Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Bende aranýzdayým :)
17 Mays 2024 - 10:01:11 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Bende aranýzdayým :)  (Okunma Says 9968 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
canan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4377

« : 09 Ekim 2007 - 14:05:19 »

Hepinize merhabalar arkadaþlar

Benim ilk þikayetim geçen yýl baþ dönmesiyle baþladý,birhafta boyunca yattým.,ayaða kalkamýyodum,bulanýk görüyodum ve aþýrý bir denge kaybý vardý o zamanlar üniversite sýnavýna hazýrlanýyordum,stres yaptýðýmý düþünüp pek önemsemedim,ama sonra baktýkki olcak gibi deðil nöroloða gittim.MR ve tahliller istedi,MR sonucunu gösterdikten sonra doktorum sinüzitten ve sýnav stresinden kaynaklandýðýný söyledi ve kortizon tedavisi uyguladý ama ms teþhisini koymuþ, bana söylememiþti,annemle konuþmuþtu,ailem biliyodu ama benden ms hastasý olduðumu gizlemiþlerdi,yaklaþýk 1.5 yýldýr ms hastasýyým ama benim haberim yoktu,vücudumdaki halsizliði,baþdönmelerimi sinüzite baðlayýp önemsemiyordum,üç ayda bir kontrollerim vardý MR çektirip gösteriyodum doktorum plaklar geçmemiþ diyip kortizon veriyordu neyse yaklaþýk üç ay önce ikinci bir atak oldu,tekrar doktoruma gittim ve yine kortizon tedavisi uyguladý,koruyucu olarak rebif 22 mg verdi benim tabi hala ms hastasý oldugumdan haberim yok,ms nedir bilmiyorum da...ve ben birgün annemi kuzenimle konuþurken duydum o zaman öðrendim ms hastasý olduðumu,sonra aileme niye gizlediniz diye çok kýzdým,en azýndan haberim olsaydý daha erken araþtýrýr,önlemimi daha erken alýrdým...þimdi rebif kullanýyorum ve alýþtým diyebilirim baþta zor oldu ama þimdi hayatýmýn bir parçasý diyip kabullendim...umarým hepimiz iyi oluruz,herkese saðlýk diliyorum þimdilik hoþçakalýn dostça kalýn...

Ne cübbe giyerim ne külahým var,insanlýk kisvesi kýyafetimdir; ibadet sayarým dosta hizmeti,bu da göze çarpan kabahatimdir...
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #1 : 10 Ekim 2007 - 09:17:07 »

çoookkk geçmiþ olsun... Allah yüzünden gülücüðü, bedeninden saðlýðý eksik etmesin... Hep mutlu ol arkadaþým...
bonnyn
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« Yantla #2 : 10 Ekim 2007 - 22:19:43 »

caným merhabalar biliyormusun bende ms olduðumu sonradan öðrenmiþtim ailem ve dr.um baþta bana söylememiþlerdi bende senin gibi kýzmýþtým. bak tatlým þimdi böyle tepki vermen doðal ama inan onlar seni korumak ve daha az üzülmeni saðlamak adýna böyle dayranmýþlardýr ve inan senin kadar üzgündürler kimseye kýrýlma eminim onlar için çok deðerlisindir aramýza hoþ geldin bende rebif 44 kullanýyorum sormak istediðin her konuda bana yazabilirsin tabi konuþmak dertleþmek istediðindede. kendine çok iyi bak ve hep gül arkadaþým sevgiler...........

bonnyn
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #3 : 11 Ekim 2007 - 20:34:16 »

Sevgili Canan öncelikle geçmiþ olsun.Aramýza hoþgeldin.Sonuçta MS olduðunu bilmesen de kontrollerine gitmiþsin ve tedavine devam etmiþsin.Ýnþallah bundan sonra sorunsuz ve  iyi bir gidiþ gösterir MS in.Önemli olan kendinle barýþýk olman Canan.Ýnþallah Allah hepimize þifa versin.Saðlýk ve sevgiyle kal
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #4 : 13 Ekim 2007 - 00:31:30 »

Merhaba canan aramýza ve siteye hoþgeldin gecmiþ olsun.Rabbim acil þifalar versin.saðlýcakla tebessümle kal caným...
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #5 : 13 Ekim 2007 - 09:41:53 »

canan aramýza hoþgeldin... geçmiþ olsun..

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
canan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 08 Kasm 2007 - 19:01:56 »

arkadaþlar hepinize çok teþekkür ediyorum...baþta üzüldüm ama þimdi çok iyiyim...uzun zamandýr siteye giremedim ve ancak þimdi teþekkür etme fýrsatý buldum,hepiniz çok saðolun,saðlýcakla kalýn... SEVGÝLERLE

Ne cübbe giyerim ne külahým var,insanlýk kisvesi kýyafetimdir; ibadet sayarým dosta hizmeti,bu da göze çarpan kabahatimdir...
nese
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 692

« Yantla #7 : 09 Kasm 2007 - 20:15:23 »

geçmiþ olsun..

yaradandan acil þifalar diliyorum sana ve bütün ms'li dostlara(bize)
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« Yantla #8 : 07 Mart 2008 - 15:29:30 »

canan öncelikle çok geçmiþ oldun.inþ tamamen geçerde bizde kurtuluruz bu hastalýktan.hep gülümse.herkese acil þifalar diliyorum
ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2103

« Yantla #9 : 25 Mart 2008 - 06:54:15 »

canan bilmemek daha güzel ya neden öðrendin ki. ben doktorumdan öðrenmiþtim hemde ben onu sýkýþtýrarak. keþke bende bilmeseydim onu . Zaten duymamýþtým öyle devam ederdi ta þap diye yürümemi engelliyene kadar giderdik. Bu rahatsýzlýðý öðrenmem beni psikolojikmen yýktý valla of ne diyom ya saçmalamadan bana by. Tekrar geçmiþ olsun herkese saðlýklý günler

Derdi veren, dermanýný da vermiþtir.
canan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 25 Mart 2008 - 21:09:59 »

öðrenip de kendime daha dikkat ediyorum en azýndan serdar; eðer bilmeseydim ms olduðumu,yanlýþ olan biçok þeyi yapacaktým ve bu da bana daha çok zarar verecekti...en güzeli bu hastalýðý bilmek ve ona göre yaþamak,ama yaþamasýný biliyosak tabi,kafaya takýp dert yananlardan olmadýðým için þu an iyi ve mutluyum,msli dostlarýmýzýnda ayný þekilde güçlü olmalarýný isterim,neyse hoþçakalýn saðlýcakla kalýn

ka_sus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2103

« Yantla #11 : 16 Nisan 2008 - 17:48:40 »

Derdi veren, dermanýný da vermiþtir.
yakamozyb
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #12 : 05 Mays 2010 - 16:19:03 »

ben senýnýnle yasadým senýnle yasarým her ne olursa olsun yanýndayým guzel gozlum
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

07 ubat 2021 - 08:17:36