Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
reiki / Tai chi
04 Mays 2024 - 04:05:05 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: reiki / Tai chi  (Okunma Says 6986 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
skaragullu
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 11

« : 10 Eyll 2007 - 19:17:19 »

Merhaba herkese,

Reikinin ms üzerinde olumlu bir etkisi olduðuna inanýyorum. Baþarýlý bir doktor arkadaþým bunu bana tavsiye etmiþti. ve bende bunun üzerine reiki'ci oldum. Hergün yaptýðýnýz takdirde özellikle ruhsal açýdan faydasýný göreceðinize inanýyorum. Psikolojik olabilir, ancak psikolojik bile iyileþsek önemli bir adým atmýþ oluyoruz. Nede olsa son zaman hastalýklarýn çoðu stres ve psikoloji kaynaklý.

Ayný zamanda tai chi'nin de (bir yazýda okudum ama kaynaðý ne yazýkki bulamýyorum) ms üzerinde olumlu bir etkisi olduðu söylenmekte..

Alternatif týp avrupada gittikçe yaygýnlaþmakta ve özellikle bazý alanlar sigorta tarafýndan bile karþýlanmaya baþlanmaktadýr.  (homeoterapi, akupunktur gibi).

saðlýkla kalýn,

þelale
aysetmy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« Yantla #1 : 10 Eyll 2007 - 20:10:25 »

SLM BENDE MS HASTASIYIM YOGA VE REÝKÝYLE ARASTIRMA YAPMAYA BAÞLADIM.BEN EN AZINDAN PSKOLOJÝK OLARAK RAHATLAMANIN BÝLE FAYDASINI GÖRECEGÝMÝZE ÝNANIYORUM. HERKESE SAGLIKLI GÜNLER DÝLÝYORUM                               
dilekduygu
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 149

« Yantla #2 : 29 Mays 2008 - 21:54:24 »

arkadaþlar bi arkadaþým reiki yüzünden daha kötü oldu ve bana reikide düz mantýk olduðunu eðer atak yaþýyacaksan bunu dahada kötüleþtirdiðini anlattý .kendisi reiki öðrenmiþ fakat zararýndan bahsetti.
skaragullu
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 11

« Yantla #3 : 30 Mays 2008 - 19:46:23 »

Vallahi ben 6 yýldýr reiki yapýyorum. bana da tavsiye eden bir doktor oldu. En azýndan psikolojim iyi, ki yorucu bir iþ yapýyorum. Buna raðmen etkilenmiyorum. Yalnýz son zamanlarda kuantum dokunuþ tekniðinin MS'e iyi geldiðini duydum. Gidenler olmuþ. kuantum dokunuþ diye google de ararsanýz duranoðlu diye bir adam çýkýyor. Televizyondanda çýktý. Enteresan biri. Bu konuda eðitimde veriyor. Temmuzda eðitimine gitmeyi planlýyorum. Çok iyi geribildirimler aldým bu konuda da..

herkese saðlýklý günler diliyorum

þelale
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #4 : 02 Temmuz 2008 - 16:10:43 »

Ne güzel arkadaþlar reiki , tai chi kulaða çok hoþ geliyorlar bir de nasýl yapýldýðýndan bahsetseydiniz bence çok daha güzel olacaktý 
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

30 Mays 2019 - 01:09:43