Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Öðretmene Yardým!!!
14 Mays 2024 - 23:48:02 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Öðretmene Yardým!!!  (Okunma Says 4307 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
kayzersoze90
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 12

« : 30 Mays 2016 - 20:46:30 »

Herkese merhaba! Zorunlu hizmetini henüz yapmamýþ bir öðretmenim Bu yaz özür tayinine baþvurmak istiyorum Fakat nasýl bir süreçle karþý karþýya kalacaðým bilmiyorum Birileri aydýnlatýrsa çok memnun olurum Özür tayini için neler gerekli, bir msli için özür tayini kolay bir süreç mi ?
kayzersoze90
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #1 : 30 Mays 2016 - 23:49:55 »

Lütfen bilgisi olan yazýversin, ihtiyacým var
ms_demir
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 7

« Yantla #2 : 13 Haziran 2016 - 08:22:28 »

Muhtemelen tayininiz olur benim de tayinimi yapmýyorlar diye hasta olduðumu öðrenmeden önde istifa ettim. Ýstifa ettikten bi kaç ay sonra hasta olduðumu öðrendim þimdi geri dönmek istiyorum yardýmcý olmuyorlar. Ama siz öðretmen olduðunuzdan meb'in yardýmcý olacaðýný düþünüyorum. Hakkýnýzda hayýrlýsý olsun.
kayzersoze90
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 13 Haziran 2016 - 21:51:19 »

Teþekkürler saðolun varolun
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

26 Haziran 2019 - 10:44:30