Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
þok ben :)
18 Mays 2024 - 13:14:35 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: þok ben :)  (Okunma Says 7684 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ezgiok
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« : 20 Temmuz 2017 - 08:15:07 »

Merhaba. Bir sabh kalktm herseyi cift goruyorum bekledim bekledim 3 4 saat bekledim gecmedi. Esimi kaldrip goz doktruna gittm 2 saat inceledi hersey normal. Tek gozumu kapatinca tek ikisi acikken cift. Nitlojiye gitmn gerek dedi. Ertesigun gittim emar cekti acil bazi plaklar var universite hastanesine gitmen gerek dedi. Ayni gun kocaeli uni. Randevu buldum gittm. Mr imi radyoloji bolumune yolladilar bide gozakan testi istedi. 1 hafta sonra tekrar gdip sonuclari aldim. Bu arada gormem duzeldi. Dr. Buyuk ihtiml emes ama ilacli emar boyun emari istedi. Yarin baska hastanede  cekilip pazartesi fakulteye goturcem. Fakultede acil durumlara 1 bucuk ay normal randevu 4 aya veriliyormus! Baklm ne olcak hayirlisi olsun ama ailem yikik sekilde  onlara uzuluyorum kendime degil😕
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 20 Temmuz 2017 - 13:48:26 »

çok geçmiþ olsun.Evet bu ilk süreçler býzler içinde yakýnlarýmýz içinde kolay deðil. Keþke olmasaydý evet ama oldu ben eminimki seni güçlü görürlerse onlarda daha iyi olacaktýr. MS teþhisin kesinleþirsede lütfen kendine dikkat edip doktorunun dediklerini uygula ve gerisini çok düþünüp takma kafana
ezgiok
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 20 Temmuz 2017 - 20:32:27 »

Bisey sorcam dizimde arada karincalnma gibi oliyir ms le alakasi varmidir
hasann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« Yantla #3 : 20 Temmuz 2017 - 21:10:16 »

Evet ms ile ilgili olabilir. Benim nacizhane tavsiyem. B12 d vitamini duzeylerine baktirin. Tahminim buyuk ihtimalle cok dusuktur. Eger ms teshisi alirsaniz. B12 . D vitamini katkisi konusunda doktorunuzla mutlaka konusun. Omega 3 takviyesi alin. Birde zerdecal kullanin. Sebze agirlikli beslenin magnezyum onemli.
ezgiok
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 20 Temmuz 2017 - 21:16:56 »

B12 dusuklugunden 20 igne oldum ms suphesi olmadan. Tekrar baktrirm degisiklik varmi. Yarn ilk isim zerdacal😊
hasann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« Yantla #5 : 20 Temmuz 2017 - 21:34:19 »

Yani zerdecal bir baharat curcumin ve tumeron adli 2 madde iceriyor. beyin sagligi acisindan cok faydali. D vit duzeyinizide yuksek tutmaniz faydaniza buu da d vit. Ampul icerek olur. Omega 3 te bagisiklik sistemini duzenleyici ozellikte. Ms iseniz bunlar kuratarir mi bilemem ama hastaligin seyri acsiindan faydali olur
Elifim
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 24

« Yantla #6 : 22 Temmuz 2017 - 18:46:22 »

Merhaba. Bir sabh kalktm herseyi cift goruyorum bekledim bekledim 3 4 saat bekledim gecmedi. Esimi kaldrip goz doktruna gittm 2 saat inceledi hersey normal. Tek gozumu kapatinca tek ikisi acikken cift. Nitlojiye gitmn gerek dedi. Ertesigun gittim emar cekti acil bazi plaklar var universite hastanesine gitmen gerek dedi. Ayni gun kocaeli uni. Randevu buldum gittm. Mr imi radyoloji bolumune yolladilar bide gozakan testi istedi. 1 hafta sonra tekrar gdip sonuclari aldim. Bu arada gormem duzeldi. Dr. Buyuk ihtiml emes ama ilacli emar boyun emari istedi. Yarin baska hastanede  cekilip pazartesi fakulteye goturcem. Fakultede acil durumlara 1 bucuk ay normal randevu 4 aya veriliyormus! Baklm ne olcak hayirlisi olsun ama ailem yikik sekilde  onlara uzuluyorum kendime degil😕
Normaldir ilkin herkeste bi þok oluyo.sonra herkes kabullenip köþesine çekiliyo,hayat normale dönüyo ve sen ms in ile baþbaþa kalýyosun.ailen için üzülme yakýnda kabullenecekler..atak gelmediði müddetçe senin içinde herþey normal olucak ama..atak gelince gene bir þok....
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #7 : 24 Temmuz 2017 - 08:37:13 »

herkese mrb arkadaþlar dizlerde karýncalanma ayaklarda yanma gozlerde puslu görme yuzlerde yanaklarda yanma bu gibi þeyler atak örnekleri ms.den dolayý tabiki bunlarýn geçmesi içinde doktorunuz prednol yada serum ile kortizon veriyor bir hafta 10 güne geçiyor.
geçmiþ olsun herkese

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #8 : 25 Temmuz 2017 - 13:12:09 »

Sercan bu belýrtýlere atak demek için bazý krýterler var býlýyosun. Kiþi bunlarý takip etmeli ve doktoruyla paylaþmalý
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

11 ubat 2022 - 09:47:24