Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Seni ozledim Abimmm
20 Mays 2024 - 23:07:34 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Seni ozledim Abimmm  (Okunma Says 6936 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
YÜCEL
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 15

« : 26 Mays 2015 - 12:20:40 »

Selamlar hepinize ..uzun bir zamandan sonra terkrar buradayim ama eksik olarak ...maalesef 47 gun once abimi kaybettik.Abicigim daha fazla tasiyamadi bu lanet hastaligi .. 24 gunluk yogun bakim sonunda birakip gitti bizi..artik nefes almakta yutkunmakta zorlaniyordu ..konusma ,hareket ,yurume uzun zaman once bitmisti zaten... 13 yil yasadi ms le ..amacim sizleri uzmek degil,hatirlayaniniz varsa eger abimin hastaligini kabullenmedigini ,kendini ,biraktigini ,yasama isteginin olmadigini bilirler.Amacim sizlerin abimi goz onune alip hastaliginizla arkadas olup gunluk hayatiniza devam edip umudunuzu kaybetmeyip msle savasmanizdir Abim eger bunlarin hepsini yapsaydi inaniyorum ki su an yanimda olurdu.Sizler de sevdiklerinizi yalniz birakmak istmiyorsaniz ms le hayata gulumseyin...
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 26 Mays 2015 - 12:40:07 »

Baþýnýzsaðolsun Ben anlamadým ama ms ölümlere neden olmuyor ikinci bir nedene baðlý sanýrým ?
YÜCEL
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 15

« Yantla #2 : 26 Mays 2015 - 16:30:01 »

Elbette olumlere sebep olmuyordur ama abim ne verilen fizik tedavilerini ne kullandigi ilaclari faydasi olur diye dusunmedi yapmadi kendini birakti ,konusmadi ,yemedi ,icmedi hep agladi dr u ilac tedavisini de biraktirdi vucut artik ilaclari kabul etmiyordu agir geliyordu.acikcasi dunyayla iliskisini kesti . Acil dr u hastaliginin son seviyesine geldigini soylemisti.O yuzden diyorum hayattan kopmayin diye
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #3 : 26 Mays 2015 - 19:13:02 »

Evet en önemli etki vazgeçmemek bence de ... Tekrar baþýnýzsaðolsun..
denizce34
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 37

« Yantla #4 : 26 Mays 2015 - 23:10:01 »

Evet mucadele ve hayattan kopmamak en onemlýsý bu hastalýkta.Basýnýz sagolsun...
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #5 : 02 Haziran 2015 - 03:14:18 »

Baþýnýz saðolsun Allah sabýr versin... 

Ms ölümcül bir hastalýk deðildir demeyin bana  öyle bir öldürüyor ki sinsice ölüm nedenide baþka sebepler oluyor aklýyor kendini resmen   

oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #6 : 02 Haziran 2015 - 12:43:44 »

MS direk ölüm nedeni deðil tabiki.Yapman gerekenleri yapmayýnca ikincil sorunlar çýkýyor ve onlar kötü sonuçlara neden oluyor
adinisenkoy
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 435

« Yantla #7 : 03 Haziran 2015 - 20:13:01 »

Baþýnýz saðolsun ,bence normal saðlýklý bir insan bile kendini býrakýp hayata küsse stres onu eritip bitirir abinizi yiyip bitiren de stres üzüntü karamsarlýk olmuþtur, ms için keþke tedavi olsaymýþ bence ms tedaavisi olup hayatla barýþýk insana hiç bisey olmaz.... ,ALLAH rahmet eylesin.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

09 Austos 2021 - 18:04:36