Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
YORGUNUM
05 Mays 2024 - 11:24:57 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: YORGUNUM  (Okunma Says 7162 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 181

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« : 24 Austos 2008 - 15:26:06 »

Kahkaha Selam ms li dostlarým.Burada yazacaklarým benim ms ile 19 yýllýk mücadelemdir. Sizlere belki ýþýk tutar belki de bana ahmak diyebilirsiniz.Düþünce ve yorumlarýnýzda serbestsiniz. Ben 1987 Kasým ayýnda tanýþtým bu kötü dost ms ýle. Lise son sýnýftaydým. Sanki karadý dünyam. Ýlk önce cin çarptý zannettik; çift görme,dengesizlik,belden aþaðýya uyuþma ve karýncalanma, kafa desen hindi gibi düþüncede öyle bir düþünce ki, anlam yok velhasýl... Ýstanbul Çapa'ya yattým. Fasýlalarla tam 5 ay. O zamanlar bu önleyici tedaviler yoktu sadece kortizon. SABAHLARI TAM 12 TANE DELTAKORTRÝL TABLET VB. yut Ercan ve þiþ tombul tombul. Daha sonra yat çýk- yat çýk hastaneler 1. adres oldu. Sýrasý ile  Çapa, Erzurum Atatürk Üniversitesi,Samsun 19 Mayýs Týp, Diyarbakýr Diçle Týp,Ankara Ýbni-Sina, Düzce Týp, Zonguldak Kara Elmas Týp,Ankara Gazi Týp vs... Arkadaþlar bunlarý özellikle þunun için yazdým; bu ms ye teslim yok. Çok ümitsiz olduðum durumlar da yaþadým. Bu hastalýkla üniversite okudum, 1994 yýlýnda öðretmen oldum.Þu anda 14. yýlýmý tamamlýyorum. Bir zamanlar ben ayazda kalacaðým diye düþünürken 5 yýl-10 yýl ve 14. yýl doldu azim ve kararlýlýkla. Lütfen arkadaþlar pes etmek yok. Bir kapýyý kapatan Allah muhakkak diðerinide açar. Dilimizden ve kalbimizden ALLAH'A dualarý eksik etmeyelim. Gelecek Bütün EMES hastalarýnýn yüzlerinin güldüðü bir gelecek olsun. Allah'a emanet olun.

Nacre
Fato$
Ziyareti
« Yantla #1 : 24 Austos 2008 - 20:48:04 »

Cok güzel ve de esprili bir sekilde anlatmissin    Zaten önemli olan bu hastaliga direnmek,beynimizde iyilesme gücünü devreye gecirmek,bazi seylere teslim olmamak.Bunlari yapabildigimiz sürece ayaktayiz ve yasiyoruz.Bazen düsünüyorum,ALLAH insanlara kaldirabileceklerinden daha fazla dert vermezmis,bizlerde bu günlere geldiysek demek ki dayanabiliyoruz ve güclüyüz  Hem bu dünyada kimseleri görmedim duymadim ki hayatinda hersey istedigi gibi olsun.....Bugünlerimize de sükürler olsun diyorum,kötü durumda olanlarada ALLAH acil sifalar versin...Direnme gücünü hic yitirme ve hep yüzün gülsün arkadasim 
ms sezer
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 35

« Yantla #2 : 25 Austos 2008 - 15:38:31 »

selam ercan öncelikle geçmiþ olsun.ben de 14 yýllýk ms hastasýyým yazdýklarýnýn aynýsýný bende yaþadým.evet haklýsýn ms teslim olmamalýyýz direnmeli ve mücadele etmeliyiz.allahým hepimize acil þifalar versin.
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #3 : 27 Austos 2008 - 12:28:49 »

Yolun açýk, Allah yardýmcýn olsun hocam.Ýnananlar için bu dünyada çekilen sýkýntýlar karþýsýnda Allah'a sýðýnmak bu dünyada da ahirettede muhakkak mükafatlandýrýlacaktýr.Ýsteyen isyan etsin zorluklarla mücadele etmeyi býraksýn kazanacaðý kocaman bir hiçlik duygusundan baþka birþey olamaz. Bu hastalýk da Rabbimizin bizi imtihanýn sadece bir parçasý. Allah hiçbirimizi nefsine ve þeytana yenik düþürmesin.......

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 181

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« Yantla #4 : 28 Austos 2008 - 12:32:10 »

Arkadaþlar, hepinize ayrý ayrý teþekkür ederim. Saðolasýnýz, ðerçekten dertler paylaþýldýkca azalýyýr. Allah, bir an önce bu sýkýntýlý hastalýðýn þifasýný versin. Gerçekten hasta ve yakýnlarý için çok zor bir süreç. Hele hastalýkla yeni tanýþanlar için...Allah cümlemizin yardýmcýsý olsun.

Nacre
drop
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 292

« Yantla #5 : 28 Austos 2008 - 18:16:30 »

Ercan çok geçmiþ olsun. Örnek bir ms hikayesi bence seninki. Tebrik ederim hocam... Her günün daha da saðlýklý geçsin...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

09 Mart 2022 - 09:15:34