Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
KORKU DOLU 1 YIL
17 Mays 2024 - 05:19:28 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: KORKU DOLU 1 YIL  (Okunma Says 11312 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Bihter
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« : 10 Eyll 2007 - 15:06:22 »

MS olduðumu öðrendikten sonra korku dolu bir yýl geçirdim.
       Ýlk ataðým sað tarafýmda 5 günlük kýsmi felç oldu ve ondan 1 yýl sonra tekrardan 3 günlük yürüyememe vegörememe.
       Þimdi iðne kullanýyorum ama hergeçen gün MS beni daha kötü yapmasýndan korkuyorum.
       En büyük korkumda birgün tekerlekli sandalyeye mahkum olmak o günü beklemekten beynimde bedenimde yoruldu. Allahým herkese þifa versin.[/
[/font][/color]pre][/color]

Mutluluk Gözyaþlarýnýn Arkasýna Saklanýr Hiç Ummadýðýnda Güneþ Açtýrý Verir...
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #1 : 10 Eyll 2007 - 15:23:52 »

BS merhaba gecmiþ olsun hoþgeldin sitemize.... herþey biz insanlar icin kolay deðil.MS seni hayatýndan geleceðinden ve umutlarýndan mahrum býrakmasýn.tekerlikli sandalye ben þahsen hic düþünmedim yaþayacaðým varsa yaþarým.ne olursa olsun ne yaþarsan yaþa bir kücük tebessümden vazgecme ms bile tebessüm et 
tekrar gecmiþ olsun inþ... rabbim biran önce sanada  huzur ve þifa versin

kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #2 : 10 Eyll 2007 - 15:39:36 »

öncelikle geçmiþ olsun bs kardeþ. hiç birimiz ileride baþýmýza ne geleceði konusunda bilgi sahibi deðiliz. sadece doktorumuzun verdiði tedaviyi uygulayýp allaha dua etmekten baþka çaremiz yok ama elimizden geldiði kadar olumsuz düþünmeden moralimizi yüksek tutmaya özen gösteriyor yada bunun yollarýný bulmak için çaba harcýyoruz.
  sen sadece ilacýný kullan ve pozitif düþün,  herþey olucaðýna varýr . bu hastalýktan kurtulursun, sevinirken bi apartmanýn altýndan geçerken baþýna saksý düþer ölürsün veya sakat kalýrsýn. hayatýn ne getireceði belli olmadýðý gibi ne götüreceðide belli olmuyor
 bizim hastalýðýmýzýn en büyük düþmaný moral bozukluðudur. onun için kendine iyi bak moralini olabildiðince yüksek tut, ve ilaçlarýný sakýn ihmal etme. heþey güzel olucak merak etme sen.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #3 : 10 Eyll 2007 - 20:30:11 »

aramýza hoþgeldinn moralini hep en yüksek düzeyde tut arkadaþým bize en lazým olan sey...

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #4 : 10 Eyll 2007 - 21:57:54 »

meraba öncelikle..bak arkadaþým senin geçirdiklerini hepimiz ðeçirdik ama aðýr ama hafif.senden tek isteðim bu hastalýðý boynuna asýlmýþ b ir ip gibi görmekten vazgeçmen.bak biz bu sitede hep birbirimize moral olduk en ufak sevinçleri paylaþtýkça büyüttük.daha geçen hafta arkadaþlara yeni bir bebek istediðimi paylaþtým ve hepsi sevinçle karþýladýlar ne yani yarýný böyle kötü düþünürsem ben hep ms için yaþamýþ olurum kendim için deðil ve hayat gerçekten çok kýsa ne olur kendine ruhuna çok iyi bak çünkü sadece sevgiyle ve moralle beslenen tek þey onlar unutma......
carpediem
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 65

« Yantla #5 : 11 Eyll 2007 - 12:36:12 »

CUMARTESÝ GÜNÜ ANKARA MS DERNEÐÝNÝN TOPLANTISI VARDI.YENÝ YÖNETÝM SEÇÝLECEKTÝ. BEN GÝTMEDÝM YERÝME ANNEM GÝTTÝ.ORADA MS ÝÇÝN ÝKÝ YENÝ ÝLAÇ BULUNDUÐUNU ÖÐRENMÝÞ.BÝR TANESÝ TÝTREMELERÝ %80  KESÝYORMUÞ.DÝÐERÝNÝN NE OLDUÐUNU HATIRLIYAMIYORUM.ÇOK SEVGÝLÝ RANA HOCAM AYNEN ÞÖYLE DEMÝÞ"BU HASTALIÐIN ÇÖZÜMÜ ÇOK YAKINDA BULUNACAK.SÝZÝN TEK YAPMANIZ GEREKEN ÞEY O ZAMANA KADAR KENDÝNÝZE ÇOK ÝYÝ BAKMANIZ" 

ÇOCUKLAR ÝNANIN,ÝNANIN ÇOCUKLAR.
                 GÜZEL GÜNLER GÖRECEÐÝZ,
                              GÜNEÞLÝ GÜNLER !!!...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #6 : 11 Eyll 2007 - 19:09:59 »

Sevgili BS sakýn korkma.Sen yapman gerekenleri yap ama gerisini düþünme.Allah ne takdir ederse göreceðiz.Sakýn olumsuz þeyler düþünme.Moralini iyi tut ve beslenme,ilaçlarýn,kontrollerin,egzersizlerinv.b dr unun sana önerdiði tedavi þeklini aksatma caným.Biz elimizden geleni yapalým.Rabbim inþallah çabalarýmýzý görüyor ve boþa çýkarmayacak.Her sabah uyandýðýnda þükret yeni güne.Gülümseyerek ve þükrederek baþla yeni doðan güne.Sevgi ve saðlýkla kal caným.....
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #7 : 12 Eyll 2007 - 12:55:43 »

Aramýza hoþ geldin BS .. Öncelikle geçmiþ olsun demek istiyorum. Ýnþallah bir daha atak geçirmessin geçirsen de ufak tefek uyuþmalarla savuþturusun BS. ( benim de ilk ataðým seninkine benziyordu ama tedaviye baþladýktan sonra hafif geçiyorlar . ) Devamlý korkarak zaman geçmez

aCiL ÞiFaLaR DiLiYoRuM...
Bihter
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 12 Eyll 2007 - 14:02:38 »

geçen hafta 3. ataðýmý geçirdim. 

Mutluluk Gözyaþlarýnýn Arkasýna Saklanýr Hiç Ummadýðýnda Güneþ Açtýrý Verir...
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 15 Eyll 2007 - 11:00:34 »

gecmiþ olsun arkadaþým, zamanla herþey yoluna girecek emin ol... Allah yardýmcýmýz olsun... Keþke ms olmasaydýn ve bu siteye gelmemiþ olsaydýn... ama yinede iyiki varsýn ve iyiki aramýzdasýn... kocaman HOÞGELDÝN 
sonay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 91

« Yantla #10 : 17 Eyll 2007 - 00:16:57 »

geçmiþ olsun bihter,zamanla herþeye alýþmak zorundayýz mse alýþmak zorunda olduðumuz gibi...hayatýn neler sunacaðýný kimse bilemez belkide tekerlekli sandalye deðilde ms in tedavisi bulunabilirde...umudumuzu hep korumalýyýz.umudun tükendiði yerde korkular baþlar; sakýn korkularýna yenik düþme;unutmaki birgün msi yeneceðiz...
aygull
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« Yantla #11 : 06 Eyll 2009 - 21:55:01 »

korkma cunki sen korkdukca kotu olursun bende ilk zamanlarda cok korkuyordum ben 8 yildir ms hastasiyim ve ben ilk yakalandigimda konusamiyordum ve sag kolum tutmuyordu 3 sene oyleydim ve zaman icinde iyi oldum allahadan umudunu kesme biz iyiz sukur edelim halimize bizden beterleri var  haytata yenilme ve izin verme seni yenmesine sen hayati yen o deyil tekrar gecmis olsun
ozen49
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #12 : 07 Eyll 2009 - 09:56:57 »

geçmiþ olsun dostum
ALLAH hepimize ve her ne rahatsýzlýðý olursa olsun þifa bekleyen tüm hastalara acil þifalar versin inþallah
öncelikle sen moralini yüksek tut gerisi gelir zaten...
yasmen
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 11

« Yantla #13 : 08 Eyll 2009 - 10:35:25 »

geçmiþ olsun
önce pskolojini düzeltmeye bak sonra herþeye alýþýyosun 14 senedir ms hastasýymýþým nisanda öðrendim ama depresyona girdim þimdi iyiyim herþeyin olumlu tarafýna bak olumsuzu görme iyi geliyo pozitif olursan hastalýðý unutuyosun
iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #14 : 10 Eyll 2009 - 03:21:27 »

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

11 Nisan 2018 - 15:20:10