Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Merhaba, 2 Günlük MS li olmak..
02 Mays 2024 - 07:36:09 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Merhaba, 2 Günlük MS li olmak..  (Okunma Says 15815 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ali30
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« : 31 Austos 2008 - 17:18:06 »

Merhaba.
2 gün önce ms tanýsý konuldu..
yeþil kartlýyým.. istanbulda hangi devlet hastanesi bu konuda iyidir.  (avrupa yakasý)
saðolun.
ms sezer
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 35

« Yantla #1 : 31 Austos 2008 - 17:42:31 »

geçmiþ olsun ali aramýza ve siteye hoþgeldin.ms seni korkutmasýn moralini yüksek tut.
safiye sultan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 836

« Yantla #2 : 31 Austos 2008 - 17:47:16 »

geçmiþ olsun ali teþhisin nerde konuldu peki.

*Hoþumuza giden yalanlarý avuç dolusu yutarýz da, acý gerçekleri yudum yudum içeriz.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 31 Austos 2008 - 19:13:20 »

merhaba  Ali geçmiþ olsun.Yesýl kartý unýversýte hastanesýnde kullanabýlýyomusun býlmýyorum ama bence çapa ya gýtmelýsýn.
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #4 : 01 Eyll 2008 - 11:45:14 »

Merhaba

Geçmiþ olsun, Çapayada gidebilirsin benim gittiðim doktor Feray hm. Þiþli Etfal Hastanesinde. Teþhisimi ve yaklaþýk 8 yýldýr tedavimi yapýyor.(Mersinde olduðum halde)
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 402

« Yantla #5 : 01 Eyll 2008 - 11:54:26 »

çok geçmiþ olsun arkadýþým, aramýza hoþgeldin.
ali30
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 01 Eyll 2008 - 13:29:17 »

yeþil karta sevk vermiyorlar. bakýrköy ruh ve sinir hastanesine mi gitsem acaba
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #7 : 01 Eyll 2008 - 13:35:17 »

tabýký orasýda olur yeterký býr yerde tedavýye basla ve hep kontrolde ol
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #8 : 02 Eyll 2008 - 09:15:06 »

yeþil karta sevk vermiyorlar. bakýrköy ruh ve sinir hastanesine mi gitsem acaba

arkadaþým hangi übiversite hastahanesine gitmek istiyorsan sana sevk vermek zorundalar. ilk olarak sana sevki vermeyen hastahanenin hasta haklarýna baþvur anlat durumu. sana yardýmcý olacaklardýr. yok biz yardýmcý olamayýz derlerse eðer bulunduðun yerdeki il saðlýk müdürlüðüne baþvur orada da müdürle görüþmek istediðini söyle bakalým ozamanda vermiyorlar mý bende bu durumlardan geçtim daha önce çok uðraþtým ama nereye istiyorsamda gittim : ) bu arada çok çok geçmiþ olsun. kendini devlet hastahanellerinde heba ettirtme mutlaka bi üniversite hastahanesinde tedavi ol.

ali30
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 02 Eyll 2008 - 12:16:09 »

bugün cerrahpaþaya gittim. yeþil karlý olduðumdan sevk istediler. devlet hastanesine gittim kapýdan kovdular sevk yok dediler. vermiyorlar sevk burda tedavi olmak istiyorsan ol istemiyorsan sen bilirsin diyorlar. Biraz daha araþtýrdým yeþil kart üzerinden sevk almak için bir norolog doktorun muayenehansine gidip muayene ücreti verip o doktor yardýmýyla sevk alabiliyormuþsun. fakat bundada maddi gucumuz yetmiyor ayrýca nerde nasýl bulacaz öyle bir dokturu onuda bilmiyorum. Öylece ortada kaldýk.
Ms baþlangýcýymýþ ama çok aktif ve yaygýnmýþ. accil tedavi dedi cerrahpaþa.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #10 : 02 Eyll 2008 - 13:17:18 »

o zaman bence bakýrköy devlete git hiç zaman geçirmeden arkadaþým
ali30
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #11 : 02 Eyll 2008 - 18:07:27 »

öyle yapacaðým ozlem kardeþ. mecbur artýk.
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« Yantla #12 : 03 Eyll 2008 - 09:21:38 »

mrb ali.ben bakýrköy ruh ve sinirde yattým norolojide.pek ilgilenmediler açýkçasý.orda nevin haným var çok iyi ama okadar çok hastasý varki ilgilenemiyor birebir.ama sen daha iyi bilirsin bakýrköy yeþilkarta bakýyor ama onu iyi biliyorum.tekrtardan geçmiþ olsun.
ali30
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #13 : 04 Eyll 2008 - 13:48:32 »

biliyorum suzan. devlet hastanelerinin hepsi öyledir zaten ilgilenmiyorlar. bende bu yüzden yatmadým.3 tane hastaneye baþvurdum 3 üde acil yatýþ dediler . fakat sevk vermediler. bakalým sevk almaya çalýþýyorum. hala alamadým kimse vermiyor.
safiye sultan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 836

« Yantla #14 : 04 Eyll 2008 - 14:10:18 »

tekrar geçmiþ olsun ali umarým sevkini alabilirsin bende devlet hastanesindeyim iki yýldýr hemde altý ayda bir mr çekiyorlar birinde kitle birinde tümör en son þüpeli mös dediler dün son mr sonuçlarýný almaya gittim doktor dedi kurula gircek bu mr sora sana kararý açýklarým geldi saat üçte hocalar kranial bt istiyorlar dedi ama neden istediler neyim var gene biþi sölemedi haftayada bt sonuçlarýný alýcam bakalým onda ne çýkýcak allah hepinizin yardýmcýsý olsun saðlýklý günler..

*Hoþumuza giden yalanlarý avuç dolusu yutarýz da, acý gerçekleri yudum yudum içeriz.
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

13 Eyll 2020 - 09:28:44