Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

buðday kürü !!!
17 Mays 2024 - 05:21:03 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: buðday kürü !!!  (Okunma Says 7534 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
haticehatice
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 10

« : 01 Aralk 2014 - 02:10:55 »

merhaba arkadaþlar ben 20 yaþýndayým 4 sene önce tesadüfen baþka biþey için çektirdiðim mrdaki plaklardan farkedildi hastalýðým þimdiye kadar çok þükür hiç atak geçirmedim. 2 3 gün önce yorgunluk grip ve psikolojik çöküþ nedeniyle küçük bi atak geçirdim birden tüm vücudum uyuþtu ve gözlerim bulanýklaþtý ilk korkumu 4 yýl sonra yaþadým görememenin ne olduðu anladým neyseki 4-5 saniye sürdü. inþallah bi daha da yaþamam böyle biþey...

ben buðday kürü yapýyorum kendime ve çok faydasýný görüyorum tadýný hiç sevmediðim için uzun süreli ara veriyorum ama faydalý olduðuna %100 inanýyorum.tamamen doðal ve güvenilir arkadaþlar sizde yapýn

bir çorba kaþýðý ham buðdayý ( doðal iþlenmemiþ ) bir buçuk su bardaðý suda 5 dk kaynatýp ýlýdýktan sonra için 15 gün boyunca günde 1 defa sonra bir hafta ara verip tekrar 15 gün kullanýn ve lütfen inanarak için ...

bunu prof. dr. ibrahim saraçoðlu söylemiþti buðdayýn hiç bi zararý olmaz denemekte fayda var 
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #1 : 01 Aralk 2014 - 18:00:28 »

mrb hatice geçmiþ olsun nekadar erken teþhis okadar iyi buðday suyu içmeyimi kastediyorsun bunlarý çok duyduk bizler

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 01 Aralk 2014 - 18:50:43 »

Buðday suyuda iç tabi zararý olmaz yararý olursa ne güzel
haticehatice
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 01 Aralk 2014 - 23:56:38 »

evet  buðday suyu içiyorum bi çok þikayetimde azalma gördüm sizlerlede paylaþmak istedim.tabi böyle þeyleri faydalý olcaðýna inanarak kullanmak gerektiðini düþünüyorum  bu arada 3 yýldýr iðne kullanýyorum hala iðnemi annem yapýyo cesaret edemiyorum kendim yapmaya bu konuda önerileriniz varsa benimle paylaþýrsanýz çok sevinirim 
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 02 Aralk 2014 - 10:10:46 »

mesaj attým sana hatýce okursun onu  bir iki biþey soledým sana
 bu arada aramýza hoþ geldin

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #5 : 02 Aralk 2014 - 14:22:53 »

Hanhi iðneyi kullanýyorsun .Otomatik enjektörleri var iðneyi görmuyosun býle neden korkuyosun ki.Ýðneyi yapmadan önce yapýcaðýn yerý buzlqa ovarsan ( sabit tutarsan buz yanýðý olabýlýr baþýma gelmiþti )uyuþur ve hiç hissetmezsin bence deneyebilirsin
« Son Dzenleme: 02 Aralk 2014 - 14:24:36 Gnderen: oslem » Logged
haticehatice
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 02 Aralk 2014 - 21:31:59 »

ilk iki yýl avonex kullandým bir buçuk senedir rebif kullanýyorum cihazý var iðneyi görmüyorum ama çocukluðumdan beri iðne olmak en büyük fobimdi ve korktuðum baþýma geldi  hafta 3 gün oluyorum kendim yapmayý çok denedim ama düðmeye bastýðýmda ses çýkýnca elimi geri çekiyorum reflex oldu artýk  bi çok kez ilacý havaya sýktým bu yüzden. iðne yerlerimde sürekli þiþ ve acýyo bu yüzden iðne gönlerim bana ölüm gibi geliyo buzla masaj yapcam bi dahakine inþallah iþe yarar çok teþekkürler   sizede çok geçmiþ olsun
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 04 Aralk 2014 - 09:37:16 »

buz kalýbýný demiþdim sana ben hatice aynen öyle yap özlemin dediði gibi

imza
<<<sercan>>>
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 Mart 2019 - 09:51:15