünüyor...
MS FORMÜLÜ
MS hastalarý ve MS’e karþý önleyici olan bitki Anadolu buðdayýdýr. Yarým litre suya bir avuç buðday atýlýr ve 6-7 dakika haþlanýr. Daha sonra ýlýmaya býrakýp yarýsýný sabah kahvaltýsýndan sonra diðer yarýsýný da öðlen aç karnýna içeceksiniz.
UNUTKANLIÐA MUCÝZE FORMÜL
Bir ay taze sýkýlmýþ havuç suyu uygulayacaksýnýz. Bunu gündüz de içebilirsiniz. Sonra bakýn nasýl zehir gibi bir hafýzaya sahip oluyorsunuz…
Süper enerji formülü (MALZEMELER)
-Bildiðimiz siyah çay (Ancak çok demli olmayacak, açýk olacak, poþet çay olmayacak)
-10-12 sap kuru karanfil
Süper enerji formülü (HAZIRLANIÞI)
Demlenmiþ siyah çayýn içine kuru karanfilleri atýn. 2-3 dakika bekleyin ve karýþtýrýp için. Ýçtikten 10 dakika sonra saçýnýzýn kökünde bile dahi kýpýrdanmayý hissedeceksiniz. Yorgunluðunuzun buharlanýp gittiðini belirgin þekilde farkedeceksiniz. Dinçleþtiren ve üzerinizdeki aðýrlýðý alan bir formül.
Sigara içenlere özel formül
-Formülün temeli TERE OTU…
Ayda 5 kez bunu yapacaksýnýz. 5 gün üst üste yaptýktan sonra diðer aya kadar bir daha tüketmeyeceksiniz. Yapmanýz gereken þu; 5 gün boyunca her gün bir bað tere otu yemek. Ancak salataya katmadan, saf olarak tüketeceksiniz. Öðlene kadar yarýsýný, öðleden sonra diðer yarýsýný yiyeceksiniz.
Sigara içenlere özel formül
Bu kürü uygularken idrara çýkýldýðýnda yanma hissedilebilir. Bu zararlý bir þey deðil. Bu ot ayný zamanda idrar yollarýný da temizliyor. Formülü uygulamaya baþladýktan sonra 2 veya 3. günde balgam çýkartmaya baþlýyorsunuz. (Ayda 5 kez uygulanýp býrakýlacak, unutmayýn)
Dereotu mucizesi

Profesör Saraçoðlu, “Ben bunu bulduðumda heyecanýmdan günlerce uyku uyuyamadým” diyor… Ne mi o? Tiroidin hýzlý ya da az çalýþmasý durumunda dereotu çok etkilidir. 3 ay boyunca bir yemek kaþýðý dereotu sabah, öðle ve akþam öðünlerinden 15 dakika önce tüketilecek. Bu konuda 5 ay sonra ilaçlarýný býrakan hastalarýn oraný yüzde 90’dýr.

Prof. Dr. Ýbrahim Saraçoðlu hakkýnda:
1949 doðumlu olan Prof. Dr. Ýbrahim Adnan Saraçoðlu, üniversitede aldýðý kimya eðitiminden sonra, Avusturya Graz Teknik Üniversitesi’nde doktorasýný yaptý. 1987’de doçent, 1994 yýlýnda da profesör olan Ýbrahim Saraçoðlu, Karl Franz ve Viyana Teknik üniversitelerinde öðretim görevlisi olarak çalýþtý. Saraçoðlu’nun "Bitkilerdeki Saðlýk Mucizesi", “Bitkisel Saðlýk Rehberi ” isimli kitaplarý bulunmaktadýr.

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
yuceer
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 749

« Yantla #1 : 17 Austos 2008 - 15:25:15 »

bir de kavurunca çok lezzetli oluyor Kahkaha Kahkaha

yaðmur bazen aðlamaktýr
bazen aðlayamadýðýn þey
yaðmur bazen mutlu olmaktýr
bazen en hüzünlü þey
ben yaðmurum
yere çakýlmam
yeniden doðmak gibi birþey
Fato$
Ziyareti
« Yantla #2 : 03 Kasm 2008 - 20:02:48 »

Tesekkürler Vademir...
Sigara icenlere özel formülü deneyecegim Masum
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1214

« Yantla #3 : 30 Kasm 2008 - 01:59:10 »

siyah çay ve kuru karanfil
(Ancak çok demli olmayacak, açýk olacak, poþet çay olmayacak)

enerjimi veriyomuþ saçma bi formül     
« Son Dzenleme: 01 Aralk 2008 - 11:01:39 Gnderen: theLast » Logged

Mslidostlar facebook
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1214

« Yantla #4 : 30 Kasm 2008 - 02:05:45 »

bu formülü forumda Vücut geliþtirme bölümüne vereyim  Yýllarca ay deðil yýllar vücut geliþtirme sporu ile uðraþtým böyle bi þey duymadým ...       

« Son Dzenleme: 01 Aralk 2008 - 11:16:23 Gnderen: theLast » Logged

Mslidostlar facebook
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #5 : 12 Aralk 2008 - 13:09:10 »

Adolu bugdayı.şuan kaynatıyorum belki farklı bi tarifi vardır diye
bakmıştım ama normal kaynatıp içecegiz yani inşallah birazcık olsun
faydasını görürüz (önleyici olarak deniyor ama denemekle bişey kaybetmem:)
« Son Dzenleme: 12 Aralk 2008 - 13:15:19 Gnderen: ZUMRUT » Logged

nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #6 : 29 Mart 2009 - 17:14:41 »

anadolu buðdayý kullandým ben...bir iki hafta kullandýktan sonra yürümemde bi gariplik oldu...bana yan etki yaptý heralde:)yada ms in ziyaret edeceði tuttu...2 haftadan sonrada içmedim bi daha ondan oldu die:))herkeste ayný etkiyi göstermez muhakkak zararsýz bi þe gibi görünüyor ama bilemem:)
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

05 Aralk 2022 - 10:21:23