Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

ms li güne merhaba
15 Mays 2024 - 23:34:55 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ms li güne merhaba  (Okunma Says 7901 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
remo
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 28

« : 29 Temmuz 2010 - 21:51:31 »

slm arkadaþlar 2aydýr burdaki yazýlanlarý okuyup kendimdekilerle eþleþtiriyordum tahliller mr lar ve netice artýk bende sizdenim ve bu gün ilk iðnemi[copaxone] vuruldum ve sonrasý nasýl olcak bilmiyorum gözlerim düzeldi ama aðrýlarým devam ediyo ve ne kadar devam edecek bilmiyorum bu siteyi olþturan arkadaþlara da teþekkür etmek istiyorum gercekten aradýðým dostlar burda herkez içten ve samimi saðolun bu hastalýkla beraber yeni dostlarýmda olduðu için mutluym allah yardýmcýmýz olsun zaman herþeyin iaçýdýr inþallah
hayal_3543
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 29

« Yantla #1 : 29 Temmuz 2010 - 22:10:32 »

Böyle güzel dostluklara sahýp olabýldýgýmýz için sanslýyýz. Keþke daha guzel býr sekýlde olsa ýdý ama madem hayat býr sýnav býzde bunun ýcýn dunyaya geldýk, Öyle ise bu hastalýðýmýzý ödül olarak görebiliriz. Allah sevdiði kullarýna dert verýrmýþ Þükrümüzü sýnamak için . yada amel defterýmýzden kotu amelleri silebilmek için. Þükr ki Ýyiyiz ve mutluyuz;)) Hepimize saðlýk ve güç versin ALLAH ÝNÞALLAH
remo
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 29 Temmuz 2010 - 22:36:25 »

amiiiiin hayalcim i bütün dualar bizlerle olur inþallah iyiyiz ve dahada iyi olacaðýz allahýn izninle inandýðýmýzda sanki daha kolay gececekmiþ gibi geliyo bu zor zamanlar
dilekderya
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 14

« Yantla #3 : 29 Temmuz 2010 - 23:10:00 »

gecmiþ olsun aramýza hg msi lutuf olarak gormelýyýz cunku burda cok guzel dostluklar ve paylaþýmlar var sabýr msý mutlaka yenecegiz saygýlarýmla
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

« Yantla #4 : 30 Temmuz 2010 - 00:09:57 »

Aramýza hoþgeldin arkadaþým.
Güzel sözlerin ve düþüncelerin için teþekkürler
Ayný duygularý hepimiz taþýyoruz,birimiz üzgün ise hepimiz üzülüp boynumuzu büküyoruz,mutluluðuda paylaþýyoruz.
Bizler kocamaaan bir aile gibiyiz,bu satýrlarda kalbimiz,kahkahalarýmýz,gözyaþlarýmýz,umutlarýmýz,umutsuzluklarýmýz  hatta bebeklerimiz bile var,kýsaca bir hayata sýðan herþey burada.
Ailemize katýldýðýn için,bizlerle duygularýný paylaþtýðýn için çok teþekkürler.
Saðlýcakla ve hep mutlu kal..

Hiçbirþey eskisi gibi deðil......
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #5 : 30 Temmuz 2010 - 07:01:54 »

Merhaba arkadaþým aramýza hoþgeldin. MS inde tez zamanda geçer gider inþallah Bu sitede hayata dair herþey var. Burada bulundukça bunu daha iyi anlýyacaksýn ve kopamýyacaksýn 

remo
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 30 Temmuz 2010 - 09:37:48 »

hepinize teþekkür ediyorum artýk bu hastalýkta yanlýz deilim bunu biliyorum  ve bu yüzden huzurluyum iyiki varsýnýz
remo
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 30 Temmuz 2010 - 09:41:02 »

hepinize teþekkür ediyorum biliyorumki artýk bu hastalýkta yanlýz deilim iyiki varsýnýz
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #8 : 30 Temmuz 2010 - 11:09:07 »

Aramýza hoþgeldin remo .Dostlar herþeyi söylemiþler ailemize tekrar hoþgeldin   inþallah hep mutluluklarý paylaþýrýz bundan sonra..
ALÝ MISIR
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #9 : 08 Ekim 2010 - 16:39:31 »

HOÞGELDÝNÝZ SEVGÝLÝ MS LÝ DOST..
SÝZÝNDE BELÝRTTÝÐÝNÝZ GÝBÝ BU BÝR SINAV BÝZ DE BU SINAVDAN GEÇMEKLE YÜKÜMLÜ OLAN KULLARIZ. SABIR VE METANETLE BUNLARI DA AÞACAÐIMIZA VE DAHA YÜKSEK KALÝTEDE BÝR HAYATLA TANIÞACAÐIMIZA CANI GÖNÜLDEN ÝNANMAKTAYIM.
SAÐLICAKLA VE SEVGÝYLE KALINIZ...

HER YENÝ GÜN YENÝ BÝR UMUT...
UMUT OLDUKÇA VAR OLMAK GÜZEL
remo
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 08 Ekim 2010 - 19:59:56 »

evet bu bir sýnav ama epey zor bi sýnav her gecen gün yeni þeyler öðretiyo öðrenicezde  azimle ve pes etmeden allahýn izniyle.5 ay oldu ms bana ben ms e anca alýþtým pozitif olmayý  kendimi ve yaþamý sevmeyi  öðretti bakalým  gelecek neler getirecek allah yardýmcýmýz olsun ve hep yanýmýzda olsun teþekkürler iyi dileklerin için saðlýcakla kal
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

16 Nisan 2018 - 23:32:56