Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
AZMÝN ZAFERÝÝ
02 Mays 2024 - 06:32:06 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: AZMÝN ZAFERÝÝ  (Okunma Says 6738 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
alpgani
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« : 30 Kasm 2010 - 16:46:56 »

Öncelikle arkadaþlar ben yaklasýk 3 yýldýr ms hastasýyým 1.Atagým bundan 3 sene once sol serce parmagýmda uyusma olarak basladý baslarda sýnaw stresý fln dedýler ýlerlemesý durumda mr cektýrdýk orda ogrendým.Ewt ýlk baslarda yýkýldým hersey býttý dedým cnku cewremdekiler bana hasta gozuyle bakmaya basladý. doktorun tawsýyesý uzerýne  copaxone  kullandým hergun wuruluyordumdaha sonralarý wucudum tepkýme gosterdý momarmalar falan oldu sonra 1 gun gozumde bulanýklýk we kayma seklýnde hastanenýn yolunu tuttum.Megerse 2.atagýmý gecýrýo musum kortýzon tedawýsý uygulandý ama en sonunda bende sýkýlmýstým bu ýsten býraktým herseyý hayatýmý eskýsý gýbý yasýyorum baskýsýz we ozgurce son cekýlen mr da plaklar kaybolmus we baya azalmýs.Sunu anladým ýlac falan býlmýorumda onemlý olan kafa býtýrmek.Sizin yorum we tawsýyelerýnýzý beklýorum her turlu yardýmým ýcýn bana ulasabýlýrsýnýz
yasser_58
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 24

« Yantla #1 : 01 Aralk 2010 - 18:58:02 »

Kardes öncelikle gecmis olsun,bende üc senedir MS liyim,sana fazla tafsiye vermeye gerek yok sen isi cözmüssün,ben sunu anladimki bu hastalikta en önemliseylerden biri kafana birsey takip, stresli bir sekilde yasamayacaksin ve bütün zorluklara ragmen gülerek yasamaya devam edeceksin...
suheyla
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 302

« Yantla #2 : 03 Aralk 2010 - 21:21:27 »

ÖZEL ÝNSANLAR HERÞEY KAFADA BÝTÝYO BENÝMDE 4 YIL OLDU HAYATIN TADINI ÇIKARMAYI ONUNLA ÖÐRENDÝM BEN
BU AÝLENÝN ÝÇÝNDE OLMAM KADERÝMDE VARMIÞ MUTLUYUM HUZURLUYUM HATTA SÜPERÝM HERÞEY BOÞ ANLAMSIZ HAYATI YAÞAMAYA BAKALIM 

MS YÝM ÖZELÝM ÖZEL ÝNSANLARDANIM

Umutsuzluða kapýlmak mutsuzluða kapý aralar.Ýçinde beslediðin umut seni hayata baðlar...
alpgani
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« Yantla #3 : 06 Ocak 2011 - 11:47:15 »

ÞU ASLA UNUTULMAMALIDIR.DAÝMA HAYATI BAYRAM ÇOCUÐUYMUÞ GÝBÝ YAÞAMALIYIZ
ÖMER25
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #4 : 06 Ocak 2011 - 19:04:13 »

öncelikle geçmiþ olsun ve tebrik ediyorum seni keþke bizde senin gibi kafamýza takmasak ben 11 yýldýr ms liyim ve son iki sene çok taktým kafama bundan dolayý da durumumun kötüye gittiðini farkettim.herþeye raðmen umudumuzu yitirmemeliyiz derdi veren dermaný da verir. inþ.
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #5 : 06 Ocak 2011 - 21:08:19 »

Merhaba arkadaþým öncelikle geçmiþ olsun ve aramýza hoþgeldin

Stresten uzak kalabiliryorsan ve kafanda herþeyi bitirebiliyorsan ne mutlu sana ilacý býrakmayý kimseye önerme ama yoksa iyi örnek olmassýn Ýlaç konusunu uzamanlara býrakmak en doðrusu. Ýlacý býrakmak herkezde ayný sonuçlarý çýkarmayabilir. Sonuç olarak ilaçlar myelin kýlýfý onaran etken maddeler içeriyor. Birçok kiþi kafasýnda düþünerek bunlarý onaramayabilir

Ben ve abim ms siz. Ýkimizde ilaç býrakma tecrübesini ayrý ayrý yaþýyarak gördük. Ýkimiz de de daha aðýr atalar oldu 3-4 ay sonrasýnda. Doktor kontrolünde gitmek en iyisi. Münkünce ilacýnýzý kafanýza göre býrakmayýn ve daha alternatif tdaviler bulunana dek bekleyin.

Rabbim hepimize acil þifalar versin..

Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Mays 2018 - 00:51:33