Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

hayatýn getirdikleri
14 Mays 2024 - 02:28:17 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: hayatýn getirdikleri  (Okunma Says 2787 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
güler
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« : 26 Haziran 2014 - 00:28:34 »

slm arkadaslar bende aranýzda yeniyim kýrsehirde 2 doktor ms teþhisi koydu ankaraya sevk edildim atatürk hastanesine gidiyorum ms olmayabilir dedi þimdi ilaçlý emar gününü bekliyorum sizinle basýma gelen bi olayý paylaþmak istedim yaklaþýk 6.30 senelik evliyim ms 2 yasýnda bir oglum var iþte sürekli halsizlik siddetli bas agrýlarýyla gittim doktora yanýmda eþim vardý yani eski eþim ms oldugumu duyunca bu hastalýgýn uzun ve msraflý oldugunu vs vs bana daha ms teþhisi tam konulmadan ayrýlmayý istedi suan ailemin evindeyim psikolojim çok kötü ama gerçek yüzünü gördüm diyede düþünmüyor degilim inþ ms demez diye umut ediyorum çok korkuyorum dua istemek için yazdým bu yazýyý dualrýnýzda bu arkadasýnýzýda eksik etmeyin
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 26 Haziran 2014 - 14:02:13 »

Yaþadýðýn durum mutlaka ki üzücü ama sen saðlýðýna bak kendini üzmemeye çalýþ.ÝNSAN olabilmek herkesin baþarabildiði birþey deðil biliyosun , gerçek yüzünü görmüþsün .MS deselerde artýk çok ilaç var ve ilaçlarý sgk karþýlýyor ve sen hem ms olup hem hayatýna ayný þekilde devam edebilirsin .Ki inadýna moralini bozmadan böyle yaþamalýsýn bence.Hayatýna eþlik etmek isteyenler yanýnda diðerleri arkada kalýcak ...
    Býrak o ALLAH BÜYÜK dediðinde sen vicdanýnýn hesaplaþmasýyla yaþasýn....
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

30 Haziran 2018 - 08:13:05