Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Slm Arkadaþlar...
02 Mays 2024 - 08:47:53 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Slm Arkadaþlar...  (Okunma Says 13416 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
hayal_3543
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 29

« Yantla #15 : 23 Austos 2010 - 09:21:28 »

Merhaba ;keþke daha güzel bir yerde tanýþsaidik. Ama olsun buda ALLAH ýn armaðaný diye düþünüyorum ben:) Sevdiði kuluna dert verirmiþ sabrýný anlamak için. Bende 3 hafta önce sol tarafýmda karýncalanma ve kontrolsuzluk yasadým. Ama inatçý biriyim yendim onu ayaðýma bakarak yürüyordum düþmeyeyim diye. Atak geçti ama giderken onu hatýrlamam için galiba:) sekel býraktý:)
Elim de karýncalar yuva yaptý. Ben gebelik düþündüðüm için tedavi alamýyorum. Kendine dikkat et olurmu. Birde fizik tedavi böyle durumlarda iyi geliyormuþ bilgine. ALLAH a emanet ol. Olalým:))
@lew
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 23

« Yantla #16 : 24 Austos 2010 - 00:51:52 »

hayal_3543  benimde ayaklarýmda karýncalar var uzun süredir birlikteyiz artýk alýþtým ben karýncalarýmla mutlu mesut yaþamaya bazen çoðalýyorlar bazen azalýyorlar ama bana çokda fazla zarar vermiyorlar...Umarým yeni bir can sana mutlu ve daha saðlýklý bir yaþam getiri.benimde 2 yaþýnda bir oðlum var.Onunla hayat dahada güzelleþti ms benimle birlikte ama dünyalar tatlýsý oðlum sayesinde herþeyin üstesinden geliyorum..Bazen ona yeterli olamadýðýmý düþünüyorum ama onunda beni anladýðýný umuyor..Hepimiz için hakkýmýzda hayýrlýsý olsun..Gebelikten sonra umarým tedaviye baþlarsýn ve senin için herþeyin iyisi olmsý dileðiyle...
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

28 Austos 2018 - 21:28:51