Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

ATAK NEDÝR?
16 Mays 2024 - 01:17:11 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ATAK NEDÝR?  (Okunma Says 8047 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ozzi34
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 95

« : 25 Haziran 2012 - 23:36:47 »

Atak nedir nasýl olur? geçirdiðiniz ataðý anlatýr mýsýnýz? ataktan önceki duygusal durumu da söylerseniz sevinirim...
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 26 Haziran 2012 - 00:10:31 »

MS te atak olan adlandýrýlan belýrtýler 24 saatý gecen ve artarak devam eden þikayetler. kol yada bacakta birden oluþan güç kaybý, uyuþukluk, görme ile ilgili sorunlar..vs.. gibi... Atak öncesi duygusal býr deðiþim yaþamazdým ben ama geçirilen psikolojýk travmalarýn ataklarý tetiklediði gözlemleniyor
ozzi34
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 26 Haziran 2012 - 00:42:17 »

o zaman benim 3 gün topallamam atak mý oluyo yani :S
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #3 : 26 Haziran 2012 - 00:48:18 »

Sanýrým
ozzi34
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 26 Haziran 2012 - 01:33:22 »

o zaman zor biþey deðilmiþ ki ama ben solaðým top oynayamýyorum. düzelince giderim artýk maçlara. bende astým ve amfizem baþlangýcý da var Kahkaha Allahým beni ne kadar çok seviyor dert veren Rabbim dermaný da verir hamdolsun her halimize Kahkaha

ilgin için teþekkür ederim. nöbetçi doktor gibi her sorumuza cevap veriyorsun teþekkür ettim Kahkaha
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #5 : 26 Haziran 2012 - 01:43:54 »

Ne demek býzler bunun ýcýn burdayýz ve býr aýleyýz burda mac ýcýnde býraz gecýkmelý olsada yýne oynarsýn ký dýger sorunlar ýcýdne tedavý oluyosun buarada dýmý
ozzi34
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 26 Haziran 2012 - 02:23:00 »

tedavi istanbula gidince baþlayacak. burda çok ilaç içtim hepsini býraktým. bi antidepresan verdiler az daha 5. kattan atllýcaktým Kahkaha onu da býraktým. bi kç kere duvara vurdum. sonra vazgeçtim býrktým. 3 tane nörologa gittim hepside istanbulda iyi bi doktora git dediler.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #7 : 26 Haziran 2012 - 11:44:11 »

Peký ne zaman gelmeyý dusunuyorsun ýst a varmý bellý býr tarýh ? tel numarasý vermýstým sana randevu alabýldýn mý ?
ozzi34
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 26 Haziran 2012 - 14:59:38 »

þu an bütünleme sýnavlarý var onlarý için üniversitedeyim. Randevu almak mi gerek onun için. Ben bi gün önceden soylesem olur diye düþünüyordum. Temmuz on gibi gelirim galiba. Ben dogma büyüme ýstanbulda yaþýyorum. Randevu ne zaman verirler. Çok öteye atmazlar dimi beni dr. Özlem
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #9 : 26 Haziran 2012 - 17:16:34 »

Randevu almak ýcýn sen býr tel ac cunku Mefkure hoca cok yogundur ertesý gune randevu bulamazsýn o yuzden bý alo de sekreterýne sor bakalým senýn musaýt zamanýnda randevu almak ýcýn konus acýl fýlan de hatta
ozzi34
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 26 Haziran 2012 - 18:06:23 »

tamam arar hallederim. Teþekkür ederim. Neticeyi yazarým yine buraya.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #11 : 26 Haziran 2012 - 18:14:11 »

Haberdar et tabý býzý
ozzi34
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 27 Haziran 2012 - 01:36:59 »

edicem hatta video falan mý çekip koysam bilmiyorum severim ekþýný Kahkaha
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 Mays 2018 - 22:31:40