Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
7 yil sonra tekrar aranizdayim..
05 Mays 2024 - 07:27:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: 7 yil sonra tekrar aranizdayim..  (Okunma Says 8488 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
buhara
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 5

« : 06 Mays 2015 - 11:40:34 »

Merhabalar 7 yil once sag tarafimdaki siddetli kasilmalarla doktora basvurdum..sonuclarda ms oldugum belli olmustu..4 yil once ise doktor senin boyle bi hastaligin yok deyip beni ozgurlugume kavusturdu diye dusunurken 1 hafta once sol gozumde once puslu sonra tamamen simsiyah oldum..1 hafta pas tedavisi aldim..cok AZ bi ilerleme oldu..yarin taburcu oluyorum insallah..gozum tamamn acilicakmi merak icindeyim..bu arada hastalik tekrar arastirmaya alindi belimden su alindi 3 haftaya kadar belli olurmus..insallah  sonuclar temiz cikar..rabbim hepimize sifalar ihsan etsin..
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 06 Mays 2015 - 16:30:16 »

bu bir ataksa kortizon tedavisiyle düzelebilir tabiki tamamen.Ama dr unuz daha önce neye göre yok biþeyin diyip yollamýþtý? Mr larýnýz yada bos sonuçlarýnýz temizmiydi.Hiç stres yapmayýn MS çýksa bile birçok ilaç var artýk ve yolunda gitmemesi için hayatýn bir neden yok.Yine özgürsünüz sadece kendinize azýcýk daha dikkat edeceksiniz
buhara
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 12 Mays 2015 - 15:06:15 »

Ewt gecen sefer emarim temizdi..taburcu oldum ama gozum hala puslu cok az bi acilma oldu..sabirla beklicez sanirim ama sol tarafim cok agriyo basim..acaba goz acik gormeye kendini zorladigi icin mi agriyor..datanamiyorum agriya gece uyutmuyor.
buhara
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 16 Mays 2015 - 00:10:34 »

Ms oldugum emarimda teshis edildi bos temiz ciktigi icin yillarca atak gecirmemisim..herseyi zamaninda kabull ettimde su igne olayini hazmedemiyorum ya omur boyunca igne kullnmk   demek ne demek..?ustelikk 100 &100 atak gecirmeme garantisi bile yok..bu igneyi nasil kabul etmeli (
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #4 : 20 Mays 2015 - 13:17:24 »

ya ms e karþý önlemsiz olma riski? Doktorunla bunu konuþmalýsýn bence  endiþelerinden bahsetmelisin
adinisenkoy
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 435

« Yantla #5 : 23 Mays 2015 - 19:46:59 »

hoþgeldin canýný sýkma birþeyin yoktur
buhara
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 25 Mays 2015 - 00:19:31 »

Kabul etmedim ama hoca ozamn bna gelme dedi :(doktr cgrdi gitmedm hala kabul edemiyorm ne yapicm gercekten bilmiyorum
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #7 : 25 Mays 2015 - 13:06:31 »

Bir doktor la arasýrada olsa görüþmen lazým ms i ne hafife al nede çok kafana tak
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Mays 2019 - 03:01:27