Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ms ve ben
02 Mays 2024 - 13:00:15 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ms ve ben  (Okunma Says 8063 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
afyonby33
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 50

« : 14 Mays 2009 - 14:44:41 »

slm herkese yeni üye oldum hepimize acil þifalar 1,5 yýl önce baþladý belirtiler sað ayakta önemsimedim sonra arttý güçsüzüzlük arttý hastaneye gittim 10 günde teshiþi koyabildiler 5 serom yedim 15 gün yattým çýktým meteferon kullanýyorum ama hiç iyi deðilim sýcakta soðukta dýþarý çýkamýyorum yürüyemiyorum baþ boyun aðrýlarý arttý biraz ayakta kalýnca yýkýlacak kadar gücsüzleþiyorum ve morel bozukkende zor yürüyorum sað ayaðý yerden kesemiyorum eve baðladý beni

ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #1 : 14 Mays 2009 - 15:48:18 »

Geçmiþ olsun, Senden daha deneyimliyim sakkýnnn sakýn kendini yaþamaktan alý koyma. Boþver ayaðýný kaldýramadýðýný o þekilde dolaþmaya calýþ. Ýnsanlarýn ne dediðini ve nasýl baktýðýný önemseme.
« Son Dzenleme: 14 Mays 2009 - 15:50:00 Gnderen: ÖZNUR » Logged
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #2 : 14 Mays 2009 - 17:41:34 »

Aramýza hoþ geldiniz yücel bey. Sýcak ve soðuk bize fazlasýyla dokunuyor zaten sadece sende olmadýðýna emin ol hiç moralini bozma bilim gün geçtikçe dahada ilerliyor. umarým yarýnlar hepimiz için güzel olaraç. Allah cil þifalar versin..

afyonby33
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 15 Mays 2009 - 00:09:06 »

saðolun sizler gibi dostlar oldukca neymiþ ms hastalýðý
ms sezer
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 35

« Yantla #4 : 15 Mays 2009 - 09:56:41 »

Geçmiþ olsun.aramýza hoþgeldin.msli olarak hepimizde farklý þikayetler var.yalnýz deðilsin.en güzeli ms le yaþamaya alýþmak.
afyonby33
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 15 Mays 2009 - 13:54:49 »

afyonlu benmi varým afyondan tek benmiyim   Sustum
iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #6 : 26 Mays 2009 - 21:20:57 »

merhaba .sakýn pes etme ben 8 yýldýr betaferon düzenli aksatmadan kullanýom.hertürlü bana düþen iþleride yapýom.düþünmeden inanarak beterin beteri vardýr die yaþamla barýþýk benim gibi dostlarla sevgiyle umutla herkesten daha saðlýklý þükürümle yaþýyorum.saðlýkla seviyle kalýn.

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
gulhebacan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« Yantla #7 : 14 Haziran 2009 - 10:47:56 »

slm  geçmiþ olsun teksen olurmusun afyonlu bende afyonlu sayýlýrým  oraya gelin gitmiþtim
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 ubat 2021 - 13:09:10