Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Slm Arkadaþlar...
02 Mays 2024 - 16:25:30 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Slm Arkadaþlar...  (Okunma Says 13417 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@lew
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 23

« : 06 Haziran 2010 - 12:23:47 »

Ben 8 yýldýr ms hastasýyým.Ýlk ataðým gözümde bulanýklýkla baþladý daha sonra uzun bir araþtýrma yaparak ms teþhisi konuldu..
pas tedavisi ile gözüm normale döndü.son 1 yýldýrda rebif 44 kullanýyorum. iyne kullanmaya baþladýðýmdan buyana atak geçirmedim ama galiba artýk hep benimle olan alýþmam gereken bir problemim var doktorlar ne yaptýysa iþe yaramadý.Denge sorunum var dýþarý çýktýðýmda yürüdüðümde normal insanlar gibi yürüyemiyorum çokda farkedilmiyo aslýnda:) birde baþ dönmesi artýk hep benimle birlikte kalýcak galiba:)

Umarým tüm ms liler için her þey daha güzel olur.....
murat-m
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 595

« Yantla #1 : 06 Haziran 2010 - 15:08:54 »

ARAMIZA HOÞGELDÝN. ÝNÞALLAH MS HASTALIÐINDA KARÞILAÞTIÐIN SORUNLAR ÇOK ÇABUK GEÇER. GÜZEL SAÐLIKLI BÝR ÖMÜR DÝLEÐÝYLE. 
@lew
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 06 Haziran 2010 - 18:19:00 »

Hoþbulduk.Tþk Kahkaha
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 402

« Yantla #3 : 08 Haziran 2010 - 10:10:13 »

Aramýza hoþgeldin arkadaþým. Temennine katýlýyorum umarým hepimiz için herþey daha güzel olur...
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #4 : 08 Haziran 2010 - 19:46:15 »

Aramýza hoþ geldin @lew umarým dediðin gibi baþdönmen hep seninle beraber kalmaz. Aldýðýn iðne yanýnda nörolojik aðrý kesici vs ilaçlar denendimi bilmiyorum ama bununda geçici bir sorun olduðunu düþünüyorum. Sevgi ve saðlýk ile kal

@lew
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 08 Haziran 2010 - 20:06:47 »

tþk arkadaþlar..

Mymatik  umarým dediðin gibi olur ve benimle kalmaz.Kullandýðým iðnenin dýþýnda hiç bir þey kullanmýyorum.Þuanda da galiba bir atak geçiriyorum.emar istendi benden bakalým sonuç ne çýkar..
Herkes için herþeyin en iyi olur inþallah.
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

« Yantla #6 : 09 Haziran 2010 - 00:04:23 »

Aramýza hoþ geldin arkadaþým.
Öncelikle geçmiþ olsun,denge problemine gelince tamamen geçmese de  azalýyor,en azýndan bende o þekilde oldu,atak geçireli 4 yýl oldu.
Ýlk 3 ay denge problemi yüzünden arabaya binemedim,yürürürken tutunmak zorundaydým ama þimdi rahatým,galiba vücutta kendini alýþtýrýyor ve o zamanki yapamam dediklerimi artýk rahatlýkla yapýyorum   bir kere tanýþtýk ms le o bizsiz,biz onsuz yapamaz olduk
Kendine iyi bak,saðlýcakla kal caným...........

Hiçbirþey eskisi gibi deðil......
@lew
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 09 Haziran 2010 - 16:30:04 »

Hoþbulduk çisem.Evet biz ms le,ms bizimle yapamaz olduk.umarým benimkide seninki gibi geçer....

sende kendine iyi bak...
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #8 : 11 Haziran 2010 - 00:58:17 »

Aramýza hoþgeldin ,inþallah bu yasadýgýn sýkýntýlar biran önce geçer ve iyi bir ms yaþarsýn.Aatak demiþsin nasýlsýn MR sonuclarýn iyidir umarým bizleride haberdar et ve kendine çok çok iyi bak
@lew
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 12 Haziran 2010 - 18:37:12 »

Hoþbulduk oslem..
þuan bir atak geçiriyorum.MR sonuçlarýnda 2 aktif plak çýktý Ve doktorum 7 günlük bir pas tedavisi verdi.Eðer þikayetlerimde azalma yada koybalma gibi bir durum olmazsa aðýzdan hap veririz dedi.Þuan çok dengesiz yürüyorum ve gözlerim çok garip sonuç nasýl olur bilmiyorum
Buraya gelmeye müsade ettiði sürece gözlerim ve sizler sayesin de b,iraz daha iyi oluyorum.Beni anlayanlarla konuþmak yazýþmak beni çok mutlu ediyor.Ýyki varsýn Keþke hiç birinizde ms olmadan biþeyler paylaþabilseydm ama nasip böyleymiþ ve ms gelmiþ bizim gibi insanlarý bulmu..Gerçi ben alýþtý msime onunla mutlu yaþamayý öðrendim sadece bazen beni çileden çýkartýyor oda daha 22 aylýk oðluma çoðu zaman yetersiz kaldýðým dönemlerde oluyor.

Herkesi mutlu ve saðlýklý ms le yaþamasý dileðiyle...
yaðmur
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 168

« Yantla #10 : 13 Haziran 2010 - 22:38:58 »

aramýza h.g.  @lewwwww
@lew
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #11 : 14 Haziran 2010 - 01:02:56 »

tþk. hoþbulduk.Böyle sýcak ve sevgiyle karþýlanmak çok güzel.Hepinize çok çok tþk Kahkaha
remo
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 28

« Yantla #12 : 23 Haziran 2010 - 15:00:49 »

slm arkkadaþlar öncelikle bu siteyi bulduðuma cok sevindim o kadar cok soru varki kafamda yanýtsýz okuyunca rahatladým ilk ataðýmý gecirdim 13 gün oldu 7doz ve sonrasý aðýzdan ilaç ama ne olduðu belli deil büyük bi olasýlkla ms dediler boyun mr istediler ama hiç bi þey anlatýlmýyo ve ms kliniðinde dosya actýlar yani belli deil ama ms sin dediler ilk atak mý onuda bilmiyom bence deil daha önce uyuþmalar ve elektrik carpmalarý oldu depresyon teþhisi kondu ama deildim okey dedim
beklemek insaný yoruyo
ve ilac kullanýyorum þimdi de cift görme ve denge kaybý var düzelmeye baþladý ama sona ne olcak napmalýyým beklemek insaný yoruyo siteyibuldum ve sevindim biliyomusunuz benimle ayný sorunlarý yaþayan insanlarý bulmakkötü de olsa mutlu etti  :(artýk sorabilirim kafama takýlanlarý þimdiden teþekkürler   Masum
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

« Yantla #13 : 23 Haziran 2010 - 17:04:33 »

Aramýza hoþ geldin arkadaþým.
Geçmiþ olsun,sorunlar paylaþtýkça azalýyor sanki
Bu belkide bir teselli hepimiz için.
Saðlýcakla kal.....

Hiçbirþey eskisi gibi deðil......
@lew
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #14 : 22 Austos 2010 - 23:27:24 »

Çisem geç bir cevap oldu kusura bakma..Geçirdiðim ataktan dolayý bilgisayar baþýna geçememedim hoþbulduk tþk:)
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

21 Kasm 2020 - 12:21:15