Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
slm
02 Mays 2024 - 02:33:00 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: slm  (Okunma Says 5070 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
*sanem*
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

slm
« : 05 Ekim 2010 - 19:12:29 »

Herkese Allahdan acil sifalar dilerim, ablam adina  buraya  kaydoldum böyle bir sitenin  varligini yeni  ögrendik-
ablam 3 yildir ms suan rebif 44 kullaniyo.yürümekden zorlaniyo  ve  ayni zamandfa psikolojik olarak  hic iyi  durumda deil  kabulnmek istemiyo, umarim böyle bir  sitenin sayesinde psikolojisi biraz daha düzelir.  herkesin  Allah yardimcisi olsun....
ALÝ MISIR
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #1 : 05 Ekim 2010 - 21:45:28 »

HOÞGELDÝNÝZ ÖNCELÝKLE SÝTEYE VE ARAMIZA. ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN. MS Ý KABULLENMEK GERÇEKTEN GÜÇ ASLINDA BU ORTAK SORUNUMUZ. AMA BÝLÝYORUZ KÝ KABULLENMEDÝKÇE SAVAÞA HAZIR OLUNMUYOR. MÜCADELE VERÝLMÝYOR. BEN DE EÞÝM ADINA GÝRDÝM SÝTEYE. O DA ASLINA BAKARSANIZ DAHA KABULLENEMEDÝ. BAYANLAR ERKEKLERE BAKARAK BU KONULARDA DAHA SAVAÞÇI BENCE. GALÝBA KAYGILARIMIZ DAHA FAZLA OLUYOR. KÝMBÝLÝR.
AMA SÝZE ÇOK ÖNEMLÝ GÖREVLER DÜÞÜYOR. SABIR ÝNAT SEVGÝ HOÞGÖRÜ... TIPKI BÝR BEBEÐE VE HUYSUZLUÐUNA DÝRENMEK GÝBÝ BÝR ÞEY OLACAK. AMA MERAK ETMEYÝN. ZAMANLA O ALIÞACAK. ALIÞMAK ZORUNDA KALACAK. PSÝKOLOJÝK AÇIDAN SARSILMASI ÇOK NORMAL. BEN EÞÝMÝ BAZEN TANIYAMIYORUM. BU GERÇEKTEN BENÝM SEVDÝÐÝM TAPTIÐIM ADAM MI DÝYORUM. AMA SEVGÝ HERÞEYÝN ÜSTESÝNDEN GELÝYOR.
ALLAH ABLANIZA ÞÝFA SÝZLERE DE DAYANMA GÜCÜ VERSÝN.
SIHHATLÝ GÜNLER TEMENNÝSÝYLE...

HER YENÝ GÜN YENÝ BÝR UMUT...
UMUT OLDUKÇA VAR OLMAK GÜZEL
*sanem*
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #2 : 07 Ekim 2010 - 17:49:27 »

cok cok tesekürler.  umarim  hersey dediginiz dibi  olucaktir sonucta  yapacak biseyde yok, keske olsaydi
ama buraya bi kac kez  girdi  burdaki yazilanlari okudukdan sonra psikolojik olarak sanki biraz daha rahatladi, bu bizleri cok mutlu etti iyiki  böyle bi yer  var, emegi gecenlere  cok  cok   tesekür Allah gönüllerine  göre versin.....
ALÝ MISIR
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #3 : 07 Ekim 2010 - 20:42:56 »

AMÝN SEVGÝLÝ KARDEÞÝM. ALLAH HEPSÝNE ACÝL ÞÝFALAR VERSÝN. BEN ÝNANIYORUM TIP ÇOK VE HIZLI BÝR ÞEKÝLDE ÝLERLÝYOR. BUGÜN EÞÝMÝ MEFKURE HN'A GÖTÜRDÜK. ONA DA SÖYLEDÝÐÝM GÝBÝ. BEN ÇOCUKKEN FERDÝ TAYFUR'UN SEVDÝÐÝ KIZ VEREMDEN ÖLÜYORDU VE AÐLIYORDUK. ÞÝMDÝ VEREMÝ BIRAKIN KANSERÝN BÝLE ERKEN TEÞHÝS DÖNEMLERÝNDEN ZAFERLE ÇIKAN ÝNSANLARI ALKIÞLIYORUZ. NEDEN OLMASIN. UMUT... UMUT... UMUT... ÝÞTE TÜM DÜÐÜM BU UMUDU YÝTÝRMEMEKTE...
SIHHATLE SEVGÝYLE KALIN...

HER YENÝ GÜN YENÝ BÝR UMUT...
UMUT OLDUKÇA VAR OLMAK GÜZEL
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

16 Nisan 2018 - 23:28:19